-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']Wunia wrocila:sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] ... i tradycyjnie poszła spać:) -
Tekst najlepiej z tego gumtree które wrzuciłam, bo te stare są... stare:) Fotek Lucky ma zatrzęsienie, na allegro był jeszcze chyba z gisem, a tu sa nowiutkie z ostatniego tygodnia, dwie, trzy strony wcześniej, mogę skróty powrzucać.
-
A kudłata jest? I byłaby skłonna nie upierać się na wyrko?:)
-
Ja zasponsoruję, najlepiej takie, żeby kolejka się ustawiła:) Podaj namiary do przelewu. Wyczaiłam bazarek z ogłoszeniami. 70 stronek:) Zamówione.
-
Zamawiam na bazarku, zobaczcie ile: 1. alegratka.pl 2. ojej.pl 3. pineska.pl 4. animalia.pl 5. gumtree.pl 6. vetmozga.pl 7. petworld.pl 8. autogielda.pl 9. adopcjapsa.pl 10. rozglos.net 11. anonseogloszenia.pl 12. najpewniej.pl 13. mammisia.pl 14. petsy.pl 15. aukcjezwierzat.pl 16. e-zwierzak.pl 17. adpedia.pl 18. olx.pl 19. szybko-sprzedam.pl 20. sprzedasz.pl 21. tablica.com 22. pchlitarg.info.pl 23. neeon.pl 24. bstok.pl 25. ogloszenia.e-podlasie.pl 26. ogloszenia.jard.pl 27. bialystok.biz.pl 28. gieldabialystok.pl 29. gielda.bai.pl 30. twoje-ogloszenia.pl 31. ogloszenia.trojmiasto.pl 32. kupsprzedaj.pl 33. twoje-x.net 34. ogloszenia-szczecin.webas.pl 35. ogloszenia.tasdj.pl 36. kupiepsa.pl 37. gablota.com 38. przygarnijzwierzaka.pl 39. morusek.pl 40. katowice.cwirek.pl 41. cafeanimal.pl 42. drobne.centrumofert.pl 43. argetto.pl 44. krakusik.pl 45. owi.pl 46. dwukropek.pl 47. aleokazja.pl 48. szerlok.pl 49. anonse.com 50. i-bazar.pl 51. ojoj.pl 52. info-krakow.pl 53. adsy.pl 54. eoferty.com.pl 55. portalogloszen.pl 56. spacerek.net 57. bardzi.pl 58. top-ogloszenia.com 59. oglosili.pl 60. oglosze.pl 61. offer.pl 62. mamoferte.pl 63. wybierzmiska.pl 64. darmobranie.pl 65. psiamania.pl 66. bazarek.biz 67. wa.stacja.biz 68. twojeanonse.com 69. sogl.pl 70. tlenek.pl
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
mmd replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Martwię się o oba psiaki. Amik pewnie żadnej krzywdy nie ma, ale tak cicho u niego. -
Szkoda mi Tuptusia, tego, że mógłby mieć fajny domek:( Lubię takie psiaki
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Demi wczoraj mówiła, że trafił się pogromca Czuczka czyli Cookie. Nie pytajcie co mu robi:diabloti: -
I ja szukam dalej: mały kudłaty, najlepiej do roku, może ciut starszego też bym przepchnęła, tolerujący inne psy i taki żwawy. Domek przez telefon pozytywny.
-
[quote name='Wunia']jestem już w domu :multi::multi::multi::multi: no to na ten moment tyle :loveu::loveu::loveu: jak się ogarnę to wracam natychmiast ;)[/QUOTE] Naprawili Cie? Z domku dla Tuptusia nic. W domu 2-letnie dziecko, pani się boi...
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Ja też, myślałam, że on waży z 7 kg i jest malutki Jak myślicie czy jakby zawieźć do Leny yorka to by się stał tym włochaczem z Gwiezdnych Wojen?:evil_lol: -
Allegro nie ma, sprawdziłam:) Boże, dziewczyny, ale Lucky by Was wycałował gdyby mógł.
