[quote name='Majki1510']Nawet się ucieszyli
"Pańcie" mają już nowego prawie w domu - jutro ponoć mają go przywieźć...
bez komentarza[/QUOTE]
A co by się stało z tym biedakiem?
Trochę mnie zabolało rozstanie z kasą, bo miesiąc mam kiepski, ale wydaje mi się, że instynkt nie zawodzi.
Inne ciotki i inni wujkowie, co pogrzebali w sakiewkach też chyba czują to samo...