Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. No Uszatka myje - najpierw noskiem, później ozorkiem, a łapkami na sucho;)
  2. No i spoko, już mi się poukładało jakoś, które jest które. A te najgorsze draby to dziewczyny... hmmm to daje dużo do myślenia;) Ta, co jej ONki niestraszne i ta od jogi to baby:diabloti:
  3. [quote name='urwisek'] W którymś z moich ostatnich słowotoków jest rozpisane na numery postów i zdjęcia "who is who" [/QUOTE] A to ja bardzo przepraszam, musiałam przegapić. To "cofnę się do tyłu" ;)
  4. No to bosko jest :Cool!:
  5. Dostaliście eksmisję z wyrka?:diabloti:
  6. Jedźcie szczęśliwie, a Ty idź spać, skoro o 6 pomykacie:)
  7. To w ogłoszeniach trzeba pisać, że płot wokół chałupy ma być bez dziur, bo na dziadostwo psa nie oddamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Jaka cudowna opowieść:) Mam techniczne pytanko: Wyjec to chłopak, tak? Na zdjęciach podpisany łobuz jasny? Muszę to uporządkować do ogłoszeń...:roll:
  9. [quote name='Majki1510']Portosik Anię wycałował we wszystkie możliwe strony podczas odpchełkowywania, chyba czuł naszą radość[/QUOTE] Też tak chcę [quote name='Majki1510']dzięki :multi::multi:, niby to nie dużo ale tyle właśnie brakło... [COLOR=red][SIZE=4]MAMY KOMPLET DEKLARACJI STAŁYCH[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Amen :loveu::bigcool::bigcool:
  10. [quote name='Majki1510']Nawet się ucieszyli "Pańcie" mają już nowego prawie w domu - jutro ponoć mają go przywieźć... bez komentarza[/QUOTE] A co by się stało z tym biedakiem? Trochę mnie zabolało rozstanie z kasą, bo miesiąc mam kiepski, ale wydaje mi się, że instynkt nie zawodzi. Inne ciotki i inni wujkowie, co pogrzebali w sakiewkach też chyba czują to samo...
  11. Gumtree na Wrocław podświetlone, wyróżnione full wypas. Telefon podałam ten z pierwszego posta. [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Roczny-maly-piesek-W0QQAdIdZ197471888[/url]
  12. [quote name='Bjuta']Nie trzeba... W Jaris zabujał się kiedyś nasz Kajtuś... UWAGA - oto miłość Topika - Panna Jaris![/QUOTE] Topik! Ty to masz gust:) A jak panna na te zaloty?
  13. [quote name='belka123']wiem ze to tematyka wczorajsza, ale ja uwielbiam pierogi i umiem robic, ale zadnego szpitaliku czy jak to nazywac sie nie wybieram :p[/QUOTE] Pewnie, w końcu własny całkiem niedaleko i też ładna okolica:diabloti: Ruskie poszłam sobie kupić, bo nie mogę na ten wątek spokojnie wchodzić;)
  14. Omar miała dużo klatek chyba. Wunia, mamy do niej gdzieś telefon?
  15. [quote name='Wunia']no Ciocia Greven zwabiona :razz::razz::razz:[/QUOTE] No co miała nie przyjść jak tu gniazdo rozwiązłości... i tak ostatnio spokój po święceniu jaj we wszystkie strony, chyba cioteczki zmęczone
  16. wyciskania ciąg dalszy w wydaniu Ellig metodami polubownymi:) dla niewtajemniczonych: Szarotka zbierała na psiaki i zapowiedziała, że sokownik z prasą ma i nie zawaha się go użyć ;)
  17. cześć pracy rodacy:) wszystko na dobrej drodze, to zwijajcie szybko malucha, bo chcę zobaczyć foty, jak rozwala dom Owieczki:)
  18. Dla mnie od początku był piękny, ale teraz jest taki zadbany, czyściutki, jakby nigdy jego łapka w schronie nie postała. Wygląda jak piesek "z dobrego domu". Cudo, cudo:)
  19. A będą zarzucone jakieś foty z nową fryzurką?
  20. bry... Szłam spać - pierogi wstaję - pierogi:evil_lol: Czy zostałam zgłoszona do głupio-szpitalika? Bo jak ruskie pierogi to nawet mogę coś posymulować, chociaż raczej nie musze...
  21. Ja z Wami nie mogę:) Idę jeść, a jak zjem to wzorem Wuni pójdę pospać, żeby się sadełko ładnie zawiązało:) Dobrej nocy Tobie RenW też:p
  22. Toyota, Docent ma świetny wpływ na TZ-ta:) Jeszcze dojdzie do tego, że domki będzie chciał sprawdzać.
  23. [quote name='RenW']Wiedźmą mi tu zajechało...:diabloti:[/QUOTE] To poproś o mydło z bazarku priorytetem:eviltong:
×
×
  • Create New...