Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Kasumi, jeszcze nie wiem, którą, ale jak będą zdjęcia to zaraz się trzeba za nią zabierać. A na Reksia ponoć były jeszcze dwa chętne domki, które miały zabrać inne psiaki. Nie mogę się napatrzeć na ucho Reksia to w kropki - co za cudaczek :)
  2. Cudownie mi się to czytało :)
  3. To na razie Reksio promuje dalej radomskie schronisko :) Nie zmieniam, bo nie mam chwilowo na kogo. Ten fragment o kopaniu Reksia... :( - jak można kopac Reksia? Trzeba było mieć wyjątkowo nieszczęśliwe dzieciństwo.
  4. Dzięki :) A Felka pamiętała? ;) Teraz szybko tę sunię, "pojedzie" na Reksiowym wyróżnionym gumtree - jest do 16-go, szkoda każdego dnia.
  5. Gdzie wlezę, tam pies ma dom. Właśnie u Cudak przeczytałam, że odnaleźli się właściciele :) A Reksio to raczej miał pewny dom, tylko nie było wiadomo, kto wygra w castingu :) Bądź szczęśliwy śliczny psie z bajki :) Idę zmieniac tytuł wątku :multi:
  6. Wyobrażam sobie, jacy wszyscy muszą być teraz szczęśliwi. Chyba lepszego zakończenia nie mogliśmy sobie wymarzyć.
  7. [quote name='Nutusia']Zabieramy Kreśkę :)[/QUOTE] Od razu terapeuta z Wami jedzie :)
  8. On już wie, że nie ma się czego bać :)
  9. [quote name='Nutusia']z mmd jak z dzieckiem -[/QUOTE] ... za rączkę i na wódkę :diabloti: Oczywiście założę, ogłoszenia znajdę, gumtree zrobię, cafe też :) To wszystko z powodu tego psiaka (w schronie miał na imię Felek) - Magda W. z nim pracowała: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172829-Wyczerpany-zmarzni%C4%99ty-przyszed%C5%82-z-nadziej%C4%85-do-urz%C4%99du-Radom.Koru%C5%9B-doczeka%C5%82-si%C4%99-domku[/URL]! Przyjaciele Korka/Felka są moimi przyjaciółmi :)
  10. Przecież rozkład jest: [URL]http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=4&ident=eo.02383329.1313163314&REQ0HafasScrollDir=2[/URL] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 10:17 10:30 0:13 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 11:23 11:36 0:13 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 12:16 12:28 0:12 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 13:22 13:35 0:13 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 14:22 14:35 0:13 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 15:03 15:16 0:13 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 15:18 15:30 0:12 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 15:48 16:02 0:14 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 16:23 16:35 0:12 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 16:48 17:00 0:12 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 17:21 17:34 0:13 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG] Błonie Teresin Niepokalanów 12.08.11 odj przyj 17:47 17:59 0:12 0 [IMG]http://rozklad-pkp.pl/img/km_pic.gif[/IMG]
  11. Wiem, że staniecie na głowie, żeby się dało wszystko zorganizować :) Alice, może warto zarzucić temat na warszawskie niektóre wątki.... chociaż bez Guliwera to już nie to samo...
  12. Ciężka sprawa, ale damy radę.
  13. Coś mi się wydawało, że strona z tymi opatrunkami nie tak wygląda jak powinna. I bardzo się cieszę, że sunieczka nie będzie miała żadnych podrób ;) Dzięki, Mysza - na Ciebie zawsze można liczyć - tak jak Wiosenka napisała :)
  14. Psi psycholog jest na miejscu - mam na mysli Krechę :diabloti:
  15. Może na telefonie wisiała cały dzień. O Reksia się biją, to i tu mogą trochę ;)
  16. Ellig wiedziała, na jakiego konia postawić :)
  17. [quote name='Paula95']O i "moja" Kimi doczekała się wątku. :) Jutro będę się musiała z kruszyną w schronie pożegnać. Nutusiu, bardzo Ci dziękuję. Masz WIELKIE serce!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Wyściskaj ją, ale nie płacz, bo taki DT to jak wygrana loterii :) U Nutusi wolno wszystko - kraść jedzenie, rozwalać dom, wynosić garderobę do ogródka, a w nagrode sa zawsze głaski, mizianka i spanie w łóżeczku z pańciostwem ;) No chyba że łóżeczko się zarwie (było, było), ale naprawi się :)
  18. I kuperek pięknie wyczesany.
  19. [quote name='mgie']Czy był jakiś telefon z Metra ? Na kogo są podane telefony ?[/QUOTE] Na pracownicę schroniska (przytomną). Kasumi jest wolontariuszką i naszym łącznikiem ze schronem. Dziś miała tam być, więc czekam jak na szpilkach, czy będą jakieś newsy. Aha- i wczoraj Kasumi dała znać w schronie, że Reksio był w metrze
  20. Wszyscy uciekli od Reksia do Reksiowej :) Kasumi - co słychać?
  21. Zaraz napiszę :)
  22. Nie wiem czy w aptece są, powinny być. Tylko ciekawe, po ile...
  23. Nie chcą rasowego, młodego psa? Koniec świata... Byłam pewna, że max miesiąc poczeka.
×
×
  • Create New...