-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
witajcie Ciotki nadal nie należe do swiata zdrowych:( -
A ja myślałam, że zakuwasz na działce ;) w okresie ochronnym jestem nadal jakby co - w dodatku chorego się nie bije
-
Zobaczyłam na Kundelkowej Skarbonce - i tak nasze ścieżki znów się spotykają, chyba nie przypadkiem. Nr konta oczywiście poprosze - dorzucam 50
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Chciałam tylko odmeldować, że może mnie nie być dwa - trzy dni, bo w kościach mnie łamie, fatalnie się czuję już trzeci dzień i to chyba jakaś zaraza -
Fajnie macie. Ja poprzestanę na Theraflu i scorbolamidzie :placz: Coś złapałam albo urządziło mnie jeżdżenie z klimą na full :placz: Wczoraj myslałam, że to zmęczenie... to było tytułem uspawiedliwienia mojeju ewentualnej nieobecności na kaWuni etc.
-
Jestem... pamiętam...
-
[quote name='Isadora7']A w gazecie praktycznie nigdy nie wiedziałam kiedy do domu wrócę.[/QUOTE] Ja w wydawnictwie na odwrót - nigdy nie wiedziałam, kiedy z domu wreszcie wyjdę :evil_lol: Wszyscy mówili "ale ci dobrze, że pracujesz w domu" - a ja na to, że tak mi dobrze, że dobrze mi tak :evil_lol:
-
[quote name='RenW']A gdzie Wunia się podziała..? :roll: Mmd Ty wiesz.;)[/QUOTE] Właśnie nie mam bladego pojęcia i też się zastanawiam. Pewnie grzecznie się uczy, bo z nas dwóch to ona zawsze akuratna, a ja niesforna, ona zawsze na wszystko nauczona, a ja na to, co miałam ochotę :diabloti: Ostatnio rozmawiałyśmy wczoraj wczesnym popołudniem.
-
Słyszałam, że to niezła jazda... Najfajniej mi się pracowało w wydawnictwie, które robiło kalendarze, w dodatku tam pracowałam w dziale handlowym, a nie w redakcji ani DTP, więc nawet było w miarę spokojnie, tylko zaczynałam pracę w złym momencie, bo z końcem listopada :evil_lol:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Znajdzie się. Sara się doczekała, po tylu miesiącach... każdy pies, jak się nie odpuści to dom znajdzie. A my nie odpuścimy przecież. rzekłam:) -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Jak już będą super foty to zrobię mu full wypas gumtree. Trochę jestem nieobecna, bo i śmierć Lakusia, i koncówka studiów, wytrąciły mnie z normalnego dogofunkcjonowania, ale obiecuję, że już będę i Motusia nie zostawię. -
Heloł Ciotki Melduję, że żyję - dzisiaj pełny relaks - wreszcie. Sama się sobie nie moge nadziwić:) Gdyby nie zaprawienie w bojach przez 10 lat roboty w wydawnictwie (wszystko zawsze na wczoraj;)), chyba bym z ta pracą nie wyrobiła. Obrona w środę i wakacjeeee!!!
-
Oskarku, dużo zdrówka! Aga, podziwiam Cię niezmiennie i współczuję, bo ciężko będzie się rozstać, ale domek to domek i oby jak najwięcej takich rozstań było. Nowy domku;) - proszę wycałować uchole i te cudowne łapiny różowiutkie :)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
mmd replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Młody jest i dużo mu się wydaje. Dobrze, że nie robi dłuższych wycieczek... Miłego spacerowania! -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Oj, tak... szczeniak może i fajnie wygląda, pocieszny jest i w ogóle słodki, ale nie polecałabym brykającego szczeniaka nikomu, kto nie ma oceanu czasu i siły jak koń. A już przestawienie się ze staruszka na szczyla to ogólnie porażka... a tak bywa, że odejdzie stary pies i ten nowy trafia do schronu, bo demoluje, rozrabia, obgryza... po iluś latach bycia ze zrównoważonym psem, wychowanym to jest naprawdę trudne - wychować, latać co chwilę na siusiu, bawić się itd. Są ludzie, którzy lubią starsze psy i Tolek się doczeka. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nie uciekły tylko spały:) -
Żyje - w naszych wspomnieniach, żyje w innych psach i pewnie gdzieś jakaś cząsteczka została z nami.
-
Viki znalazła dom???? Widziałam coś o gdyni, a później utknęłam przy mojej pracy. Ale wiadomość!
-
Mmmmm ... Ellig ... malinki i poziomki i jeszcze bita śmietana, mniam BTW - jaka jest okazja? Czy ja przegapiłam jakieś imieniny może?
-
[quote name='jamor'] ma swój album. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f136f89f3b25972a.html[/URL] znamy sie dopiero kilka godzin a wiem jakie trzy sprawy interesują go najbardziej. 1. dupcenie' 2.dupcenie 3. dupcenie[/QUOTE] ... czyli zupełnie typowy facet i wszystko z nim w porządku Dawno nie zaglądałam, ale wiedziałam, kiedy luknąć. Chłopak wygląda na zadowolonego. Będzie dobrze
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Dopisałam chłopakowi, że jest zrównoważony i wielkości labradora. Może odstraszać tym, że wydaje się wielki. Niby na zdjęciach widać, jaki jest, ale ja też dałam się nabrać, że to prawie lew - on ma sporą łepetynkę i może dlatego... -
[quote name='Ra_dunia']My? Spam? nigdy w życiu! My nawet nie wiemy co to jest :D[/QUOTE] [quote name='Isadora7']Jassssssssssssne, podpisuję się pod tym :):):)[/QUOTE] Pogrążacie się kochaniutkie ;) Założyłam, że wspólnota dogomaniaków [B]zna [/B]regulamin i go szanuje. Na szczęście badanie skończone i mi nie możecie nabruździć ufff...
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To się pogniewam na Wrocław. Może coś z tytułem, może jeszcze w tekście pogrzebać, ja nic nie wymyślę, bo mam totalną pustkę w głowie i tak będzie do środy. Teraz muszę iść sobie, spałam tylko 5 godzin i już ledwo zipię. A jutro maratoniku część kolejna, tym razem po wydziale. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Kurcze - Polubek mnie rozszyfrowała. Spod stołu jestem najstraszniejsza :evil_lol:[/QUOTE] A to trzeba sie aż tak upijać i jeszcze awanturować??? Lu, jak tam kampania? Miałaś oferty, nie licząc matrymonialnych?