Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Iwona77']normalnie płacze;( wybaczcie ale przecież można było zapytać;( nic ostatnio wszyscy przewrażliwieni widocznie. Ustalmy, że my już nie robimy ogłoszeń.[/QUOTE] No fakt, że ostatnio wszyscy nerwowi. Nie przejmuj sie. Liczą sie intencje, ale zapytać i ustalic też dobrze. Zrobiłam na Poznań, siedzi na pierwszej, jak spadnie, wyróżniam. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maly-wesoly-piesek-Bolus-W0QQAdIdZ207056488[/URL] aha - konstruktywna krytyka może być - nie mam weny do tekstów zazwyczaj, a dzisiaj to już zupełnie. Ra_dunia tu się kręciła, ona pisze fajne;)
  2. Podziękowania się należą, bo tak błyskawicznie nikt nie pędzi przez całe miasto:)
  3. No to się porobiło Trzeba ustalić, kto będzie robił gumtree Pisałam na PW do zeberki, że moge ja i jeszcze mu na tydzień wyróżnię edit: to ja poczekam, żeby zamieszania nie było znowu Jeśli to nie ja będę robić to wyślę kasę na wyróżnienie, ok?
  4. [quote name='Wunia'][B]drugi ja[/B] ;)[/QUOTE] Konto znasz:) Ten drugi tydzień będzie od przyszłego czwartku, bo od niedzieli do BC mnie nie bedzie i beznetowa będę.
  5. [quote name='Ellig']Gacie zalozyc czyste to podstawa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] To na wizytach czystość gaci tez sie sprawdza? Nikt mi nie powiedział :(:(
  6. Dodana na gumtree Warszawa. Na razie bez wyróżnienia, jutro lub pojutrze dodam wyróżnienie (20 PLN za tydzień) - pierwszy tydzień sponsoruję ja:) [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Urocza-Fibi-szuka-domu-W0QQAdIdZ207033056[/url]
  7. To ja może podmienię mu na gumtree, bo fajny:)
  8. Jeszcze nie wiem co się dzieje, ale jestem na zawołanie. edit: już wiem Inne ogłoszenia tej osoby: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-PostersOtherAds-W0QQUserIdZ46022902[/URL] [quote name='Atomowka']Po co ktoś zrobił Bolkowi takie ogłoszenie? Żeby ludzi zniechęcić do jego adopcji? Ludzie są podli, no ale to już wiemy[/QUOTE] A może to było bez złych intencji? :roll: no nie wiem...
  9. Witajcie wyspałam się raczej:) W kwestiach finansowych Lakusia - przenoście, przenoście:) Lakuś - bez względu na to, co się stanie - już jest bezpieczny pod skrzydełkami Ani i moimi finansowymi. Te 500 w depozycie niech idzie na kastrację i badania. Będę mu też kupować karmę. A resztę ma :loveu:
  10. Jednak udało sie wszystko wyjaśnić, to bardzo dobrze. Dziewczyny, to chyba jakieś zbiorowe wypalenie zawodowe;) Też chcę sobie zrobić urlop zdrowotny. Czasem trzeba odetchnąć. [quote name='Ellig']RenW, poprosze o dane do przelewu....na pw.do Wuni, bo moje pieniadze sa u Wuni:)[/QUOTE] Cieszę się, że ta kasa po wędrówkach trafiła do biedaka:)
  11. [quote name='Wunia']zaciskamy Ciocia [B]Ra [/B]wszystko co się da :D[/QUOTE] To grozi komplikacjami zdrowotnymi Idę sobie, ciśnienie mi spadło do normalnego to muszę poczytać - inna wersja spółdzielni ;)
  12. Już mi ptaszki ćwierkały o tym :) Teraz widzę, jak głupio napisałam: chałupa na stałe to DS - stała chałupa a wyszło, że Tolek nigdy domu nie znajdzie Tzw. skrót myślowy by mmd, coś co tylko Wunia zna i rozumie ;)
  13. [quote name='Wunia']Ciociu mmd ... a ja dzisiaj nic nie zrobiłam ... żywot próżniaczy popełniłam ... wszystko co ma litery oprócz dogo leży nietknięte ... rozgrzesz mnie na wątku, opier...isz mnie przy okazji ...[/QUOTE] Domyślam się ;) To ja się pożegnam na dziś i pójdę porobić co nieco, a Ty pilnuj psich spraw. To sprawiedliwy podział obowiązków. A i tak jesteś taka nieprzytomna przez Gapcia, że do wtorku pożytku z Ciebie nie będzie :evil_lol:
  14. [quote name='Lu_Gosiak']to po imprezce:):)[/QUOTE] Po odwiedzinach u wszystkich świerków. Na odwyk:) Ra - super, że jesteś.
  15. [quote name='Wunia']oj tak ... oj tak ... i pijemy ... Nikus już się do Łodzi wybiera, jak nam ten numer wyjdzie ... tydzień pod świerkami leżymy do góry brzuchami i balujemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Które świerki masz na myśli? :razz:
  16. [quote name='NiJaSe']ale Wy tu rozrabiacie ;)[/QUOTE] [quote name='RenW']A gdzież tam, my są grzeczne:D:D:D:D[/QUOTE] No właśnie. Barrrrdzo grzeczne:) [quote name='__Lara'][B]obraczus[/B] - masz całkowitą rację! ;) do mnie dziś facet dzwonił w sprawie adopcji w niedzielę o 8.37..... a poszłam spać o 1:30.... Mam nadzieję, że sytuacja się rozwiąże na + ;)[/QUOTE] Też mam taka nadzieję. A telefon sobie na noc wyciszam - czyli do 10 ;)
  17. Cześć, Wujaszku:) Ale sie porobiło, prawda? ;)
  18. Super! I zdjęcia, i domki, i psie smarkacze w domkach:) Biedny Urwisek, "wnuki" mu zabrali ;)
  19. Domek się dziś odezwał. Wunia, żyjesz? ;)
  20. Robi się badania krwi w tym kierunku. Jest kilka wskaźników, mocznik, kreatynina... wet będzie wiedział o co chodzi. Tyle ja wiem, bo moje psiurki też były stale kontrolowane.
  21. [quote name='kkanarekk']Mi się właśnie wydaje, że to ta dziewczynka z nami pisze...[/QUOTE] Ale ten dzieciak ma z 5 lat :evil_lol: Ciocia, banerek masz nieaktualny, Amik już ma wszystko:)
  22. [quote name='RenW']Ale dochodzenie..[B]mmd[/B] Ty powinnaś w biurze śledczym pracować, albo jako detektyw:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] To tylko dobry węch, od psów sie udziela ;) Polecam się na przyszłość:)
×
×
  • Create New...