-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Co niedobre, ulżyć chcą, żeby nie nosił balastu:) Już narobił dosyć, ród nie zginie, a dogomaniacy mają zajęcie;) -
Nooo, ale wiadomość:) Matka-założycielka wróci, a tu psa nie ma :diabloti: Tak się składa, że mam jakieś kosmetyki na bazarek i mogę się pobawić, ostatnio trzy bazarki pod rząd miałam, to i czwarty przetrwam:)
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaraz wyślę. Moto jest wzruszający, był bity, później obrywał nieźle w schronie, stąd blizny na pyszczku, później go wywalili z DS po paru dniach. Azor z kolei jest po prostu strasznie fajnym psem. Niech pani wybiera, a możemy jeszcze jutro poszukać, bo teraz mam już zaćmienie -
Znowu o żarciu.... Szarotka Was pogoni i zaleci dietę pestkowo-kiełkowo-korzonkową:diabloti:
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Oba te psiaki powinny znaleźć domki i to szybko. Pomyślałam o Moto też, bo jest odrobinkę podobny do Tosi. A z charakteru to już zupełnie:) -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
mmd replied to vega17's topic in Już w nowym domu
Już się robi. Co do odjajczania to musi Marzena powiedzieć, ale jak znam jej energię to załatwi się:) -
[quote name='Wunia']wróżka czy wiedźma ?[/QUOTE] zależy kto o mnie mówi:diabloti:
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Znowu promyczek nadziei się pojawia... Jak się coś na dniach nie ruszy, zrobię mu gumtree full wypas. -
[quote name='Wunia']ostatnią rozmowę telefoniczna przeprowadzałam z Tobą :eviltong:[/QUOTE] No to znów coś opędzlowałaś. W kuchni się grasowało:diabloti:
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Właśnie usunęłam gumtree Tośkowe na Kraków:) Zobacz tego psiurka. Jest bardzo rozrywkowy, przemiły, tylko nie wiem, czy nie za duży. Bardzo potrzebujący [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182682-Uratuj-g-zanim-skoA-czy-pod-koA-ami-samochodA-w-Potrzebne-schronienie-i-ogA-oszenia[/URL] No i ten biedak. Mały, roczny, wywalony zaraz po adopcji. Bardzo mi leży jego los na sercu (dobry dom byłby właśnie bez dzieci): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181336-MOTO-w-hotelu-u-Leny13-bardzo-prosimy-o-pomoc-w-ogA-oszeniach-i-szukaniu-DS[/URL] Tu opis z hoteliku, gdzie jest: Moto to jeszcze dzieciak kocha dwie rzeczy jedzenie i Operę, jest bardzo szczekliwy radosny i przede wszystkim normalny, już zapomniałam jak to jest mieć u siebie w hotelu normalnego psiaka, który się nie boi cieszy go wszystko co go otacza. Ten chłopak jest śliczny młodziutki, bardzo żywiołowy trzeba mieć oczy wkoło głowy aby go dopiłować bo choć jest niewielki za to bardzo szybki. Ewidentnie był bity, boi się mężczyzn i obcych osób jednak jest to chwilowe gdy pozna zaufa, pakuje się na kolana. Taka iskierka zdjęcia prześle do Asi to jutro wstawi. -
No i Wunia powinna być, znowu gdzieś polazła. Wunia, nie gadaj tyle przez telefon, bo on już ledwie zipie:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']aha zapomniałam wczoraj napisać, że Pani ktora poczatkowo byla zainteresowana Tolkiem napisala, ze przemyslala sprawe i jednak nie adoptuja Tolka raz z obawy o dzieci dwa z powodu nowej pracy[/QUOTE] Szkoda A inne domki? Ogłaszać chyba trzeba zacząć niedługo -
Pa pa nocna zmiana będzie?
-
Kochani, dzięki Wam - porażkę zmieniliśmy w sukces , a Sarę w Tosię ;)
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tylko dokumentacji foto nie ma -
[quote name='Ellig']To sie porobilo:evil_lol:[/QUOTE] Samo się nie porobiło Dzisiaj Wunia przespała pół dnia po tych małych różowych co tu były wczoraj golasy i jakieś pały....
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Damy radę i Tolek da radę:) -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='transylwania']Witam serdecznie czy przyszło parę groszy na Moto?(przelałam pod koniec marca) prosze o znaka:) i pozdrawiam psiaka[/QUOTE] Znaki są w pierwszym poście;) Tam wszyscy wiszą:diabloti: -
Też tak myślę, że szanse zbyt wielkie nie są. Raczej wyląduje nasz maleńki przyjaciel na tymczasiku, ale spróbować nie zaszkodzi, a benie wsparłam przy okazji, więc nikt nic nie straci;)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Na jednym wątku zrobiłam kilka ogłoszeń, psina domek znalazła w jeden dzień, a jeszcze dwa domki się odezwały do dziewczyny, ale jeden szuka spokojnego psa i mają małe dziecko - to raczej nie, a w drugim 2 koty, stąd test na kota. Tylko nie róbcie sobie nadziei zbyt wiele, bo pisać maile to można, a adoptować to już inna sprawa. -
Wyciskanie idzie dobrze, coraz lepiej. Na gumtree 386 wejść. Przypomnę, że to "testowe" gumtree, jedno jedyne ogłoszenie, bo ogłoszenia w większej liczbie lepiej zrobić ciut później. Ten szczylek, dla którego przydałaby się wizyta w Warszawie to roboczo zwany "łobuz ciemny", chyba to ten sam co jogę uprawia czyli "podgryzacz".
-
Przelałam dzisiaj kolejną ratę z bazarku Gapcia (60 zyla). 10 IV pójdzie moja miesięczna deklaracja.
-
[quote name='obraczus87']\ Ale bym Go po tym brzuszku wymiziała :D[/QUOTE] O to to to:) Aha - Moniko [B]poproszę konto[/B] bo prawie wszystko z bazarku już wpłynęło, tylko jedna ciotka marudera została