-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mmd replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Lala jest ciemna, Bajbus jasny, Dzidzia jedzie do Olsztyna. Misiek jest ciemny i teraz to Lolek. Ja pierdziu, jak się nie zaplątałam, to jestem genialna :megagrin::megagrin::megagrin: -
Się nie nabija tylko wspomina;) A jamnik to gorszy od jeża jest, ale spoko, mam swojego obrońcę, tylko pół jamnika, jednak zawsze coś :) A skąd trzeci jamnik? Jaki? Na stałe? Lakuś, kochanie, wybacz, śpisz po całych dniach, a my sobie plotkujemy
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
mmd replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']oddałam dobrze rokujacego ale inteligentnego szczeniaczka jeździł dzielnei samochodem wczoraj się dowiedziałam, że chorobe lokomocyjną[/QUOTE] Za moment jeszcze będzie alergia na psią sierść/ślinę (niepotrzebne skreślić)... Monday chyba nie napisałaś, że wykastrować też nie chcą, bo to nic nie da Bogatynia może daleko, ale transport będzie najwyżej za tyle co miesięczna różnica w cenie hotelu Nie wiem, jakie macie układy w schronie, ale w nocy przyszło mi jeszcze do głowy, że może go zabrać do schronu, pokazać behawiorystce, żeby była wstępna ocena, schron zrobiłby też kastrację za friko. A w tym czasie zbierać na hotelik. To na pewno nie jest komfortowe wyjście dla psa, ale da czas. O Teresie Borcz warto pomyśleć też, ona ma dar wytrzaskiwania hotelików spod ziemi i za rozsądną cenę. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
mmd replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dzień minął, ani grosza deklaracji... Na ten hotel za 700 się nie uzbiera za cholerę. Dostałam dzisiaj kilka PW z prośbami o pomoc, załamka, jakiś wysyp psich nieszczęść Lilith, pilnuj ich, żeby na ulicę nie trafił albo do lasu, już lepszy schron... -
Cookie z Dobrocina z mega biegunką Brak odbytu Przetoka do pochwy .MA DOM
mmd replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
O, po banerku przylazła:) Ty uważaj ciocia na wrocławskie wątki, tu takie psy zapodają, że w życiu nie odpadniesz od dogo:) Ja tu od Czucza się przytoczyłam i wczoraj ta geologia mnie rozbroiła. O małej opowiadam wszystkim, poza dogo też. -
Troszeczkę, jasne. Widziałam też fajne na emirowym forum:evil_lol: kiedyś....
-
Popindala jak marzenie:) DT się zarejestrował tak poza tym na dogo, mamy łączność BTW: co Ci się stało w awatar? Gdzie jamniki? - siem pytam
-
Tasieńka- sunia maltańczyk- znalazła wspaniały dom
mmd replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Trzy lata??? Ta suczyna ma tylko 3 lata? Ona wygląda jak starawy pies. Takie wyniszczenie, matko... Dziewczyny, a szczególnie Piranha, to cud, że ona trafiła na Ciebie... Zrobiłam edycję jednego z pierwszych moich postów, bo tam wyraziłam nadzieję, że szybko znajdzie dom, a tu domki chyba walą bez umiaru :diabloti: -
[quote name='Isadora7']Ło matko ale mam przekopywania i zaległości..... No to specjalnie dla Ciebie: http://luckybialystok.wrzuta.pl/film...ppGmx/mov06436 bez szukania:) zasuwający Lucky
-
Nie jestem stałym deklarowiczem, więc się nie ustosunkuję. Powiem tylko, że piękny, młody i bogaty ten nasz chłopak jest:) Oby zdrówko wróciło na pewno i więcej do szczęścia nie trzeba.
-
[quote name='Wunia']Warcisław to załącznik do przyznania się do winy :D[/QUOTE] I wyszło szydło z worka, że fotki już naumiałaś się wrzucać.
