-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
szykujcie saneczki na zimę - ma kto tam ciągnąć ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
wow, foty ze szczurzej randki wkleicie? ;) -
dawać foty obie, a to już!!.... co to za galeria z samym pisaniem....
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
moje ulubione zestawienie fot :) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Smieszne/co_bedziemy_robic.jpg -
To mnie trochę uspokoiliście, bo już prawie zawału dostałam ;) W sobotę na próby polowe do Katowic mykamy, w niedziele pewnie oczy na zapałkach mieć będziemy a tu do popołudnia się czekanie kroiło.... aaaa... Przemyśl wysyła numerki?
-
to wiem, ale początkowo miał sędziować dwie grupy... A ty wyszły 3....
-
są ochronne maści - oliwka nic nie daje. Dr. Lucy bodajże ma w swojej ofercie maść do poduszek. Może bardziej niż zimno chodzi o ochronę przed solą, którą sypane są chodniki? Mój po śniegu lata, ale po chodnikach w zimie iść nie chce.... zobacz tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f985/ochrona-lapek-19006/[/url]
-
[quote name='Flaire']Tak z ciekawości, czy sugerujesz, że ok 50 psów do posędziowania jednego dnia to jest jakoś szczególnie dużo?[/quote] Uważam, że 74 psy i trzy grupy ras na jednego sędziego na krajowce to dużo... Inni sędziowie mają po 1 grupie. Porównanie ilościowe: RING 2: Sędzia - Bożena Czempas - 47 psów RING 3: Sędzia - Stanisław Pasek - 10 psów RING 4: Sędzia - Magdalena Kozłowska - 39 psów RING 5: Sędzia - Katarzyna Nitka - 52 psy RING 6: Sędzia - Vladimir Piskay - 74 psy RING 7: Sędzia - Katarzyna Boryczko - 28 psów RING 8: Sędzia - Ewa Marcinkowska - 46 psów RING 9: Sędzia - Maciej Wytyk - 43 psy RING 10: Sędzia - Wanda Kowalska - 61 psów
-
U nas 5 irlandów - w tym po dwa w młodzieży damskiej i męskiej ;) Coś czuje, że będzie powtórka z rozrywki i młody znów będzie mi tańczył po ringu za konkurentem ;) to są jakieś jaja... przed nami 48 psów... Nasz sędzia dostał też molosy.. Bardzo zabawne, może od razu niech całą wystawę jeden obskoczy??? :angryy::angryy::angryy: kto obstawia, o której wejdziemy na ring? :mad:
-
Jeśli to faktycznie ze sprawdzeniem domu i wcześniejszą rozmową, oraz że kliknięcie nie gwarantuje nabycia - nie widzę w tym nic złego. Często przeciętny użytkownik internetu nie potrafi nawet znaleźć strony hodowli, zwłaszcza użytkownik starej daty. Allegro jest ogólnodostępne, co nie znaczy, że tylko świry tam siedzą ;) Na pewno ułatwia to dotarcie do większej rzeszy możliwych odbiorców szczeniaka.
-
[B]Kamila [/B]- No niestety, i tak cud że wogóle jakieś zdjęcia wyszły... A Amber chyba się bardzo spodobał swobodny dostęp do rzeki ;)
-
Promyk już zakończył Młodzieżowy Championat. Z Gralem nie mieliśmy jeszcze porównania ;) Ale jest starszy, więc pewnie znów wrócimy z drugim miejscem ;)
-
a my mieliśmy spotkanie z Aga & Amber :) A summa summarum z dwiema Amberkami, bo i nasza akurat wyszła na spacerek :) zdjęcia kiepskie, bo i pora późna.... [URL=http://img521.imageshack.us/i/p1190276.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6092/p1190276.jpg[/IMG][/URL] jedyna fota, na której widać cztery setery... no, prawie widać ;) [URL=http://img136.imageshack.us/i/p1190279.jpg/][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/259/p1190279.jpg[/IMG][/URL] trudna sztuka pozowania ;) [URL=http://img140.imageshack.us/i/p1190290.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3307/p1190290.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1190291.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6906/p1190291.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img513.imageshack.us/i/p1190296.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5782/p1190296.jpg[/IMG][/URL] Agnieszko, mam nadzieję, że droga Wam minie spokojnie i bez niespodzianek :) Do zobaczenia za rok :) a, daj znać, czy masz coś przeciw ujawnieniu córy - to jedyne foto które mi w miarę wyszło, jakby co, to zasłonię jej twarz ;)
-
Cynamonowy już przerósł Nukę? Piękny młodzieniec z niego....
-
Sucz nie chce jeśc wogóle RC junior, nawet polaną oliwą
Darianna replied to roots23's topic in Marki karm
hills to górnopółkowa marka... jak je - możesz kupić bez obaw ;) -
szalejecie z tymi championatami ;) a tak na serio to nie wiem co i jak ;)
-
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
Darianna replied to IrishDevils's topic in Galeria
kurczaki, jak ja bym chciała umieć tak strzyc psa, Brando dalej wygląda jak wypłosz ;) wszystko robisz trymerem i degażówkami? -
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
Darianna replied to IrishDevils's topic in Galeria
No, pozazdrościć wyprawy i wyników :) Gratulacje dla Ciebie i przede wszystkim Neo :) -
Ja mam dwa: różnica w wieku - 5 miesięcy. Rezydenta miałam 7 miesięcy, potem doszedł młodszy chłopak - u nas się to sprawdza, ale to dopiero 2 tygodnie razem ;) Oba chłopy :)
-
o, może spotkamy sie w Zabrzu lub Kielcach :)
-
lepiej sobie pomyśl, co robia u mnie ludzie z jorczkami na widok dwóch seterów ;) czasem czuję się, jakbym dwie bestie prowadziła... No fakt, niby setery psy myśliwskie, ale na ptactwo, a nie na gryzonie*...:diabloti: *Przepraszam rozsądnych właścicieli jorczków i innych małych kruszyn, jeśli poczuli się urażeni
-
Widzę,że Morfi dochodzi do siebie :)
-
Nie znam się i nie powiem, ale brzmi prawdopodobnie. Planujecie wystawy czy krycie? ;)
-
szkoła ciężka sprawa. No nic, będziemy cierpliwie czekać, jak się czasem pojawicie :)
-
Asiaczki wymiatają :)