No właśnie nie wiadomo, bo jest delikatna sugestia ze strony białostockiej weterynarz, że skoro on ma zalecone 4-6 tygodni, to może lepiej dłużej ze względu na bezpieczeństwo. Oczywiście decyzję podejmie dr Sterna, ale trochę ślisko jeszcze jest, a Lucky nie zglasza dyskomfortu z powodu ubranka.
Też chciałabym go już widzieć na golasa...