Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Doberek:) No to już prawie uzbierane:)
  2. [quote name='mysza 1']Muszę jakiś bazark na towarzystwo zrobić, bo z torbami pójdziemy ;)[/QUOTE] ...albo niech któreś DS se znajdzie:) Nikt żadnego nie chce? Ginger się przeprowadza? Bo jakoś mi to jasno nie wychodzi z Waszych postów....
  3. Gusia, przecież Ty jak patyk jesteś:) Dobrze, że siuśki Aresa ok, brak potencjalnych kłopotów to dobre wiadomości. Na psią krew już mi nalicytowały ciotki;) Teraz każda kolejna złotówka na zębole:)
  4. Oczywiście, że się upominać. Trzeba zapytać, co się dzieje, żeby mieć jasność czy te deklaracje sa aktualne. W tytule wątku napisz, ile brakuje stałych deklaracji. Wyślij PW "po prośbie" najlepiej do tych ciotek, które kupowały na bazarkach Kajtuna, na moim trochę ludzi było na przykład;) Nawet jednorazowe 10zł pomoże, wiadomo. Z mojego bazarku dla Kajtuna do dziś jest 192 zł, ale może jeszcze coś dojdzie. Jak będzie "zielone światło" ogłoszeniowe znów zrobię małemu wyróżnione, foty ma piękne, więc lux:)
  5. Ja nic nie wiem. Poza tym że w tym domu są koty. Nie "zarządzam" Toffinem przecież.
  6. [quote name='AniaGucio']Jamor do wylewnych też nie należy[/QUOTE] Ty bierz telefon i molestuj:) Powiedz mu, że gołodupca nie bierze, chłopak ma posag i ciotek co niemiara:evil_lol:
  7. Nie wiem, jakie tam ruchy się szykują. Z Toffinem też nic nie wiem.
  8. Jamniorowata bestia:) Mój też drze paszczę, choć to pół jamnika:evil_lol: Poprzedni był cały jamnik to dziabnąć czasem też lubił.
  9. O, jak wspaniale:) Ania wyśle Ci na PW nr konta.
  10. Biedna sunia. Starsi ludzie w necie nie siedzą, trzeba by z plakatami ruszyć, najlepiej na takie osiedla gdzie "babcie" mieszkają.
  11. Bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/200973-Filmy-cz.-2-19-dobrych-film%C3%B3w-na-z%C4%85bki-Aresa-do-28-stycznia[/url] może choć na badanie krwi uzbieram:)
  12. Nie będę oryginalna jak się pozachwycam:) Czuczek ma wspaniałe futerko, no i ten filmowy uśmiech;)
  13. To paskudnie. W nieszczęściu jedno dobre, że po tym wszystkim na anginę, stany zapalne w ząbkach też trochę się uspokoją. Ale to trzeba koniecznie załatwić, bo od zębów może się zacząć z sercem i dopiero będzie jazda. Jutro zrobię bazarek, jakiś grosik wpadnie.
  14. Wrzuciłam do sygnatury choć pewnie cudu z tego nie będzie;)
  15. Ale fajnie:) Może ten chłopak nastraszy myszki:)
  16. [quote name='gusia0106']Tylko pewnie późno Kochana? Nie szkodzi? Bo ja dopiero jak wyjdę [B]z osłami co miały być psami[/B] mogę jechać[/QUOTE] Widziałam;)
  17. Hej maluszku, pnij się po deklaracje:)
  18. Ja moje styczniowe drugie 10 dołączę do tego, co z bazarku będzie:)
  19. [quote name='AniaGucio']Można powiedzieć, że uporałam się z rozliczeniem na pierwszej stronie... jednak gdybym wiedziała jak wstawić tabelkę, wyglądałoby to dużo lepiej ;([/QUOTE] Tabelki zawsze się rozjeżdżają. [quote name='wiga138']dokładam 30 do stałych deklaracji :)[/QUOTE] [quote name='AniaGucio']Zatkało mnie :crazyeye: Cioteczka wiga138 dołączyła do Siedmiu Wspaniałych - Dziękuję cioteczko :Rose:[/QUOTE] Super!
  20. Cześć Rufciu:) Ciotka Agnieszka_K "wykazała się" też na bazarku:)
  21. Kajtula ma dziewczynę:) Świetnie - nie będzie miał czasu na zmartwienia.
×
×
  • Create New...