-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Motuś w górę:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']Tolek jest wypuszczany razem z psiakami na ogrod, ale niestety nie biega wolno, gdyż boją sie zeby przez plot nie śmignął, wiec jest przypięty i biega tylko na lince przy plocie....na spacerki nie wiem czy chodzi[/QUOTE] To i tak raj po tym apartamencie w schronie. Żadne niestety, mój pędrak też bedzie "palowany" jak krowa i wcale mi go nie żal. Podczytuję co słychać, żeby nie było... -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że te zdjęcia wstawiłaś, bo humor mam straszny:( Przynajmniej ten chłopina ma dobrze. -
No i świetnie, nie ma zmiłuj dla brudasa:) Aniu, niczego nie narzucam, ale weź pod uwagę Kiltix Bayera. Mój wet mówił, że na kleszcze najlepszy, a niezależnie od tego weci u rodziców zarządzili suczynie taty to samo. Drogie to, taka na Lakusia to ponad 70 zeta. Paskudztwa się boję w tym roku strasznie, bo roznoszą wyjątkowo choróbska.
-
Prowadzę bardzo sympatyczną korespondencję z Panią z Warszawy, która jest zainteresowana którymś z chłopaczków. Pani podała mi wszelkie namiary do siebie i zgadza się na wizytę, tylko psiaczek miałby mieszkać w okolicy Grójca, żadnych bud z łańcuchami, domek i latanie po terenie, poprzedni piesek niedawno odszedł... Komu namiary?
-
[quote name='Wunia']post rozliczeniowy uzupełniony ;)[/QUOTE] To mój bazarek już rozliczony do końca. Prawie miesiąc zeszło, ale pomyślnie udało się domknąć. Zaglądam na "swoje" wątki z doskoku, dziękuję wszystkim od których Wuniaczek przekazuje mi pozdrowienia:) Mało mnie będzie - humoru nie mam, czasu nie mam, ale się pop...ło wszystko.
-
Lakuś kochanie, piękniejesz z każdym tygodniem. Jestem, tylko na głowie mam dużo i staram się ogarniać. Aniu, dziękuję Ci za ciepłe słowa w tamtym paskudnym tygodniu. Trzymam kciuki za Ciebie, Panie, które mają tyle uporu, żeby współpracować no i za Lakusia.
-
Cześć Topiczku. Zaglądam do Ciebie i podziwiam.
-
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='marzenawtf']u Azorka wszystko w porządku, państwo dobrze się nim opiekują. ma własną budę, duże podwórko do biegania i kolegę do zabawy. na początku bałam się jak z tym drugim psem się dogadają, ale okazało się, że tamten ma dopiero rok. w znalezieniu mu domu pomogła mi koleżanka z pracy, jej rodzice go wzięli. :) na bieżąco dowiaduję się co u niego. chciałabym też go odwiedzić,ale muszę jeszcze z tym poczekać niestety..[/QUOTE]\ Jak to dobrze, że ma domek. Pozdrawiam Cię serdecznie -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Przeslodki!!! [url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2385.jpg[/url][/QUOTE] To zdjęcie jest najpiękniejsze. Takie szczęśliwe ślepka, że ktoś wreszcie mizia. Biedny psiul, tak lekko go skazali na zamknięcie, a to tylko przez czyjąś nieodpowiedzialność i brak wyobraźni. -
[quote name='Wunia']zaraz wróci mój TZ to mną potrząśnie ... nie cierpi jak beczę ...[/QUOTE] Ciotka, broda do góry, cyc do przodu. Za 5 dni dostaniesz swoje czarodziejskie buteleczki w obieg i na majowy weekend na hamaczek.
-
Dzień dobry.
-
[quote name='mysza 1']Kochana, nie chciałam do Ciebie pisać w takich dniach ale wykasowałam Twoje pw...Miałam zapchaną skrzynkę i niechcący poleciała też i ta z danymi. Mogłabyś mi przesłać? Teraz jestem przeokropnie zapracowana i nie miałam czasu. Od poniedziałku będę wyłączona przez kilka dni ale gdybym miała namiary to zadzwonię i porozmawiam wstępnie.[/QUOTE] Ta dziewczyna już do mnie się tak dobija, że dałam jej telefon do Ciebie. Zakochana w Nurce i koniec.
-
Dzień dobry Wyspałam się jako tako. Łażę po dogo i załatwiam co najpilniejsze zaległości.
-
Dzięki jeszcze raz. Buziaki
-
Witajcie kochane kobity Dzisiaj tylko zgłaszam się, że jestem, sprawdzam co tam najpilniejszego i po prostu muszę pospać i posiedzieć spokojnie. Jestem wykończona fizycznie i psychicznie, ale najgorsze już za mną. Tata poza siniakami i drobnymi skaleczeniami cały, za to psychicznie w rozsypce.
-
Jestem. Mam jakieś maile w sprawie szczeniaków, ale jutro postaram się wszystko ogarnąć, bo teraz tylko zajrzałam się odmeldować. Jestem bardzo zmęczona, muszę odespać. Nadal pisze dziewczyna, która chciała o ile się nie mylę Nurkę i dobija się o wizytę i wiadomości o niej. Mysza1 miała namiary przedadopcyjne do nich. Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy, Wunia mi przekazywała.
-
ale brudas... chyba wszystkie psy po niej deptały, paskudziły i widać ten sławny już ząb... Zanosi się na kolejną wielką metamorfozę po wielkim czyszczeniu i czesaniu
-
Cisza i smutno
-
Wspaniale:) Pani Krecikowa dostała nowe życie:)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Jakoś trzeba mu tę chałupę załatwić... -
Straszne, TZ mnie obudził tą wiadomością.