-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Nuda i w dodatku nie oddadzą ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']mmd, przelalam 10zł na ogloszenia. Przepraszam, ze dopiero dzisiaj ale czas przecieka mi miedzy palcami :([/QUOTE] Nic nie szkodzi, tym bardziej, że miałam bardzo udany weekend bazarkowo :) Na koncie Fuksa u mnie teraz jest: fiorsteinbock - 10 z bazarku (do dziś) - 58 na gumtree wydałam 50 na pakiet ogłoszeń 10 Jestem 8 na plusie :) -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']nie zamawiaj. wezmy u CatAngel. trzeba jej pm wyslac, bo ona z miau.pl jest bardziej. robi za 15zl 130 ogloszen. 45 za 10zl to zdzierstwo.[/QUOTE] Już zapłaciłam. U Cat Angel możemy zamówić też, na trochę później. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ronja ma namiary na dobrego behawiorystę. Zaraz napiszę. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Już dawno sugerowałam podawanie mu ziółek na wyhamowanie. Przynajmniej teraz na początku. Behawiorysta też by się przydał, bo przecież to niemożliwe, żeby takiego diabła toto miało cały czas za skórą. Musimy coś wymyślić, bo Lena nie może zostać sama z tym kłopotem. -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) Też go widziałam, ale chyba kolejka jest. Cóż, postoimy ;) Zamawiam. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Dla mnie jest ciekawe, że on obcych by zamordował, ale jednocześnie dość szybko się przywiązuje. Jest nieufny, a jednocześnie bardzo spragniony swojego człowieka do kochania i bronienia. Wierzę w cierpliwość :) Nie wszystko da się odkręcić, ale myślę, że sporo. -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']zeby sie to przelozylo na adopcje tylko![/QUOTE] Oj, tak :) Do dziś prawie 200 wejść. Tak sobie myślę, że jeśli przez miesiąc nic nie wskóramy na dolnośląskim - może go poogłaszać gdzieś dalej w Polsce.... Tylko nie wiem, co z transportem, to taka "krańcowa" lokalizacja, wszędzie daleko. Szukałam dziś bazarku z ogłoszeniami i nie znalazłam na razie, ale będzie trzeba niedługo wyszperać. -
[quote name='santino']Zapisuje i spadam lulu. Dobranoc.[/QUOTE] Baloniarskie wieści szybko się rozchodzą :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtunio wyprany czyściutki i pachnący :) Bardzo mu się nie podobało? -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jeśli to pójdzie w TV to na pewno. Rodzaj ludzki mnie, socjologa, wciąż zadziwia - wszystko, co jest w TV staje się najlepsze i pożądane ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Co tam słychać? :)[/QUOTE] Byli w parku i spotkali coś białego kudłatego niewiadomej płci :) wszystko wiem :) Wiecie - chyba w najbardziej rozbuchanych marzeniach nie mogłam sobie tego wymyślić. Zwykle psiaki znajdują domy i rzadko ktoś później jest na dogo. I nawet trochę było mi smutno, że już ani zdjęć ani nic. Ale skoro nie mogłam nygusa zabrać do siebie to cóż... A tu nie dość, że Lena jest na wątku, to jeszcze jaki ma awatar :) A Kajtunio dzielnie szuka zaginionej suni. -
Myślałam, że znowu coś czarnego ;) Pisałaś do skarbonki? Mała by miała pierwszeństwo (zaciążona), a koszt sterylki u Szami pewnie nie będzie olbrzymi.
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='njangu']:) O, to tak jak ja :evil_lol: Po 25-tym Lupus będzie miał dom !!!!!!!!!!!!!!!! Nie biorę pod uwagę innej możliwości. Serdecznie witamy ;)[/QUOTE] A to już niedługo :) -
[quote name='santino'] Igiełka, napiszesz do mda, żeby mi dał jeden post na pierwszej stronie to będę uzupełniać rozliczenia tamże? :)[/QUOTE] Sama se napisz :) Pani prezes jest do wyższych celów ;) A poza tym gdzieś ją wcięło chwilowo. Jak napiszesz do Maupy4, że masz taką zaszczytną funkcję i musisz się rozliczać, to Ci da ten post na pewno. Mi się skończył "baloniarski" bazarek, ale to raczej nie wchodzi to puli, bo szło bezpośrednio do dziewczyn i psiaków. Alaa - jestem pod wrażeniem :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
No to cudownie :razz:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wiem :) Ja też się przywiązuję do każdego psa. Kiedyś zawoziłam szczeniora do Warszawy i było mi dziwnie, jak go zostawiłam nowej pani. Śmieję się, że mogę pomagać, bylebym żadnego nie dotykała ;)
-
Nie żałuj. Szanti będzie dobrze, a gdzieś tam czeka już na Ciebie zmarznięty, głodny biedak, którego zgarniesz na DT. Jemu jesteś bardziej potrzebna.
-
[quote name='kora78']pani wydajaca batmana mowila,ze mieszka w naszym miescie. u pani fajnej, normalnej, z dorosla corka, prawie dorosla. :)[/QUOTE] No to miejmy nadzieję, że maluch szczęśliwy, zima w schronie mu nie grozi. I może wielkie uszyska wystają teraz spod kołderki ;)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Od wczoraj na gumtree Fuksa zajrzało 70 osób :) Jak mi do końca spłynie cała kasiorka za bazarek, pójde szukać jakieś pakietu. -
Cześć Emcia :)