-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy. No i może foty domkowe będą za parę dni:) -
[quote name='belka123']juz znalazlam, wygodnie chcialam linka do odpowiedniej strony[/QUOTE] To się nazywa wygodnictwo ;)
-
[quote name='mysza 1']Temu maluchowi niewiele życia zostało, trzeba bardzo pilnie zbierać deklaracje i szukać DT/domowego hotelu.[/QUOTE] Jestem bardzo za.
-
[quote name='toyota']Dla mnie to też nieistotne , podoba mi się maluch , chodzi tylko o to , że jak byłby "rasowy " , to łatwiej znaleźć dobry domek .[/QUOTE] No właśnie, o to chodziło. Jako szczęśliwa posiadaczka kundliczka nie wybrzydzam raczej:) Trzeba jamniczą ciotkę Isadorkę zapytać, czy Docent kwalifikuje się na jamnika i wtedy by trafił do jamniczego wątku.
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Sara została Tosią :lol:. [B]SBD zbadała sytuację i nasz głupol tylko świruje do kota bez krwiożerczych zamiarów[/B] :cool3:. Na tym osiedlu , gdzie zamieszkała Sara wel Tosia są 2 wielkie parki , gdzie można spacerować z psami oraz 2 puby , gdzie można wchodzić z psami . [B]Sara awansowała z totalnej biedy do wyższych sfer i w dodatku będzie mogła chodzić do restauracji z właścicielami ;)[/B][/QUOTE] ...na szampana oczywiście, w ostateczności martini:D Bardzo mi się to podoba, a co - pies też człowiek:) Odetchnęłam. Może jej kotka nakładzie trochę dla poprawy manier:) To co? Przenosiny wątku? -
[quote name='belka123']daj linka? czy Ty zrobisz sobie w koncu te sygnatury :diabloti:[/QUOTE] Masz je u siebie, drugi banerek od lewej:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Ellig']To jest az tak zle:shake: No to sobie ide :watpliwy:[/QUOTE] Nie płacz;) Też jestem zmęczona i pójdziemy we dwie, a po drodze dla zdrowotności:drink1:
-
Coś się znalazło, tymczas chyba przez emira. Sbd napisze więcej, bo ja poprzekręcam.
-
Dyniowe pestki są niebezpieczne. W nałóg można wpaść:)
-
Reasumując - w życiu Topika jedno jest ostatnio niezmienne: piernaty, piernaty, piernaty :D
-
[quote name='toyota']Foty już przesłałam kochanej dineh . Obroży nie miał :puppydog: Pojadę po pracy z nim do weta , może ma czip . Tak na marginesie , Tz stwierdził , że nie mam szukać jego byłych właścicieli , bo będzie taka sytuacja jak z Sarą, że właściciele okażą się delikatnie mówiąc nieodpowiedzialni i odbiorą go ode mnie , bo uniosą się honorem , a potem go znów wywalą . Kazał mi szukać dla niego nowych właścicieli , bo ten pies zasługuje na najlepszy dom :p.[/QUOTE] Ho ho:) TZ zapowiada się na dogomaniaka:)
-
Nie cieszcie się za bardzo, ale pracuję nad jedną łódzką lecznica. Mają kojce - 30 zeta za dobę.
-
Teraz to ja jestem załamana. A SGGW dalej trwa przy tej chorej cenie?
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']pewnie szukał jajek :D[/QUOTE] a tam tylko wydmuszki :D -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
mmd replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Potowarzyszę:) A jak sharpek? W tym roku to jakaś epidemia:( -
[quote name='Ellig']Wiesz tez o tym myslalam ale zrezygnowalam, maja tam swietna wet.Ona nic o mleku nie mowila.[/QUOTE] Aha, to pewnie ten Hill's wystarczy. W takim razie skupię się po prostu na ogłoszeniach później:)
-
Zastanawiam się nad mlekiem dla szczyli. Mam ochotę kupić, ale zanim dojdzie to może już przejdą na inną karmę.... Warto czy nie?
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dobry pomysł. -
Post 50. Bez szału, ale próbuj .[B]Śreniawitów[/B] 9 889-05-82, 889-05-83, 0502-510-540
-
[quote name='RenW']Ty pilnuj potem męża.....[/QUOTE] Niech się sam pilnuje:diabloti: Eeee, bez przesady, to nie niania. Chyba że poszukam, dla TZ-ta:) A naprawdę to tylko na sprzątaniu mi zależy, bo nie lubię i ne ogarniam. Jak kupowaliśmy tę chatę, to mówiłam, że za duża, ale się uparli.
-
O rany, co za ludzie, jeden obieca, drugi nic nie wie.... Co z tą lecznicą na Śreniawitów? Dzwoniłaś?
-
[quote name='RenW']Siedzę jeszcze w niekompletnym anturażu i delektuję się kawą:kaffee_2:.....:sg168: :Help_2:[/QUOTE] Witaj w klubie;) Siedzę jak na szpilkach, bo się musi coś wyjaśnić i czekam, a trzeba się ogarnąć, bo casting dzisiaj, znaczy gosposię godzę, jak się drzewiej mawiało:diabloti: Ale się denerwuję i jednym i drugim.:roll: