Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Lu_Gosiak']Tolek jest wypuszczany razem z psiakami na ogrod, ale niestety nie biega wolno, gdyż boją sie zeby przez plot nie śmignął, wiec jest przypięty i biega tylko na lince przy plocie....na spacerki nie wiem czy chodzi[/QUOTE] To i tak raj po tym apartamencie w schronie. Żadne niestety, mój pędrak też bedzie "palowany" jak krowa i wcale mi go nie żal. Podczytuję co słychać, żeby nie było...
  2. Dobrze, że te zdjęcia wstawiłaś, bo humor mam straszny:( Przynajmniej ten chłopina ma dobrze.
  3. Same złe wiadomości. Strach gadać z ludźmi, siedzę jak odludek, bo ten kwiecień jakis straszny. Opuncjo i Urwisku, tak w Was uderza raz po raz i nawet nic się nie da powiedzieć na pocieszenie... tak mi przykro
  4. No i świetnie, nie ma zmiłuj dla brudasa:) Aniu, niczego nie narzucam, ale weź pod uwagę Kiltix Bayera. Mój wet mówił, że na kleszcze najlepszy, a niezależnie od tego weci u rodziców zarządzili suczynie taty to samo. Drogie to, taka na Lakusia to ponad 70 zeta. Paskudztwa się boję w tym roku strasznie, bo roznoszą wyjątkowo choróbska.
  5. A z mojego rokującego kontaktu raczej nici... Państwo nie akceptują kastracji. Trudno.
  6. Prowadzę bardzo sympatyczną korespondencję z Panią z Warszawy, która jest zainteresowana którymś z chłopaczków. Pani podała mi wszelkie namiary do siebie i zgadza się na wizytę, tylko psiaczek miałby mieszkać w okolicy Grójca, żadnych bud z łańcuchami, domek i latanie po terenie, poprzedni piesek niedawno odszedł... Komu namiary?
  7. [quote name='Wunia']post rozliczeniowy uzupełniony ;)[/QUOTE] To mój bazarek już rozliczony do końca. Prawie miesiąc zeszło, ale pomyślnie udało się domknąć. Zaglądam na "swoje" wątki z doskoku, dziękuję wszystkim od których Wuniaczek przekazuje mi pozdrowienia:) Mało mnie będzie - humoru nie mam, czasu nie mam, ale się pop...ło wszystko.
  8. Lakuś kochanie, piękniejesz z każdym tygodniem. Jestem, tylko na głowie mam dużo i staram się ogarniać. Aniu, dziękuję Ci za ciepłe słowa w tamtym paskudnym tygodniu. Trzymam kciuki za Ciebie, Panie, które mają tyle uporu, żeby współpracować no i za Lakusia.
  9. Cześć Topiczku. Zaglądam do Ciebie i podziwiam.
  10. [quote name='marzenawtf']u Azorka wszystko w porządku, państwo dobrze się nim opiekują. ma własną budę, duże podwórko do biegania i kolegę do zabawy. na początku bałam się jak z tym drugim psem się dogadają, ale okazało się, że tamten ma dopiero rok. w znalezieniu mu domu pomogła mi koleżanka z pracy, jej rodzice go wzięli. :) na bieżąco dowiaduję się co u niego. chciałabym też go odwiedzić,ale muszę jeszcze z tym poczekać niestety..[/QUOTE]\ Jak to dobrze, że ma domek. Pozdrawiam Cię serdecznie
  11. Kilka nowych ogłoszeń: [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/zwierzeta/[/url] [url]http://ale.gratka.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19213/podglad/[/url]
  12. [quote name='furciaczek']Przeslodki!!! [url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2385.jpg[/url][/QUOTE] To zdjęcie jest najpiękniejsze. Takie szczęśliwe ślepka, że ktoś wreszcie mizia. Biedny psiul, tak lekko go skazali na zamknięcie, a to tylko przez czyjąś nieodpowiedzialność i brak wyobraźni.
  13. [quote name='Wunia']zaraz wróci mój TZ to mną potrząśnie ... nie cierpi jak beczę ...[/QUOTE] Ciotka, broda do góry, cyc do przodu. Za 5 dni dostaniesz swoje czarodziejskie buteleczki w obieg i na majowy weekend na hamaczek.
  14. [quote name='mysza 1']Kochana, nie chciałam do Ciebie pisać w takich dniach ale wykasowałam Twoje pw...Miałam zapchaną skrzynkę i niechcący poleciała też i ta z danymi. Mogłabyś mi przesłać? Teraz jestem przeokropnie zapracowana i nie miałam czasu. Od poniedziałku będę wyłączona przez kilka dni ale gdybym miała namiary to zadzwonię i porozmawiam wstępnie.[/QUOTE] Ta dziewczyna już do mnie się tak dobija, że dałam jej telefon do Ciebie. Zakochana w Nurce i koniec.
  15. Dzień dobry Wyspałam się jako tako. Łażę po dogo i załatwiam co najpilniejsze zaległości.
  16. Dzięki jeszcze raz. Buziaki
  17. Witajcie kochane kobity Dzisiaj tylko zgłaszam się, że jestem, sprawdzam co tam najpilniejszego i po prostu muszę pospać i posiedzieć spokojnie. Jestem wykończona fizycznie i psychicznie, ale najgorsze już za mną. Tata poza siniakami i drobnymi skaleczeniami cały, za to psychicznie w rozsypce.
  18. Jestem. Mam jakieś maile w sprawie szczeniaków, ale jutro postaram się wszystko ogarnąć, bo teraz tylko zajrzałam się odmeldować. Jestem bardzo zmęczona, muszę odespać. Nadal pisze dziewczyna, która chciała o ile się nie mylę Nurkę i dobija się o wizytę i wiadomości o niej. Mysza1 miała namiary przedadopcyjne do nich. Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy, Wunia mi przekazywała.
  19. ale brudas... chyba wszystkie psy po niej deptały, paskudziły i widać ten sławny już ząb... Zanosi się na kolejną wielką metamorfozę po wielkim czyszczeniu i czesaniu
  20. Cisza i smutno
  21. Wspaniale:) Pani Krecikowa dostała nowe życie:)
  22. Jakoś trzeba mu tę chałupę załatwić...
  23. Straszne, TZ mnie obudził tą wiadomością.
×
×
  • Create New...