-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Znowu się bawili, ale tylko moment, bo Jonik wpadł na ścianę i mu się odechciało. Nic się oczywiście nie stało, ale uznał, że bezpieczniej coś pomemłać :) To jego ulubione zajęcie.
-
Mała, mloda suczka na ulicy. Już ma swój wymarzony domek :).
mmd replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Będę Was podglądać :) -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='ocelot']Myślisz mmd że Mały się pozbiera?[/QUOTE] Musi. Został w znanym sobie domu, ze znajomymi ludźmi, zapomni... Nie stanie mu się nic złego na pewno. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Kiedy Rita i Ciapuś poszły, czekałam jeszcze na taxi i stała ze mną Ciotka E. Podeszła do nas córka Zuzki, podziękowała i przeprosiła za to zamieszanie z psiakami. Powiedziała, że Mały (piesek Zuzki) jest bardzo smutny. Córka mieszka gdzie indziej, myślała nawet o zabraniu Jonika, ale pracują, a Jonik sam płacze bardzo. Piesek Mały będzie mieszkał z synem Zuzki który powiedział, że przez pamięć o Mamie, zaopiekuje się nim. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
mmd replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nie wiem skąd, ale WIEM, że będzie dobrze :) Może Reksio okaże się utalentowanym terapeutą? -
Rozmawiałyśmy z kkasiiiar dzisiaj o Joniku. Ona jest gotowa dać mu dom, ale ze względu na małą dzidzię mamy umowę, że szukamy na razie domu najlepiej ze starszymi ludźmi, chętnie z takimi, co dużo nie wychodzą. Jonik nie lubi zostawać sam, bardzo płacze. To mi powiedziała córka Zuzki. Powiedziała też, że do obcowania z dzieckiem pewnie da się go przyzwyczaić. Z kolei przed pogrzebem rozmawiałam z długoletnim przyjacielem Zuzki o Joniku i o domu z dziećmi, powiedział "nie polecam". Kkasiiiar więc poczeka i jeśli nie znajdziemy ideału, Ona się nie wycofa. To bardzo dojrzałe i odpowiedzialne, a ja też staram się nie robić sytuacji pełnej niedomówień i zwodzenia. Jonik dziś pokasływał na spacerze, ale jutro zobaczę u weta czy to może nie ta krtań. Na pewno humor mu dopisuje, wywija tym ogonkiem cały czas. Wygląda na to, że się pozbierał. [I] Witajcie wszyscy![/I] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6273/jonik.jpg[/IMG] [I] Już się nie boję Kelbiego [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6176/jonikikelbi.jpg[/IMG] Jesteśmy z Radkiem na fejsie :evil_lol:[/I] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7048/joniknastole.jpg[/IMG] [I] Ogonek mam do góry :)[/I] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8505/jonik2.jpg[/IMG]
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
mmd replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dostałam 30 zł do ręki na Kamę od CiotkiE (od NusiaiJa) z Tomaszowa. Poproszę nr konta to wpłacę. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Nie umiem pisać ładnych relacji. Byłyśmy, odprowadziłyśmy :( Była Rita60, Ciapuś i Ciotka E. NusiaiJa z Tomaszowa. Ludzi było trochę, mnóstwo kwiatów.... Byle jakie zdjęcia mam, bo z komórki, nie pamiętałam o zabraniu aparatu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/zdjcie073d.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2706/zdjcie073d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/zdjcie074i.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/192/zdjcie074i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Jonik już w ogóle nie kaszle :multi: No a teraz zbieram się na pogrzeb jego byłej Pani...
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
mmd replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Dane prosze przekazac, ale swifty sprawdze dopiero w domu, jak sie uda, albo od sasiadki, pierwszy raz mam neistety z czyms takim do czynienia, ale dojde napewno. Do wieczora napewno wszystko bedzie dla przelewow zagranicznych.[/QUOTE] IBAN dla przelewów zagr. to nr banku poprzedzony "PL". swift mogę sprawdzić, jeśli dostanę nazwe banku na PW. -
Wklejam wątek adoptowanej przez Kasię suni, zobaczcie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211408-Ma%C5%82a-mloda-suczka-na-ulicy.-Ju%C5%BC-ma-sw%C3%B3j-wymarzony-domek-%29./page3"]http://www.dogomania.pl/threads/2114...mek-%29./page3[/URL] Jeśli uważacie (głównie Kasia), że nie będzie problemu, to ja nie mam większych zastrzeżeń ;) Jeśli to jest dom, a nie malutkie mieszkanko - a jest - to w razie czego Jonik będzie miał się gdzie ukryć. On tak ma, że jak za bardzo duży raban w domu, to siedzi w jakimś kącie i obserwuje :)
-
Kulfon, czyli dzieciak na diecie KFC - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU!
