Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Do 1.03. może już rozdysponuja się:) No i jakieś tymczasy miały być. Piechcia, podałam Twój telefon. Jak do mnie ktoś napisze przez formularz to ja odpadam;) - udzielę info, ale który jest który choćby mnie przypiekali nie powiem, bo nie odróżniam.
  2. [quote name='CoolCaty']... pojawiła się opcja domowego tymczasu pod Warszawą. [/QUOTE] A ja jeszcze nic nie wiem... no wiecie co... Paskudy. W razie czego na FB też jest info. Zrobiłam dziś wpis, że szukamy domu i podałam telefony Asi i swój. Przez FB fajne domki się czasem trafiają:)
  3. [quote name='zuzka']Przed chwilą dzwonila kobieta z FB że może wziąć sunie i dzieciaczki na DT .Pani mieszka w Lodzi w domku ma shar-peia ja tej kobiety nie znam .Co o tym myślicie?[/QUOTE] No niestety. Pani porozmawiała z mężem i nie. Chyba dzieci mają za małe... No w każdym razie przeprosiła za zamieszanie.
  4. Przyszłam donieść z przyjemnością, że na ciasteczkowym bazarku wpadł komuś w oko ten biały Kapsel z banerka Myszy:) Demon/Koksik od dziś lansuje się w Krakowie na gumtree.
  5. [quote name='lideczka']przy probie wplaty moj bank mowi mi ze IBAN jest nieprawidowy. pomozcie[/QUOTE] IBAN to nr rachunku poprzedzony PL [B]PL22137011090000170648387304 [/B]
  6. [quote name='Anja2201']ach , gdyby nie mój tz ....[/QUOTE] Ty nie narzekaj, masz tyle psiaków na DT, że źle nie jest;) [quote name='zuzka']Przed chwilą dzwonila kobieta z FB że może wziąć sunie i dzieciaczki na DT .Pani mieszka w Lodzi w domku ma shar-peia ja tej kobiety nie znam .Co o tym myślicie?[/QUOTE] Zaraz się okaże. Pani spoza dogo to cenny nabytek może być. Mało zapsiona;)
  7. Jak dla mnie to normalny psiak. Lubi ciasteczka, lubi dziewczyny:) Nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia, ale chyba jest tak, że pies przywiązuje się najmocniej do tego, kto go zabierze ze schronu/z ulicy itd. Kiedyś przywiozłam sąsiadom sunię z Palucha, a ta przez tydzień później koniecznie chciała mieszkać u mnie;)
  8. [quote name='obraczus87']Może macie racje.... chociaż ja to wole jak cokolwiek wiem o psie.... ale można moje "wolenie" odłozyc na bok.[/QUOTE] Na pewno mega agresywny nie jest. To najważniejsze. I tak wszystko zależy od DS, bo jak ktoś szuka wymówki, zeby oddać to i tak coś wymyśli, a jak ma w głowie poukładane to da sobie radę. Wszystko da się opanować. A u psiaka ktoś bywa - coś tam zawsze można zobaczyć.
  9. Pomarzyć tak:) Może warto jednak już mu robić ogłoszenia? Ludzie biorą psy ze schronu, a szkoda czasu. Mi się tak udało, jeszcze dziewczyny deklaracji nie uzbierały, a już był DS.
  10. Chciałabym mieć moc przyciągania na watki:)
  11. Wiesz, ja jeszcze naiwnie wierzę, że czasem komuś jednak naprawdę się zgubi. Może rzeczywiście miał być yorkiem i nie sprawdził się.
  12. [quote name='zuzka']Na fb mam jedną osobę chętną do adopcji mamuśki . ( Z Łodzi )[/QUOTE] Dobrze się dzieje :) [quote name='bea100']A może damy jej na imię WIERNA? Acha. Cioteczki, nawet jakby nie hotelik czy płatny DT - a będą potrzeby finansowe dla psinki i jej rodziny- może sterylka? może szczepienia czy cokolwiek zresztą- dajcie mi znać[/QUOTE] Damy:) [quote name='nescca'] A my tak rzadko na to zasługujemy.[/QUOTE] Jak słusznie ktoś zauważył na FB pewnie reszta spadku po Panu się bardziej przydała, np. mieszkanie.