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']No właśnie, jakiś kolega czy koleżanka bardzo by mu się przydał/a macie może coć na oku ? :cool3:[/QUOTE] Może ja mojego podeślę na obóz młodzieżowy? Tylko nie bardzo mnie stać na odbudowę domu... ale na ogrodnictwie obaj się znaja, więc autorski ogródek by zrobili:diabloti: -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']no własnie a gdzie jest MOTO??? MOTO gdzie jesteś???????????????????????????? :)[/QUOTE] Obawiam się, że ten wielki czarny cielak zeżarł Motusia:diabloti: -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Tolek nie w domu, Gapcio nie w domu, skandal i basta -
[quote name='Ra_dunia']Czyli czas na zmasowany atak ogłoszeniowy ;) Bazarki ogłoszeniowe troszkę ostatnio leżą...a ja to tylko taka benerkowa jestem. Ale na pewno jakaś kochana cioteczka Lakusia poogłasza ;) Mały ma allegro? I jakiś tekst do ogłoszeń? Zrobiłam mu mega-wypasione gumtree, tzn. wyróżnione i dodane do tzw. galerii, ale galeria tylko na tydzień, finansowo nie podołam tak cały czas;) Od wczoraj 118 wejść. http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-fajny-pies-dla-fajnych-ludzi-W0QQAdIdZ201101056 Allegro robiła Isadora, ale pewnie już nieaktualne. A o banerek można poprosić? Zrobisz? Bo stary już bardzo nieaktualny...
-
Cioteczka Ellig jednak zajrzała:) Dzwonię tam do tego domku niby dla Tuptusia - nikt nie odbiera...
-
[quote name='RenW']No właśnie...:roll: Idę Ciotki spać..:roll: Dobranoc..:diabloti:[/QUOTE] Mnie też już scięło, chłopa niema, co tu robić po nocach...
-
[quote name='Lu_Gosiak']który to Lucky...dajcie link;)[/QUOTE] No jak można nie wiedzieć:razz: Skandal normalnie. Wunia ma Gapcia, a ja Lakusia:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/179385-Lucky-poturbowany-psiak-w-potrzebie-ZBIERAMY-KASAE-NA-DT-I-LECZENIE[/url] Tylko tam prawie nikogo nie ma, bo już było ok, a przynajmniej tak się zdawało...
-
Temat już obgadany przez telefon, ale nikogo nie zawiodłaś. Dobrze, żeby dogomaniacy nie zawiedli Ciebie, bo zostałaś z psem na głowie... Co będzie z Luckym? Ogłoszenia bardzo potrzebne.
-
Przesłałam Tuptusiowy wątek do wglądu. Jak dla mnie podobałoby mu się, problem jeszcze z tym dzieckiem (jakieś tam jest), bo Jamor niezbyt polecał go do dzieci. A ja mam kichę z Luckym:( Z domku mimo prób chyba nic nie wyjdzie... taki piękny pies, co z nim będzie:shake:
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']trzeba im zajecie znalesc[/QUOTE] To wiadomo, ale to jeszcze młodzież - coś muszą napsocić i nie można się o to gniewać:) Psiaki tak szybko stają się dorosłe, a później stare. -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']nie chodzisz znim na smyczy na spacer? zeby nie kopał musisz mu znalesc zajecie.[/QUOTE] Ale to MÓJ kopie... bardzo ładnie kopie... :diabloti: Portosik przesadza roślinki ...iiiiii... drewno przesadza z kotłowni:evil_lol: -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wunia jutro opuszcza areszt, wiecie? :) I ona nie zbiera na Gapcia, za to zbiera na Tolka:) -
Wyczyściłam. Tuptuś byłby ideałem i jemu też by pasowało, ale jak nic zje tego drugiego:)