Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Najważniejszy teraz wet. Mam nadzieję, że to nic złośliwego i będzie dobrze. Tylko ludziów trzeba tu ściągnąć.
  2. Spać, a kysz.... bo jeżem poszczuję (jak znajdę jakiegoś)
  3. Wrzuciłam im na uczęszczany przez nie wątek. Jak jutro żadna się nie zgłosi na ochotnika to moge osobiście pościgać ;) A po co ja do suczki maltańczyka... Lakuś, wybacz, ale przyspamujemy: http://www.dogomania.pl/threads/181399-Suka-Maltanczyk-W-TRAGICZNYM-STANIE?p=14256693#post14256693
  4. Ciotki radomskie, potrzebna wizyta w Radomiu.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Nowe-zasady?p=14256395&viewfull=1#post14256395[/url]
  5. Zaraz coś podrzucę. Kogoś:)
  6. Niektórzy już idą w ślady Lakusia http://img718.imageshack.us/img718/2489/dsc06320y.jpg Na poprzedniej stronie dostawa świeżych fotek (to dla leniwych)
  7. Zrobiło się -9 stopni, dobrze, że Gapciuś ma futerko porządne. Ale i tak w gnaty pewnie zimno.
  8. [quote name='sacred PIRANHA'] zwyczajnie nie mam kasy żeby zabrac ją do weta i chocby zdiagnozować...sprawdzić czy jest sens walczyć czy nie lepiej ulzyć jej w cierpieniu i uśpić... jutro mam zamiar wybrać się tam znowu, wyciągnąć ją z klatki, porobić lepsze foty... [/QUOTE] weź ją do weta jutro, chociaż na zdiagnozowanie, pożyczę albo dam - wszystko jedno
  9. A gdzie to jest? Miasto albo coś większego... On trzyma te psiny w komórce????? Gdzie one mieszkają?
  10. To znaczy, że łapy nie można naprawić operacyjnie? :(
  11. wołał mnie ktoś?
  12. [quote name='Dogo07']Nie wierzę , naprawdę :) ? Kolejny psiak jedzie do mojego wspaniałego miasta :).[/QUOTE] I Koreczek też u Ciebie. Te kudłate takie branie w Krakowie mają :)
  13. Ja nic nie muszę przekazywać, jest na bieżąco:) U Gapcia też...
  14. Labciunia ma na imię Iris (czyt. ajris - ona też ma imię zagramaniczne) Sie dobrali ;)
  15. [quote name='Wunia']Poproszę, zaraz napisze do moderatora... jak linkować :crazyeye::crazyeye::crazyeye: co Ty znowu do mnie mówisz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] Normalnie, tak jak baner, tylko zaznaczasz słowo (albo dwa): np. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180220-A-A-dA-Gapcio-bezdomny-pluszak-bA-agamy-o-deklaracje-czeka-miejsce-u-Jamora?p=14244041&viewfull=1#post14244041"]Gapciowy wierszyk[/URL] Proste?
  16. Same "grzeczne" fotki:diabloti:
  17. Możesz poprosić o dołożenie posta. Albo dwóch, bo pewnie będą dochodziły zdjęcia od Jamora. Różne informacje możesz też linkować, jak ja bazarek...
  18. [quote name='Wunia']Brata bliźniaka ma już u Jamora czeka na Gapcia :) Ciocia mmd moja część wspierająca przybyła :D:D:D:D[/QUOTE] Ty masz tu tyle części wspierających, że ja się ledwie mieszczę:diabloti: Musiałam odespać jakieś zaległości, a dogo i tak mnie nie chciało...
  19. No właśnie nie wiadomo, bo jest delikatna sugestia ze strony białostockiej weterynarz, że skoro on ma zalecone 4-6 tygodni, to może lepiej dłużej ze względu na bezpieczeństwo. Oczywiście decyzję podejmie dr Sterna, ale trochę ślisko jeszcze jest, a Lucky nie zglasza dyskomfortu z powodu ubranka. Też chciałabym go już widzieć na golasa...
  20. Gapciulek, ale masz wielbicieli:)
  21. :multi: Doczekał się wreszcie. :multi:
  22. A dr Sterna się odezwał? Kiedy Lucky wyskakuje ze zbroi?
  23. Pako dostarczony do domku wraz z instrukcją obsługi. Fajny jest, taki maleńki - wygląda jak szczeniaczek. Ze mną jechał ze 20 minut i już było buzi, po czym przysnął na kolankach. Trochę skołowany musi być, trzy różne osoby przez pól dnia.
  24. Fotki z drogi:) Kiepskie, bo z komórki. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1469/zdjcie044l.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/416/zdjcie043s.jpg[/IMG] Dostałam sms-ka: właśnie wrócili od weta, mały rozrabia, biega, szczeka no i jest śliczny.
  25. Najwyższy czas. Lucky nabrał przyspieszenia i zwieje z wątku niedługo:evil_lol:
×
×
  • Create New...