  13. [quote name='zuzka']Bakuś jesteś ślicznym szorścikiem.[/QUOTE] Śledzisz mnie? ;)
  14. Wy jesteście pewne, że on się nie zgubił? Może mu zrobić jakieś ogłoszonko jednak? Skoro go ktoś strzygł? Ja też tak strzygłam mojego psa, nie na jorka bo rudy był i tak dalej, ale żeby się nie gotował. I też zostawiałam irokeza bo smiesznie wyglądał. No i 20 ode mnie:) Co miesiąc.
  15. [quote name='Energy']Wielka szkoda, bo tak dobrze to nie będzie miał w żadnej innej lecznicy:shake:i tam już jest zadomowiony. Ja jestem z Lublina więc niestety nie mogę pomóc:-([/QUOTE] Ja też żałuję, ale w tej obecnej Adaś łazi luzem i jeśli trafi się pacjent znów po wypadku to sprawa się skomplikuje. No i nie możemy nadużywać gościnności dziewczyn, one tam pracują, a szef wie albo nie, że ma domownika;) [quote name='paula1977']As na retkinii wchodzi w grę? bo jeśli tak, to ja mogę być codziennie a nawet dwa razy dziennie bo mieszkam bardzo blisko[/QUOTE] AS na Retkini też całodobowy?
  16. Nie ma za co:) Dpstałam pierwszą odpowiedź z gumtree. Pani poprosiła o zdjęcie mamy i myśli o chłopczyku.
  17. Już zapisuję dzieciaka i na razie lecę ogarnąć sprawy b. plilne:)
  18. Dziewczyny - mam prośbę. Miałyście te szczylki na DT. A teraz jest sunia 4 kg, która po śmierci swojego pana poszła na jego grób i tam urodziła dwa maluchy. Serce się kraje. Ktoś sierotę wywalił pewnie. Potrzebny DT na miesiąc, żeby te dzieci odchowała. W cuda nie bardzo wierzę, ale one się zdarzają, więc może... [url]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/url]
  19. A to Wiśnia bywa niezadowolona? Niemożliwe ;)
  20. Na razie na Łódź dla wygody, ale pewnie będzie trzeba po innych miastach później. Nasze miasto kiepsko wygląda w adopcjach. Wyróżnione: [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Siodemka-slodkich-maluszkow-do-adopcji-sa-pieski-i-suczki-W0QQAdIdZ260965890[/URL] Reszta: [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/siodemka-slodkich-maluszkow-do-adopcji-ID50jR.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/20189/siodemka-slodkich-maluchow/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/szczeniaczki_suczki_i_pieski_232096.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,27413,Lw==.html[/URL] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11339711_siodemka_slodkich_maluchow_do_adopcji.html[/url]
  21. Ta na 11 Listopada całodobowa jednak nie jest. Czyli CM-Vet albo Lancet.
  22. U mnie zaraz ferie się skończą i też rano będę bez samochodu. Do CM to nawet samochodem nie bardzo, bo mam tam godzinę drogi, a kierowca ze mnie jak z koziej dupy trąba.
  23. Ja nie jestem w skarpecie sterylkowej. Miło widzieć, że znalazła sobie przyjaciółkę. Ta biedna psina już by pewnie zamarzła, gdyby nie ta akcja. Niedługo w ogóle dziewczynka odżyje:)
  24. [quote name='madzik770']a szpital Kalinowa przy Pojezierskiej?[/QUOTE] Drogo i ostatnio mi mocno podpadli. Bardzo mocno. Znalazłam coś na 11 listopada. W tej mogłabym bywać wieczorem.
×
×
  • Create New...