mmd replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wreszcie się doczłapałam do Was. Szkoda, że to nie TO, ale taki sliczny psiak naprawdę nie posiedzi w hoteliku zbyt długo. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
mmd replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Jeśli ktoś jeszcze się wybiera to zbiórka ok. 13 pod Skrzydlewską k. cmentarza. -
Cieszę się :)
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
mmd replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Czyli jest szansa na dt dla obu dziewczyn? A co z yorkiem, ktos tutaj proponowal mu dom.[/QUOTE] [quote name='kkasiiiar']Ja proponowalam mu dom i nadal jestem chetna.[/QUOTE] Zapraszam na wątek Jonika :) Staram się tam opisywać każda chwilę, żeby było wiadomo, co on za jeden. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214985-Yoni-sierotka-po-Zuzce[/URL] Poczytałam o Twoich psiakach i warunki masz super, naprawdę. Tylko trochę mnie martwi to, że jest dzidzia, a Jonik nie wiem jak do dzieci.... [quote name='barb']Czyli bardzo potrzebne są osoby, ktore moga wesprzeć Kame ogloszeniami i zrobić Allegro bo chyba nie ma. Tekst moznaby ustalić wspólnie na wątku. Zdjecia są.[/QUOTE] Po tym wszystkim co spadło jak grom z jasnego nieba, na razie wątek jest w reorganizacji. Przydatne jest wszystko i wszyscy. Postaram się jakoś pomagać, na ile będę mogła. Reno2001 miała ściągnąć Olenę, ale wiecie, każdy ma też swoje życie i sprawy i czasem trzeba poczekać na odpowiedź. Myślę że za parę dni wszystko się ogarnie i ustatkuje. -
[quote name='Olena84']Na watku Kamy ktos sie zglosil dac malemu ds, moze warto sprawdzic ta osobe, ponadto Abrakadabra wyslala zdjeia malego babce z Warszawy, moze bedzie chetna. Zobaczymy moze jak znajdzie szybko ds, nie bedzie znowu za jaksi czas taki zestresowany zmianami.[/QUOTE] No i właśnie jesteśmy juz po wstępnych PW. Dziewczyna jest na dogo, ma suczynkę adoptowaną od Toyoty. Dom rewelacyjny, tylko tam jest 5-miesięczne dziecko. Musimy zastanowić się, czy będzie to pokojowe współistnienie, bo Jonik lubi święty spokój, nie znosi gwałtownych ruchów, hałasu, no i jak ktoś na niego nachalnie skacze to nie gryzie, ale straszy tymi swoimi mikro ząbkami.
-
[quote name='mysza 1']Dobra kobieta z Ciebie, Mmd :loveu: Mały pewnie skołowany...[/QUOTE] Dziękuję Ci Dobra Kobieto :) On jakoś sobie radzi, wczoraj był wystraszony, ale dzisiaj już lata po domu jak u siebie, ogon w górze, Kelbiego potrafi ochrzanić, jak na niego wskakuje. I złodziej jest i paskud. Kradnie Kelbiemu wszystko po to, żeby ukraść. Miarka się przebrała, jak mu zwinął piłeczkę tenisową, Kelbi zaczął się mazać, bo przecież ugryźć nie potrafi, więc "mamusia" zrobiła porządek ;) Nagadałam Jonikowi, że jest cham, piłkę zabrałam, później Jonik miał ją w zasięgu nosa i nie ruszył - chyba jest inteligenty ;)
-
Już jest chętna osoba, na razie jedna, z dogomanii. Ellig miała zrobić event, ale wstrzymamy się, bo możliwe, że mały pojedzie za tydzień. Najważniejsze, że Jonik ma dobry humor i wyraźnie z tym kaszelkiem lepiej.
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
mmd replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olena84 teraz prowadzi wątek, ale od 15.00 się nie logowała, więc może jest poza zasięgiem. Reno2001 jest w trasie chyba dzisiaj. To odpowiedzialne osoby, na pewno jak tylko dotrze któraś z nich, dadzą konto. -
[quote name='funia']mmd.....Czyżbyś myślała o ......naprawdę?Byłoby cudownie .Ale Zuzka z góry będzie się cieszyć !!![/QUOTE] O nie, nic z tych rzeczy nie o mnie chodzi:) Po obiadku pospaliśmy. Radek wyszedł, a Jonik bez pytania władował mi się do łóżka. Ukradł Kelbiemu kilka z licznych porozwalanych gryzaków (mina mojego bezcenna), po czym nawet pobawili się z 10 minut. O mało przy tym nie zaliczyłam gleby, bo musieli kotłować się pod nogami, kiedy sobie szłam przez korytarz :) Antybiotyk działa, bo kaszelek już śladowy na spacerze. Na śniadanie dałam mu kolejną saszetkę Pedigree (w końcu my też czasem jemy hamburgery), ale po południu zaczął chrupać ProNature, więc jest dobrze. Ogonek już na stałe przemieścił się z między nóżek do góry. Nie ukrywam, że liczyłam, że zajmą się sobą, ale gdzie tam, zazwyczaj wiszą mi dwa winogrona u kolan zamiast jednego :)
-
Dobrze, że kundelek, a książeczka to nie jego - wyjaśniło się. Lata po domu, macha ogonem, rozdaje buziaki :) Już jest nieźle. Trochę wącha kąty, jakby kombinował z podsiusianiem, ale dziś niczego nie oznakował :) No i chyba wizytę PA trzeba będzie organizować ;) Na razie muszę się położyć, bo padam. Później się wezmę do roboty.
-
[quote name='santino'] mmd, a Twój "prywatny" psiak spisał się na medal! Gratuluję![/QUOTE] Zyskał dziś przydomek i teraz nazywa się Kelbi Azim - czyli po naszemu "Mój Pies Wspaniały" :evil_lol: