-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Mi w tej historii się najbardziej podoba to skakanie Rudiego :) Wierzę w to, że pomogło mu mnóstwo dobrych, ciepłych myśli, no i te szynszyle Majowej też na pewno czarowały :diabloti: No i jeszcze ten BDT :multi::multi: Super!- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Szefowa wróciła :) A my tu naklepali ze 3 strony i brnij przez to człowieku ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Czy robi ktoś Kajtunowi allegro? Tego jedynego ja nie obsługuję. No i nie wiem co robić z gumtree, wyróżniać? Czy jeszcze niech się gadzina socjalizuje? ;) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P']nie ma sprawy chociaż tak pomoge,rozumiem że allegro takie do ogłoszeń bo cegielkowego niestety nie umiem(jeszcze nigdy nie robiłam:oops: do ogloszeń bedzie mi potrzebny tekst(znajdę na wątku?) zdjęcia sobie "pozbieram"[/QUOTE] Tu jest sklecony przeze mnie z różnych kawałków. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikt-nie-ma-takich-uszu-A-Rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-W0QQAdIdZ293568489[/URL] Wiecie co - wyróżniłam mu to ogłoszenie - może ktoś się zakocha w tydzień i pojedzie chłopina do domu ;) Miło by było, no nie? [quote name='Panca']czulam ze sie uda:D! genialnie!!!!to piekny,oryginalny pies i na pewno mu znajdziemy dom, ja obiecuje szukac:)[/QUOTE] Na pewno znajdziemy :) On jest śliczny i ma dobry charakter :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Avii - dzięki za przybycie :) Cudnie zrobione te foty. Wielkie dzięki! Rudi chyba zaczyna mieć szczęście. Ale się Santino ucieszy z tego ruchu (chociaz trochę kablowałam ;) )- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Myślę, że ten tydzień nie ma co, ale później trzeba ruszyć poważnie z kampanią reklamową. Polatam po bazarkach szukać ogłoszeń, wyróżnię gumtree i tylko zostanie napadnięcie kogoś o allegro, ale znajdzie się ;) Bardzo się denerwowałam i teraz kapeć jestem ;) idę się zrelaksować, bazarek zostawiam Wam pod opieką :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Miałam prosić o ładne portretowe zdjęcie do ogłoszeń, ale własnie się trafiło - trochę przycięłam jedno z tych ostatnich i jest super. On już ma kupiony przeze mnie pakiet przed chorobą i "moje" gumtree nad którym będę czuwać. [attachment=1027:6645.attach]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Chce mieć dobry dom, ma piękne przepełnione ufnością oczy :lol:[/QUOTE] Znajdę mu dom, choćbym się miała w trąbkę zwinąć ;) Tak długo będę robić i kupować ogłoszenia aż znajdzie. Skoro on się postarał to teraz trzeba spłacić dług - grzeczny piesek :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ma mu się na życie :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Oby tak było :) Rudi już tyle zakrętów przeszedł, że wyczerpał już chyba limit swoich nieszczęść. Ile takie uszy mogą udźwignąć? ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaGucio']Wiesz, może i lepiej... przewozić psa w takim stanie jest trochę ryzykowne i to dodatkowy stres dla psa.[/QUOTE] Pytałam Santino, czy będzie bardzo drogo, ale nie bardzo. Tak lepiej, bo niech już całkiem chłopak wydobrzeje. Wieczorem Magda już wróci do nas na wątek to sama napisze co i jak. Ciekawe, czy ten BDT nadal będzie chicał Rudiego, obawiam się, że może się wycofać, oby nie.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Tak czy owak - za tydzień znów będzie problem z miejscem dla niego. Najważniejsze, że ma już ryzyka, że nam psiak zejdzie :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Jak to dobrze,że Rudasek powolutko zdrowieje,będzie dobrze to dzielny,piękny chłopak.[/QUOTE] Mam nadzieję, że zdrowieje. Przydałoby się, żeby ktoś wreszcie powiedział, że zagrożenia życia już nie ma. Z całą resztą sobie poradzimy.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A jakieś wieści z DS? Pewnie monotonia: mizianie, zabawa i spacerki :diabloti: Szykuje się jakieś spotkanie?
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaGucio']Czy ktoś może mi podać na PW nr konta santino?? Chcę przelać [B]200zł [/B]z pieniędzy [B]Rufusa [/B]na [B]Rudi'ego[/B]![/QUOTE] Wysłane. Dzięki, Aniu :) Dzięki, Rufusku :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Już po niego jedzie. Dzięki wszystkim dobrym duszkom za pilnowanie bazarku :) No i chyba AniaGucio szykuje niespodziankę :) Ten wątek robi się taki optymistyczny - żeby jeszcze tylko maluch dołożył swoje Santino wie, co tu się dzieje i napisała: [I]Dziękuję. Tyle osób o niego walczy, że musi się udać. Nie wyobrażam sobie inaczej[/I]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='AniaGucio']Cioteczki, co prawda planowałam nie ruszać jeszcze pieniędzy Rufusa, ale jeżeli nie macie nic przeciwko, [B]200zł [/B]przelałabym na [B]Rudi'ego[/B] z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ma-PARWO%21%21%21%21%21-jest-w-b.-z%C5%82ym-stanie%21%21%21%21-B%C5%82agam-o-wsparcie-na-leki./page15"]http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-ma-PARWO!!!!!-jest-w-b.-z%C5%82ym-stanie!!!!-B%C5%82agam-o-wsparcie-na-leki./page15[/URL]. Co Wy na to??[/QUOTE] Tak, tak, tak !! :multi::multi:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Santino dodzwonila sie do hotelu, powiedzieli ,ze Rudi nie wymiotowal i nie mial biegunki ale Ona musi to zobaczyc na wlasne oczy.........[/QUOTE] Jakoś mi to dobrze brzmi. Ja dostałam sms o 2 w nocy (jeszcze nie spałam) ale bez konkretów, no bo nic nowego nie było.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='rencia42']Dajcie nr konta.[/QUOTE] Już wysyłam.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Brzośka - dzięki :) Z Ellig - zaspamowałyśmy pół dogomanii :diabloti: Zazwyczaj tak nie rozrabiamy, ale teraz siła wyższa. Mam nadzieję, że wszystko dobrze w Gdańsku.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Mari - bardzo Ci dziękuję. Mmd, jutro zobaczę, bo mam jakieś zdjęcia, jeśli coś się nada. A jeśli nie, to będzie na następny.[/QUOTE] Dobrze, Nutusiu. Jestem do dyspozycji. Dobrze byłoby zrobić bazarki, bo obawiam się, że koszt kliniki i dotychczasowego leczenia będzie spory, a zawsze lepiej coś przehandlować niż ciągnąć z dogomaniaków żywą gotówkę.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie - na razie Santino jest w Gdańsku u Rudiego i raczej ma ograniczony dostęp do internetu. Rudi jutro jedzie do całodobowej kliniki i pobędzie tam z tydzień. Dopiero jak wyjdzie - będzie wiadomo dokładnie co mu potrzeba, ale ponieważ wyszły uszkodzenia wątroby to na pewno cos z grupy tych leków. Co jeszcze - nie wiadomo. W ogóle teraz niewiele wiadomo, nawet czy biedak przeżyje. Nikt nie chce tego obiecać :(- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: