Czytam po cichu ten wątek i kibicuję chłopaczkowi, ale ta sunia - wątek założony 28 lutego, przez 10 dni wet jej nie widział? Przecież ją to oczko boli, widać na zdjęciach jak je mruży, 10 dni dla oka to ocean czasu, być albo nie być. Chciałabym pomóc, ale jak można coś zrobić, skoro nie wiadomo, na czym stoimy.
Na innym wątku dziewczyna pojechała do weta natychmiast, to przyciąga ludzi.