Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Bry:) Miło widzieć wszystkich w komplecie:)
  2. Tam jest dużo psiaków i coś na pewno się ruszy.
  3. Jeśli Toffino pojechał albo pojedzie to i tak jego kojec będzie miał jeszcze tygodniową rezerwację na wszelki wypadek, więc zdążysz. Może w międzyczasie wyadoptuje się inny psiak.
  4. Ten Misio [url]http://images45.fotosik.pl/555/150731d02771edf4med.jpg[/url] jest rozbrajający:)
  5. Jakiś chudy na tym zdjęciu [url]http://img521.imageshack.us/img521/7207/img3938s.jpg[/url]
  6. Ale śliczny gapciuś na pierwszym zdjęciu:) Ronja wyglądasz jakbyś wpadła twarzą w talerz z kawiorem. Co oni Ci zrobili!:diabloti:
  7. To już rodzina bardzo wielodzietna:evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Ewa Marta']O! jak dobrze, że jesteś mmd z linkiem bazarku w sygnaturze:-) Zaginął mi gdzieś wątek, a muszę sparwdzić co z moja piękną tuniką;-)[/QUOTE] Na razie bezpieczna:)
  9. To jest tak jak z dziećmi - musimy pozwolić im na własne życie. Tylko z psiakami jest inaczej, bo oznacza to szansę kiedyś dla kolejnego:)
  10. [quote name='Ewa Marta']Podnoszę mojego ulubieńca:-)[/QUOTE] To z Ciebie mocarna kobita:diabloti:
  11. Widziałaś to? [URL]http://animalia.pl/produkt,8651,63,Specific_Dog_Food_Allergy_Management.html[/URL]
  12. Ciężka praca to zbieranie deklaracji. Pokazuj się piesku:)
  13. No i co? No i co? Odezwali się? A oślina ma 200 wejść od wczoraj:)
  14. [quote name='pola53']A jest, niestety, dla kogo!!! :([/QUOTE] Oj, jest! Dlatego lubię sprzedawać i kupować na bazarkach. [quote name='AniaGucio']Mój mąż właśnie wrócił z długiego spaceru... twarz cała rozpromieniona... okazało się, że karmik, który ostatnio własnoręcznie zrobił , przypadł do gustu wróbelkom - siedzą i wcinają słonecznik :). Czuję, że na jednym się nie skończy ;)[/QUOTE] Dobrze, że mi przypomniałaś - jutro muszę kupić jakieś jedzonko, bo znów mróz i sobie nie znajdą. U mnie jest mnóstwo ptaszków. Zobaczcie, jak na jesieni kradły winogrona:) [attachment=787:5516.attach]
  15. Bry:) Jeszcze trochę i nawet bazarków nie trzeba będzie robić;)
  16. [quote name='Nutusia'][COLOR=purple] Pojechał też z nami Lesio na kolejne poszukiwania zaginionego jajka [...] Ola przyjeżdża po Dorotkę dziś ok. 17-tej. Dziewczynka spakowana i gotowa. Dostanie jeszcze kolację i w drogę... :( [/COLOR][/QUOTE] A ono nie jest na hmmm sznureczku jakimś? To jajeczko. No, smutno, ale pomyśl, że to całkiem spory procent szkodników w domu mniej:)
  17. Mnie nie ma na FB, więc nie zwojuję nic. Co tu tak cicho? Co ten Kajtulek zmajstrował?
  18. [quote name='mmd'] [URL="http://krakow.gumtree.pl/f-Zwierzaki-W0QQCatIdZ9124QQisSearchFormZtrue"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-7-mies-zjawiskowo-piekny-Do-adopcji-W0QQAdIdZ255339678[/URL][/QUOTE] Wyróżnione do 28 stycznia.
×
×
  • Create New...