-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='CoolCaty']... pojawiła się opcja domowego tymczasu pod Warszawą. [/QUOTE] A ja jeszcze nic nie wiem... no wiecie co... Paskudy. W razie czego na FB też jest info. Zrobiłam dziś wpis, że szukamy domu i podałam telefony Asi i swój. Przez FB fajne domki się czasem trafiają:) -
[quote name='zuzka']Przed chwilą dzwonila kobieta z FB że może wziąć sunie i dzieciaczki na DT .Pani mieszka w Lodzi w domku ma shar-peia ja tej kobiety nie znam .Co o tym myślicie?[/QUOTE] No niestety. Pani porozmawiała z mężem i nie. Chyba dzieci mają za małe... No w każdym razie przeprosiła za zamieszanie.
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='lideczka']przy probie wplaty moj bank mowi mi ze IBAN jest nieprawidowy. pomozcie[/QUOTE] IBAN to nr rachunku poprzedzony PL [B]PL22137011090000170648387304 [/B] -
[quote name='Anja2201']ach , gdyby nie mój tz ....[/QUOTE] Ty nie narzekaj, masz tyle psiaków na DT, że źle nie jest;) [quote name='zuzka']Przed chwilą dzwonila kobieta z FB że może wziąć sunie i dzieciaczki na DT .Pani mieszka w Lodzi w domku ma shar-peia ja tej kobiety nie znam .Co o tym myślicie?[/QUOTE] Zaraz się okaże. Pani spoza dogo to cenny nabytek może być. Mało zapsiona;)
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie to normalny psiak. Lubi ciasteczka, lubi dziewczyny:) Nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia, ale chyba jest tak, że pies przywiązuje się najmocniej do tego, kto go zabierze ze schronu/z ulicy itd. Kiedyś przywiozłam sąsiadom sunię z Palucha, a ta przez tydzień później koniecznie chciała mieszkać u mnie;) -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Może macie racje.... chociaż ja to wole jak cokolwiek wiem o psie.... ale można moje "wolenie" odłozyc na bok.[/QUOTE] Na pewno mega agresywny nie jest. To najważniejsze. I tak wszystko zależy od DS, bo jak ktoś szuka wymówki, zeby oddać to i tak coś wymyśli, a jak ma w głowie poukładane to da sobie radę. Wszystko da się opanować. A u psiaka ktoś bywa - coś tam zawsze można zobaczyć. -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Pomarzyć tak:) Może warto jednak już mu robić ogłoszenia? Ludzie biorą psy ze schronu, a szkoda czasu. Mi się tak udało, jeszcze dziewczyny deklaracji nie uzbierały, a już był DS. -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Chciałabym mieć moc przyciągania na watki:) -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Wiesz, ja jeszcze naiwnie wierzę, że czasem komuś jednak naprawdę się zgubi. Może rzeczywiście miał być yorkiem i nie sprawdził się. -
[quote name='zuzka']Na fb mam jedną osobę chętną do adopcji mamuśki . ( Z Łodzi )[/QUOTE] Dobrze się dzieje :) [quote name='bea100']A może damy jej na imię WIERNA? Acha. Cioteczki, nawet jakby nie hotelik czy płatny DT - a będą potrzeby finansowe dla psinki i jej rodziny- może sterylka? może szczepienia czy cokolwiek zresztą- dajcie mi znać[/QUOTE] Damy:) [quote name='nescca'] A my tak rzadko na to zasługujemy.[/QUOTE] Jak słusznie ktoś zauważył na FB pewnie reszta spadku po Panu się bardziej przydała, np. mieszkanie.
-
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Bakuś jesteś ślicznym szorścikiem.[/QUOTE] Śledzisz mnie? ;) -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Wy jesteście pewne, że on się nie zgubił? Może mu zrobić jakieś ogłoszonko jednak? Skoro go ktoś strzygł? Ja też tak strzygłam mojego psa, nie na jorka bo rudy był i tak dalej, ale żeby się nie gotował. I też zostawiałam irokeza bo smiesznie wyglądał. No i 20 ode mnie:) Co miesiąc. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Wielka szkoda, bo tak dobrze to nie będzie miał w żadnej innej lecznicy:shake:i tam już jest zadomowiony. Ja jestem z Lublina więc niestety nie mogę pomóc:-([/QUOTE] Ja też żałuję, ale w tej obecnej Adaś łazi luzem i jeśli trafi się pacjent znów po wypadku to sprawa się skomplikuje. No i nie możemy nadużywać gościnności dziewczyn, one tam pracują, a szef wie albo nie, że ma domownika;) [quote name='paula1977']As na retkinii wchodzi w grę? bo jeśli tak, to ja mogę być codziennie a nawet dwa razy dziennie bo mieszkam bardzo blisko[/QUOTE] AS na Retkini też całodobowy? -
Nasz Bakuś, a teraz Bax - już w swoim wspaniałym DS! Dziękuję ! ! !
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Już zapisuję dzieciaka i na razie lecę ogarnąć sprawy b. plilne:) -
Dziewczyny - mam prośbę. Miałyście te szczylki na DT. A teraz jest sunia 4 kg, która po śmierci swojego pana poszła na jego grób i tam urodziła dwa maluchy. Serce się kraje. Ktoś sierotę wywalił pewnie. Potrzebny DT na miesiąc, żeby te dzieci odchowała. W cuda nie bardzo wierzę, ale one się zdarzają, więc może... [url]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/url]
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A to Wiśnia bywa niezadowolona? Niemożliwe ;) -
Na razie na Łódź dla wygody, ale pewnie będzie trzeba po innych miastach później. Nasze miasto kiepsko wygląda w adopcjach. Wyróżnione: [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Siodemka-slodkich-maluszkow-do-adopcji-sa-pieski-i-suczki-W0QQAdIdZ260965890[/URL] Reszta: [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/siodemka-slodkich-maluszkow-do-adopcji-ID50jR.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/20189/siodemka-slodkich-maluchow/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/szczeniaczki_suczki_i_pieski_232096.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,27413,Lw==.html[/URL] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11339711_siodemka_slodkich_maluchow_do_adopcji.html[/url]
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Ta na 11 Listopada całodobowa jednak nie jest. Czyli CM-Vet albo Lancet. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
U mnie zaraz ferie się skończą i też rano będę bez samochodu. Do CM to nawet samochodem nie bardzo, bo mam tam godzinę drogi, a kierowca ze mnie jak z koziej dupy trąba. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
Ja nie jestem w skarpecie sterylkowej. Miło widzieć, że znalazła sobie przyjaciółkę. Ta biedna psina już by pewnie zamarzła, gdyby nie ta akcja. Niedługo w ogóle dziewczynka odżyje:) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzik770']a szpital Kalinowa przy Pojezierskiej?[/QUOTE] Drogo i ostatnio mi mocno podpadli. Bardzo mocno. Znalazłam coś na 11 listopada. W tej mogłabym bywać wieczorem.