Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. machający Dindek wymiata ;)
  2. a w Przemyślu ktoś z Was będzie? ;) Albo na próbach polowych w Katowicach?
  3. co tam żebra, temu psu faraona kości biodrowe wystają....
  4. młodo wyglądam ;) 26 lat mam, już nie taki podlotek jestem :P
  5. Biedny Morfi, co oni tam mu zrobili w hoteliku???
  6. Ja z Brando [URL="http://img512.imageshack.us/i/p1180377.jpg/"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7963/p1180377.jpg[/IMG][/URL] My [URL="http://img179.imageshack.us/i/p1180213.jpg/"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6032/p1180213.jpg[/IMG][/URL] Presto [URL="http://img14.imageshack.us/i/p1180256.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6758/p1180256.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img32.imageshack.us/i/p1180175.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7406/p1180175.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/p1170575.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1035/p1170575.jpg[/IMG][/URL] więcej u mnie w galerii - w podpisie : serdecznie zapraszam :)
  7. [url]http://i842.photobucket.com/albums/zz344/beriet_baaj_2/2009_08_25%20Zumi%20i%20Pola/09_08_25_25.jpg[/url] o, i tak właśnie ma chodzić cały czas ;)
  8. jakie śliczne zdjęcie rodzinne! I do tego we wrzosach :)
  9. albo dwa rude i gaskonek ;) Ale to dopiero w opcji z domkiem ;)
  10. Taaa... a mąż o rozwód wystąpi. Póki co pozakochuję się wirtualnie, zresztą moje dwa rudzielce dają wystarczająco czadu jak na mieszkanie ;)
  11. dołączam się do upomnień o zdjęcia! Taka ładna Lara a Ty ją ukrywasz... ;)
  12. Zakochałam się, nieuleczalnie.... Przepiękne są!!!!!!!
  13. My opłaceni :) Ktoś się orientuje, czy można się spodziewać spisu wystawców na stronce oddziału? Jeśli tak to kiedy? Będziemy na wariackich papierach, bo dzień wcześniej próby polowe w Katowicach... ;)
  14. [quote name='Vectra'] HA ,ale nkt nie zauważył , albo był nieśmiały i nie miał odwagi :evil_lol: dojrzeć , że mam podbite oko :diabloti: odrobinę za mocnego buziaka dostałam od pieska :roll: :evil_lol:[/quote] chyba nie od tego, którego właśnie w objęciach na zdjęciu trzymasz? :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. Niewiarygodna zmiana... Na lepsze rzecz jasna...
  16. jaki słodki błotny Bardoliniec ;)
  17. [quote name='deer_1987']Wow to podziwiam!! mi sie smutno zrobilo bo zaczela sie szkola i nie bedzie mnie w domu 8h a jak wroce to tez nie spuszcze psow nigdzie bo po 16 to kazdy inny wychodzi. jeden dzien w weekendu w pracy i zostaje tylko jeden gdzie czlowiek pp calym meczacym tygodniu chcialby nic nie robic :( i tak az do 18 grudnia..[/quote] Mnie teraz nie ma 8 godzin i chłopaki są sami. Albo raczej sami ze swoimi głupimi pomysłami :mad: Jak wracam to szybko się przebieram, biorę rudzielce i idziemy na 2-3 godz, na szczęście mieszkam praktycznie na skraju miasta i do dziczy mam blisko :diabloti: [B]Magot [/B]- poznasz nas bez problemu: większy rudy będzie śpiewał do suczek, a mały nie odrywa nosa z trawy węsząc za jedzeniem... :diabloti:
  18. Jaki przesłodki Bombik!!!! :) Kisses też niczego sobie ;)
  19. [url]http://i29.tinypic.com/2rzaumv.jpg[/url] cios poniżej pasa.... ;)
  20. [quote name='deer_1987']Cudowne tereny!! i tak codziennie jezdzicie gdzies spuscic? ;)[/quote] Codziennie - i to łazimy piechotą :diabloti:
  21. [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1180629.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/491/p1180629.jpg[/IMG][/URL] gonitwa z Rogerem, Presto dawał radę ;) [URL=http://img145.imageshack.us/i/p1180639.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8959/p1180639.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img444.imageshack.us/i/p1180646.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1914/p1180646.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1180653.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7204/p1180653.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1180654.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5449/p1180654.jpg[/IMG][/URL]
  22. dlaczego te ptaszki uciekają? [URL=http://img413.imageshack.us/i/p1180596.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5691/p1180596.jpg[/IMG][/URL] lecę się ich spytać... [URL=http://img268.imageshack.us/i/p1180612u.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3047/p1180612u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img139.imageshack.us/i/p1180616.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3517/p1180616.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1180622.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1793/p1180622.jpg[/IMG][/URL] Presto przegania, Brando leci z odsieczą [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1180624.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7320/p1180624.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1180544.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6109/p1180544.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1180561.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1449/p1180561.jpg[/IMG][/URL] Romantyczny i kompletnie nierozważny [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1180573.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6516/p1180573.jpg[/IMG][/URL] każdy robi co lubi [URL=http://img526.imageshack.us/i/p1180577.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1724/p1180577.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/p1180589.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2813/p1180589.jpg[/IMG][/URL]
  24. Mam chwilkę, to Wam wrzucę wczorajszy spacerek ;) Błotkujemy [URL=http://img139.imageshack.us/i/p1180525x.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2857/p1180525x.jpg[/IMG][/URL] Zabawa [URL=http://img200.imageshack.us/i/p1180534.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7092/p1180534.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img253.imageshack.us/i/p1180535y.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4251/p1180535y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/p1180538.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9728/p1180538.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1180540.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3943/p1180540.jpg[/IMG][/URL]
  25. w Warszawie nie będziemy, może w przyszłym roku na międzynarodówce ;)
×
×
  • Create New...