Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Biedny Lakuś
  2. Chyba mruży lewe oczko - albo mi się wydaje.
  3. [quote name='Ellig']Teraz do mmd: "Dziś cytaj wszytkie spamy we sksynce, bo mogo być w nich ukryte numery do Multilotka… albo nie."[/QUOTE] Dzisiaj jeszcze spamów nie miałam, ale mam niezły filtr;) Może jeszcze coś przyjdzie Zmykam do lekarza, jak wszyscy, to i ja sobie pójdę, a co...
  4. Nadal się boi... żeby ten mój mały gnojek tak sie domu pilnował....
  5. Żeby zrobił kupę dobrze mu dać siemię lniane i coś "na poślizg", jakąś oliwę do jedzonka.
  6. Oj, Lakusiu... A jak w samochodzie się zachowywał? Jeszcze mu się wydaje, że go chcesz wywieźć, czy już bez paniki?
  7. A może go cos użarło? Osa nie, ale jakieś małe bydlę w trawie...
  8. Bry:) Ellig sie pokazała, to fajnie:) I Kluski zapodajecie z rana.
  9. To na pewno przeziębienie? Jeśli on ciągnie jak lokomotywa, może coś sobie zrobił w krtań?
  10. No, paniczyk, królewiątko on jest taki delikatny, nie wiem jak sobie radził w mrozy w tym betonowym "mieszkaniu"
  11. To oznacza, że Lakuś jechał samochodem... i nie ma ofiar w ludziach:) Ale delikatny panicz się zrobił - przecież pod mostem toto spało.
  12. [quote name='agusiazet']Przelałam dzisiaj 50 zł dla Tolka i nieustająco trzymam kciuki za domek dla niego![/QUOTE] Wielkie dzięki w imieniu niegadających i nieobecnych chwilowo:) [quote name='Asia_Rawicz']Przelałam dzisiaj 30zł na Tolka, tylko w przelewie podałam tylko nick z dogo. Jak coś to te pieniążki miały iść właśnie na niego.[/QUOTE] Na szczęście to Wunia jest księgową, a ona dobrze pilnuje :diabloti:
  13. Spokojna głowa, Wunia odsypia szpital, zejdzie jej do maja - ona zawsze ma powód do spania [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  14. [quote name='fizia']Czy to jest takie mydełko jak np. tutaj? [URL]http://beautynature.pl/shop/prawdziwe-mydla/18-savon-d-alep.html[/URL] jeszcze tu znalazłam [URL]http://www.allegro.pl/item1002576840_mydlo_naturalne_oliwkowe_laurowe_z_aleppo_25_eko.html[/URL] taki skład Skład: - Oliwa z oliwek 75% - Olej z wawrzynu (liść laurowy) 25% - Soda (extrakt z soli morskiej) - Woda[/QUOTE] Tak to jest to. Znam to mydło, fantastycznie koi skórę po depilacji tak na marginesie... jak Wam zostanie będzie jak znalazł
  15. [quote name='Lu_Gosiak']witam wszytskich u Toleczka:multi::multi: dzisiaj w kastingu Tolek startuje:cool3::cool3: kciuki baaardzo potrzebne.....[/QUOTE] to mamy zajęcie na dzisiaj:)
  16. Jestem na wezwanie. Biedna psina. Nigdy nie widziałam czegoś takiego, wygląda strasznie:(
  17. [quote name='polubek']jej ale dobre a tak na marginesie chcecie bonusa? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji[/URL] tam się szykuje odjazdowy wątek kto pierwszy ten lepszy, niestety miejsca w czołówce pozajmowane ale zapraszam :loveu:[/QUOTE] To dodamy mega-pakiet: Gapcio-Tolek-Lucky:diabloti: Myślę, że adopcja wszystkich trzech do jednego domu byłaby powodem zawieszenia się dogo na tydzień do czasu wytrzeźwienia:)
  18. A wiesz Ty co? Masz rację;) Dla mnie to oczywiste, a dla tego co czyta może nie. Wunia mi wiecznie wytyka skróty myślowe:)
  19. Zawsze to jakiś system wczesnego ostrzegania:) Dobranoc
  20. Poczytałam sobie:) To jedź do swojego Toleczka, ale nr konta nie zapomnij mi wysłać. A na razie to idę spać - Wunia może niedługo mnie zmieni, suseł jeden;)
  21. [quote name='Lu_Gosiak']a ja jutro, a raczej juz dzisiaj:):) odwiedzę, przy okazji zawożenia Fionki do DS, Toleczka:multi::multi::multi:[/QUOTE] Jakiej Fionki? Ja zupełnie z obiegu wypadłam ostatnio... A Ty do Toleczka to zawsze masz po drodze:)
  22. Fotki to najmniejszy problem:) On ma jak prawdziwy model trzaskane co tydzień nowe. I filmiki też ma. W końcu gwiazda, w tv był, w prasie był:)
  23. No pewnie, że tak. Wielkie dzięki:) Możemy liczyć na odnawianie jakby ta kolejka chęnych była mniejsza niż sobie życzymy? ;)
  24. [quote name='Wunia'] Ja odpadam spać do własnego łóżka ... [/QUOTE] O, jak ja to lubie, skądkolwiek wracam:)
  25. Może to już koniec szarpaniny i wraca w niego siła... Biedny pies, biedna Ty... chyba połowa dogomaniaków przechodziła choć raz walkę o swojego psa, więc jak nie współczuć? Wątpię, czy Cię to pocieszy, ale tak mnie poruszyła ta sprawa, że po raz pierwszy poważnie podeszłam do sprawy i zabezpieczyłam mojego psa na wszystkie strony. Jak to wszystko minie, musicie sobie zrobić wielkie leżenie bykiem
×
×
  • Create New...