Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Wyszło mi trochę ale to jest robota na doktorat ta cała dogomania, teraz widzę nie to co zrobiłam, ale czego nie zrobiłam ;)
  2. Mi jest cały czas smutno. To szybko nie mija.
  3. Dobrze, ze wiadomo co i jak z tym walczyć. Biedny Czuczek :(
  4. Skończyłam dłubanie i liczenie. Spamujecie cholery po wątkach (to tak ogólnie, a nie personalnie) i mi słabo się jedna hipoteza potwierdziła :)
  5. Nawet maila dostałam, że tak bywa... liczą na zrozumienie i takie tam... Napisał facet, więc coś w tym jest.
  6. Melduję się. Pracowałam do blisko 4, wstałam o 8, popracowałam, spanko i wio dalej.
  7. [quote name='Ra_dunia']za eggsy i na drzewo ;) - odnośnie dziadów z gumtree.[/QUOTE] Po drugim opierdzieleniu i przypomnieniu, ze kasa na drzewie nie rośnie Tolek zawitał w galerii na stałe. Już nie znika. Możliwe też, że tu zaglądają i się wystraszyli łapania za eggsy przez Ra. Coś podziałało. Wuniu - poprzedni tydzień i ten bieżący to 20 x 2. Galeria w prezencie.
  8. A teraz już 116 Oby jeszcze coś z tego wyszło, poza podziwianiem Gosinej urody...
  9. Minął tydzień...
  10. Gosia, macie z Toleczkiem 93 wejścia:) Ciekawe, które z Was więcej. Zrobimy tak na inne miasta, będziecie najsłynniejsza parą gumtree. Ze względu na Polubka kupiłam pralkę znacznie większą, ale oprócz róznych szmatek niczego polubkowatego też nie widzę.
  11. [quote name='Isadora7']Tak mi sie spodobało że mam nowy avek :):):)[/QUOTE] Ten na emirowym forum w chuścinie był lepszy. Dawaj go tu!!!
  12. [quote name='RenW'] Fajna babka z Ciebie!! Eteryczną blondynką raczej nie jesteś...Ostra i charakterna, wiedząca czego chce. Skręt masz swój czy wystylizowany?[/QUOTE] Pewnie, ze fajna - a skręt też fajny oczywiście że wystylizowany (swoje mam jak spod prostownicy), swój skręt to mam tylko na karku i tylko jak mnie ktoś wku..., i trójki (zębowe) mi wtedy rosna baaardzo długie i ostre jak żyleta, ale na dogo staram sie zachowywać ;) Jeno mopik ciut przykurzony i wstyd .... [quote name='RenW'] Ja tam wolę swoje niebieskie łapki!:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: [/QUOTE] Też wolałam. Te ogniki to do doopy sa, mogły być chociaż czerwone łapki. Zawsze możemy się oflagować na znak protestu. [quote name='RenW'] Akurat!!;) Ale straszydło spać nie będę!:no-no-no::eek2::eek2::eek2::eek2:[/QUOTE] Ellig goopia straszy ludzi. To przeciez ja za 20 lat:)
  13. Nic lepiej nie mów... mam obronę za tydzień. Wiem to od kilku godzin. Zajebiście - w takim tempie to zajdę w ciążę i urodzę za miesiąc... A gumtree mnie wkurza, wzięli kasę za galerię (55 zyla) i Tolek tam był chwilę, opierdzieliłam ich, znów był chwilę. Co z takimi dziadami zrobić?
  14. RenW specjalnie dla Ciebie. W typowej sytuacji domowej, jak widać: [ATTACH=CONFIG]4581[/ATTACH] ale że kobieta zmienną jest - to teraz mam ciemniejsze i dłuższe włosy, więc i tak mnie nikt nie rozpozna :eviltong:
  15. Wczorajszy awatar Ra_duni był fajny. Przynajmniej utwierdzam się w przekonaniu, że psy kochaja wyłącznie same laski ;) Idę robić analizę. Nieodwołanie. Znaczy siedzę dalej na dogo, ale nie podglądam, a szkoda...
  16. Oby się szybko odczepił. Na szczęście jest chłodniej - pieluszki zamówione, ale oczywiście mimo mojej prośby, grzebią się, bo sprawdzam status zamówienia. A dodzwonić się i opierdzielić nie da rady, ciągle zajęte.
  17. [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Fantastyczny-Tolek-W0QQAdIdZ211811866[/url] A tu prezent ode mnie - galeria na stronie głównej. [url]http://wroclaw.gumtree.pl/[/url] "Wykorzystałam" (za zgodą) Gosię - to taki chwyt marketingowy, może, może załapie... Tytuł można jeszcze dopracować...
  18. [quote name='Ra_dunia']bry od rana siedzę i tłukę durne analizy. Nawet spokojnie na dogo nie mogę pobuszować... Dobrze, że u Gapcia zawsze kawunia czeka. Jakoś od razu lżej człowiekowi :D[/QUOTE] O, siostro... dokładnie to samo zaraz zacznę czynić - i tak pewnie dwa dni. Tylko pół biedy, bo moje analizy dotyczą dogomanii, bo to temat mojej pracy. Co fajne już napisałam, a teraz mam jeszcze policzyć % z każdej kategorii badawczej, czyli np. ile razy padło słowo "my" w analizowanych wątkach. Promotorka tak chce i pewnie ma rację, ale jak można w procentach policzyć to, jak jesteśmy tu związani? Cała socjologia... zmierzyć, zbadać, policzyć. Ech... to się pożaliłam.
  19. Myśl Gosiaku Ja idę paść do betów. Jutro tego Tolka trzeba wystawić.
  20. Tyż zdałam. Sęków za nieobecność na zaliczeniu nie było, ale maglowanie całkiem niezłe za karę za grzechy. Co się dowiedziałam o UE przy okazji zakuwania, to już mi zostanie na wieki. I dobrze.
  21. Oj, tak, można. Przepraszam, nie napisałam. Oficjalnie tym samym skończyłam studia, jeszcze tylko obrona. Teraz czeka mnie dwa dni intensywnej pracy przy ostatnich poprawkach tego "dzieła", co spocznie w archiwum za jakiś czas i porośnie kurzem, i nikt nie wspomni nawet, ile się musiałam namęczyć;).
  22. [quote name='mmd']Aniołek zawieziony do nowej pani. [/QUOTE] Pamiętacie? Trójka kanapowa - zapytałam mailowo co słychać. I odpowiedź: l[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]witam [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Czaruś juz takim maluszkiem nie jest :) rosnie jak na drozdzach hehe mały warjat czuje sie dobrze zaprzyjaznil sie z kotami:)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]pozdrawiam [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. Lucky ma swój symboliczny grób w Ogrodzie Psiej Szczęśliwości: http://www.dognet.pl/flower.php?fid=10138
  24. [quote name='Lu_Gosiak']dokldnie:evil_lol: juz ładuje;) dzieki wielkie:loveu::loveu: przypomnę wieczorkiem[/QUOTE] Lu, wczorajsza rozmowa z Tobą była jak promień słońca jesteś niesamowicie pozytywnym ludziem, nie wiem co w sobie masz, ale na chwilę zrobiło mi się lepiej kciuków potrzebuje o 17.30 - egzamin....
  25. Wątek Lakusia jest tu: http://www.dogomania.pl/threads/179385-Lucky-odszed%C5%82-... bardzo długi... może Ci pomoże...
×
×
  • Create New...