Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Już mam coś takiego na krótszych nóżkach:) Jutro koniec bazarku;)
  2. Ode mnie powinno być, wyszło wczoraj w południe jakoś, a bank ten sam, więc spoko:)
  3. Ja swoich ogłoszeń nie usuwam i nic nie wygaśnie, bo pilnuję.
  4. A jak z ogłaszaniem? Chociaż wcale mi się nie spieszy z tym jego DS, bo to mój ulubieniec. Pójdzie z dogo i go nie zobaczę;)
  5. Trzeba będzie za jakieś 3 tygodnie ogłoszeniowo ruszyć. 7 szczyli i mamusia - szczęście, że to już prawie wiosna będzie. Jakoś wiosną łatwiej jest.
  6. Wniosek rozpatrzony: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21?p=16230069#post16230069"]http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!?p=16230069#post16230069[/URL] - i zachęcam do wspierania "kundelków", to fajna inicjatywa:)
  7. [quote name='piechcia15']niech każda z was napisze do kilku osób z prośba o przybycie, pomoc, może ktoś coś wymyśli jakiś dt. Może ktoś mieszka w domku i ma wolne pomieszczenie. Im wiele nie trzeba tylko cisza i spokój.[/QUOTE] Miałam już iść, ale te szczyle mi spać nie dadzą. DT będzie ciężko, ale poproszę kundelkową skarbonkę o wsparcie, bo tam wpłacam.
  8. Bardzo się cieszę:) Brakowało mi wiadomości o Kajtuniu, a te są bardzo obiecujące.
  9. Biedna Gusia. Aresisko za to pewnie bardzo zadowolony.
  10. [quote name='eloise']my też zaglądamy i przesyłamy szczególne nowodogomaniackie pozdrowienia dla wszystkich cioteczek :) nowy Dogomaniak :) [/QUOTE] Cześć, Nowy:)
  11. Normalnie strach tu zaglądać;) A pytać się już tak boję, że o nic nie pytam:)
  12. Może zgłodnieje i da znak życia A może chociaż pohałasuje gdzieś...
  13. [quote name='toyota']Czy mogę spytać, co się stało z bratem Gingera chyba też Koksikiem ? Dopiero weszłam na wątek i nie mogę znaleźć żadnych informacji ? [/QUOTE] Z tego co wiem, znalazł dom, i to przez ogłoszenie Gingera.
  14. Będę się starała:) W ramach wspólpracy możesz mój też podrzucić;) mam w podpisie
  15. Nie no, dajcie spokój, będzie mi się kocina śnił w nocy. Może rzeczywiście zajął się polowaniem i na pierduty nie ma czasu. Nie znam się na kotach... lubię, ale pojęcia nie mam co taki kot może myśleć. On nie ma jak zwiać z domu, prawda?
  16. Ładna Wiśnia. Allegro się już skończyło?
  17. Może wlazła tam za chłopem. I może też razem wylezą w końcu. I właśnie dlatego nie chcę i nie mogę mieć kota - jakby sobie poszedł gdzieś i tak zniknął, to bym nie mogła jeść i spać wcale. Ja mam jak Nutusia, muszę mieć na widoku zwierzynę.
  18. O rany! Przez jednego małego Ryśka chałupę rozbierają:D Dobrze, że ma te myszy - nie nudzi mu się. Ale też się martwię...
  19. Bry:) Bazarek m.in. na sieroty;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/201289-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-torebki-kosmetyki-na-Aresa-i-4-psiaki-od-Myszy1-do-6.02[/url]
  20. Ania (WiosnaA) no i poniekąd ja;) i nasze dzieło: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201289-Ciasteczka-w%C4%85tr%C3%B3bkowe-torebki-kosmetyki-na-Aresa-i-4-psiaki-od-Myszy1-do-6.02?p=16218475#post16218475[/url] Zapraszamy:)
  21. [quote name='asik007']Super. Sunia piękna nawet ząbki mi się podobają. Jest ktoś z Łodzi chętny na łapanie następnej suni??[/QUOTE] [quote name='Maniutka zara']Pomimo kiepskiej kondycji,w poniedziałek zaczynamy łapać następną sunię.SERDECZNIE ZAPRASZAM.[/QUOTE] Możemy połapać:) Ilu chętnych?
×
×
  • Create New...