Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='majowa'] 3 nowe pomysły brak[/QUOTE] Poleżysz na słoneczku to może coś wymyślisz :) Widzę, że władze się wyłaniają ;) I bardzo dobrze.
  2. Albo mu się coś wbiło, albo zaczyna przy pazurku coś się dziać. Dobry wet znajdzie przyczynę.
  3. Pewnie mu się trochę nudzi. No i nowe miejsce. Ale krzywda nie dzieje mu się żadna, jak mu sie trafi dom ze spaniem na kanapach to się bez problemu przestawi. W druga stronę gorzej.
  4. [quote name='Ellig']Kto bedzie decydowal , ktoremu DT pomoc? i kto bedzie skarbnikiem ? to pytania na ktore musimy sobie odpowiedziec za nim ktos zrobi bazarek:)[/QUOTE] [quote name='kasumi']a może w ten sposób jak działa kundelkowa skarbonka? zbieramy ogółem pulę i BDT proszą o pomoc, np. na karmę, na leki itd. co wy na to :)[/QUOTE] Takie funkcjonowanie na zasadzie skarpety czy skarbonki może być, ale ja miałam co innego na myśli z bazarkami. [B]Jak będzie na początku wpisane, który BDT czego potrzebuje to robię bazarek np. dla dwóch BDT i zebrane pieniądze albo przekazuję im, albo kupuję np. karmę[/B]. Bo wtedy BDT byłyby w jednym wątku i ich potrzeby też, a nie jak teraz, że dowiaduję się przypadkiem, że np. ulv ma parę tysięcy długu.
  5. Napisałam u mgie, że przepuszczamy wszystkie Kleksa w kolejce. Biedny psiak. Dobrze mu z oczek patrzy. Jutro wyróżnię, jak spadnie z pierwszej strony. Tablica: [url]http://tablica.pl/oferta/kleks-w-typie-owczarka-belgijskiego-szuka-domu-IDh3RW.html[/url]
  6. Kleksowe gumtree [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kleks-w-typie-owczarka-belgijskiego-szuka-domu-W0QQAdIdZ307929162[/url]
  7. [quote name='Ellig']mmd, dziekuje, mozesz zrobic jemu gumetree, ja zaplace za wyroznienie?[/QUOTE] Mogę :) A na ile wyróżnić - tydzień czy miesiąc?
  8. Potowarzyszę psiakowi.
  9. Guliwer też się nie dał wystraszyć. Kajtun do odważnych nie startuje :)
  10. Ja myślę, że w któryms z pierwszych postów dobrze by było umieszczać potrzeby. I jeszcze na górze najpilniejsze potrzeby. Np. u kogo potrzeba na sterylkę na cito, u kogo kończy się karma, a nie ma za co kupić i tak dalej. Wtedy by było od razu wiadomo, gdzie trzeba szybko inteweniować i gdzie robić bazarek na przykład. Wydaje mi się, że taka forma organizacji będzie najbardziej efektywna, bo od razu skojarzy "dawcę" i "biorcę" :)
  11. Zaprosiłam dorobellę - ma na BDT co prawda kota, ale kotów dyskryminować nie będziemy ;)
  12. To żadna strategia tylko ośli upór :D
  13. A możesz mi podrzucić swój adres na PW? Royal sucha karma tak? Bo są też saszetki...
  14. Chyba trzeba powtórzyć pakiecik. Teraz na dobre województwo...
  15. A co on je? Tzn jak się nazywa karma?
  16. Pierwszy post ma aktualizację z połowy czerwca. Wypadałoby to ogarnąć. Na razie mam zapisany w subskrypcjach.
  17. Już sobie znalazłam wątek :) Słuchajcie, jak to jest z tym szukaniem domu - ona ma ogłoszenia?
  18. Byłam sprawdzić, więc jest następny w kolejce :) Ellig zarzuciła link do tego wątku, więc znajdzie się.
  19. Ellig podała namiary na wątek ogólny. Zaraz sprawdzę, czy ogłoszenia już są. Jak nie ma to beda za dzień bo mgie bardzo szybko robi.
  20. Nie da się trzech banerków. Masz tu Lupusa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203523-Czy-w-Kampinosie-s%C4%85-wilki-Jest-szansa-na-ratunek-B%C5%81AGAM-O-DEKLARACJE%21%21%21"][COLOR=blue][B] Lupus - wilk kampinoski - czeka na miłość[/B][/COLOR][/URL]
  21. Wygląda jak szczeniak :) Trafiło się malutkiej!
  22. Wygląda dobrze :) Szczekać to on będzie - przecież musi sie odwdzięczyć.
  23. Melduję się u psiaka :)
  24. [quote name='Nutusia']Domy się sypią jak z rękawa - nawet Kajtun zaczyna rokować!!!! - spokojnie, obudzą się ludzie, Eluś :)[/QUOTE] Kajtun, kochana, w sobotę chyba do domu pojedzie. To miesiąc cudów normalnie :) A właściwie to nie cuda, tylko trzeba porządnie psa ogłaszać, nie opuszczać rak i zawsze się uda :)
  25. Kajta mi też będzie brakować. Ale go nie adoptuję, więc super, że będzie miał wreszcie dom, tyle czasu czekał. Na pewno wszystko będzie dobrze :) Zupełnie nie wiem, co mnie teraz zmotywuje do robienia bazarków ;) [quote name='alice midnight']oj tam po ryju... .[/QUOTE] Dostał, dostał. Co prawda nie od kota, ale jak się szaleje, gania i skacze z 3 razy cięższą koleżanką to ma się później regularne LIMO :diabloti:
×
×
  • Create New...