-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Już mam coś takiego na krótszych nóżkach:) Jutro koniec bazarku;) -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ja swoich ogłoszeń nie usuwam i nic nie wygaśnie, bo pilnuję. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A jak z ogłaszaniem? Chociaż wcale mi się nie spieszy z tym jego DS, bo to mój ulubieniec. Pójdzie z dogo i go nie zobaczę;) -
Wniosek rozpatrzony: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21?p=16230069#post16230069"]http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!?p=16230069#post16230069[/URL] - i zachęcam do wspierania "kundelków", to fajna inicjatywa:)
-
[quote name='piechcia15']niech każda z was napisze do kilku osób z prośba o przybycie, pomoc, może ktoś coś wymyśli jakiś dt. Może ktoś mieszka w domku i ma wolne pomieszczenie. Im wiele nie trzeba tylko cisza i spokój.[/QUOTE] Miałam już iść, ale te szczyle mi spać nie dadzą. DT będzie ciężko, ale poproszę kundelkową skarbonkę o wsparcie, bo tam wpłacam.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę:) Brakowało mi wiadomości o Kajtuniu, a te są bardzo obiecujące. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Biedna Gusia. Aresisko za to pewnie bardzo zadowolony. -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']my też zaglądamy i przesyłamy szczególne nowodogomaniackie pozdrowienia dla wszystkich cioteczek :) nowy Dogomaniak :) [/QUOTE] Cześć, Nowy:) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Normalnie strach tu zaglądać;) A pytać się już tak boję, że o nic nie pytam:) -
Dzień dobry:)
-
Gerard - 100% persa w persie - zbiera na operację
mmd replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Będę się starała:) W ramach wspólpracy możesz mój też podrzucić;) mam w podpisie -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ładna Wiśnia. Allegro się już skończyło? -
Dzień dobry. Spóźnionam;)