[quote name='lamia2']Wczoraj byłam u Misia. Zdjęć nie mam bo była szarówka.
Misio nic sobie nie robi z tego, ze nie ma już jajek :)
Czuje się świetnie, zero zainteresowania szwem, biega z Dianą i wyżera jej żarcie .... apetyt ma jak dwa Misie :)[/QUOTE]
Mądry chłopak! Wie, co w życiu ważne:)