-
A co to za prywata z paniczem Warcisławem, hę?? Bo ja fotę Kelbiego wstawię i wszyscy uciekną :megagrin::megagrin:
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No w tym internetowym sklepie, a konkretnie w magazynie. Już im zapłaciłam, więc wyślą zaraz, mam nadzieję. Jak będą opieszali, to Czuczka tam zawieziemy. Bez pieluch, na golasa:) Co z małą? Idę zobaczyć, ale ona teraz musi przeżyć, taka szproteczka maleńka.... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
mmd replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie. Nie wiem, co napisać... Czy oni absolutnie go już nie chcą? Pewnie nie... W tym samym wieku co mój... wierzyć mi się nie chce, że taki wypierdź na serio ugryzł... musieli mu nieźle namieszać w łebku. Ci ludzie chcą mu szukać domu, to może on pomieszka u nich jeszcze. Może to się da naprawić. -
Ja mam do niej namiar, bo zawoziłam przez Łódź. Modliszka miała tam zajrzeć i zabrać przy okazji rzeczy dla schronu. Poradzić to ja wiele nie poradzę, bo mój chłopczyk wyniuchał zapach Pako na kocyku i pognał nalać mi do łóżka, zaznaczył sobie terytorium:diabloti: Wszystko zależy od tego, czy "dogadali" się z jamniczką. Poza tym to pierwsze dni, on jest w stresie, a nowa pani jeśli tylko ma cierpliwość to opanuje sytuację.
-
[quote name='agada']spokojnie mmd tu wszystkie stare mężatki, ale.... w starym piecu....:cooldevi::evil_lol:[/QUOTE] No to mam nadzieję... ja taka włoska mamusia jestem. Mój biedny syneczek i jakaś obca baba:placz: Never!!!
-
[quote name='Wunia']O dobermanach Jamora nic nie wiem, Jamor ma hotel i ośrodek szkoleniowy, a pracuje w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach jako szkoleniowiec,[B] uczy pieski dobrych rzeczy [/B]:)[/QUOTE] Bardzo dobrych:) Widziałam filmiki, te pieski to takie milusińskie po tej nauce, że ho ho o tu Wam filmik wrzucę [URL]http://jamor.pl/?page_id=81[/URL]
-
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
mmd replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Bo teraz taki trynd. Jak napiszemy w ogłoszeniach, że mamy maxi yorka o nietypowym umaszczeniu to w ciemno kolejka się ustawi:diabloti: -
Ni ma igrzysk i nie będzie! Ja Wam dam:mad: ... dziecko mi tu chcą podebrać:diabloti:
-
Nie wiem, jak to jest Wunia, ale u mnie słoneczko świeciło. A Misiek (zwany też przez moje stare koleżanki Ciachem;)), moja duma i szczęście na wieczór pewnie zarządzi naleśniki. A na konferencyi pochlał, no co dziecku żałujecie???
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam u malutkiej, co za historia, nie wiedziałam, że piesek może nie mieć takiej ważnej dziurki:( Podziwiam Was za wolę walki. A skoro o różnych dziurkach, to majtki zgłosiły, że po niedzieli będą w sklepie. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mmd replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę. Czyli Dzidzia i Bajbus to te jasne, a ten ciemny maluch to Lala. OK, dzięki za identyfikację szkrabów. Dorobiłam jeszcze na morusku, zaktualizowałam na: [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3849036&cid=170[/URL] To dzisiaj obskoczyłam: morusek, petsy, kupskrzedaj, e-gratka, ale.gratka, szerlok(Warszawa) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mmd replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że nowy dom się znalazł i że ludzie przynajmniej powiedzieli, że im nie pasuje piesek. Zero pojęcia o szczeniakach, a czemu nie wezmą starszego.... Wszystko mi ostatnio idzie pod górkę, uaktualniłam alegratkę i zrobiłam nowe na e-zwierzaku. Ktoś rzuci okiem? Potrzebuję weryfikacji, które są, których nie ma... Mi się one mylą:diabloti: [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/10223/[/url] -
Nie działam na allegro. Nie mam konta. Obiecuję sobie, że za to się zabiorę... kiedyś. Jak nie urodą, to charakterem będziemy nadrabiać.