Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. [quote name='Ziutka']Będą ogłoszenia ?[/QUOTE] Będą, ale na innych portalach, niż Ty ogłaszasz. Więc róbmy swoje;-)
  2. Surowicę, Luka, podać. Druga sunia nazywa się Kiwi - dostała imię od Ziutki. Ogłaszamy i kontrolujemy. Kokardki wykluczone.
  3. Jakie piękne! To Pajda, składaniec odziedziczył imie po Twoim cudzie?
  4. Jeju, Romek tak marznie? Luka, za~łóz mu jakis przyciasny t-shircik chociaż. Co? Albo nogawke od dresu starego, jak Fanta miała
  5. Byłoby cudnie:) A maja rezerwacje w Mielcu? Będą tam czekać miejsca?
  6. Mowy nie ma. Ten wariant odpada w przedbiegach:angryy: Zażądano gwarancji, że Lusia BĘDZIE zdrowa. No comments
  7. Mozliwe, że Dabie uda się popracować, żeby nie musiała z nudów pazurków malować:evil_lol:
  8. Ale relacja:) Uff! Osiadł chłopina w bardzo atrakcyjnym miejscu - gratulacje i dobre myśli!
  9. Wiecie co? Mnie się wydaje, że dopóki nie widać, że Misiek ma kłopoty z widzeniem, to nie ma sensu. Przecież atropina działa miejscowo - to całe życie mu zakraplać? Po co? Na razie radzi sobie swietnie i chyba nie potrzebuje wsparcia farmakologicznego. ja bym dała sobie spokój.
  10. O, mojaż Ty "stachanówko":) Kiedy dałaś radę?
  11. Uszatek ma miejsce w hotelu u ZuziM pod Zgorzelcem. Brakuje mu 105 zł deklaracji.
  12. No, na zdjęciach na wątku wygląda na większego. A w kocyku taki drobiazg.
  13. [quote name='luka1']pies jest - nawet go raz widziałam. Tylko co z nim zrobić? Moż78e zgłosić do ZGMu zżeby go do schroniska zabrali?[/QUOTE] Gdzie go Jagódka widziałaś? W Żyrardowie? Tam schron nie przyjmuje. Czy mówisz o tym spod szkoły w Sochaczewie?
  14. Gdzie go zgarnęłaś?:)
  15. Może jednak ten poniedziałek wykorzystać, skoro Monday może? Jaka tu potrzebna organizacja? Chodzi o osobę towarzyszącą? Przypominam, że idzie zima i to ostra. Psy będą marzły,a i jeździło będzie się trudniej i dłużej.
  16. Zdjęcia wynagradzają każde czekanie:)
  17. [quote name='lamia2']Wczoraj byłam u Misia. Zdjęć nie mam bo była szarówka. Misio nic sobie nie robi z tego, ze nie ma już jajek :) Czuje się świetnie, zero zainteresowania szwem, biega z Dianą i wyżera jej żarcie .... apetyt ma jak dwa Misie :)[/QUOTE] Mądry chłopak! Wie, co w życiu ważne:)
  18. A jak ma na imię druga dziewczynka? Ta gładziutka?
  19. Nienawidzę naszej poczty - wole już spać trochę mniej spokojnie:) Nie mówiąc o tym, że w razie "W" przelew może być w godzinę w miejscu przeznaczenia, bo jest sorbnet. Oczywiście, kiedy wszystko działa, jak należy.
  20. Figa wygląda jak miś coala, słowo daję:)
  21. Takie radosne stworzenie! Wszystkim się cieszy:) Szkoda, ze nikt nie chce Malucha
  22. :) Konar żyje, ale wciąż wymaga specjalnej opieki - i dostaje ją, na szczęście.
  23. Monia poza netem, tylko gg jej odpala. No, i masz!
×
×
  • Create New...