Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. Branduś, bądź grzeczny, nie przynieś Pani wstydu... [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1180459.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/421/p1180459.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1180475.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9066/p1180475.jpg[/IMG][/URL] z tyłu widać przyszłą ofiarę seterzej pogoni... [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1180476.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9664/p1180476.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/p1180498.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7629/p1180498.jpg[/IMG][/URL] Brando drugie miejsce, ocena doskonała i fuks, że nas sędzia z ringu nie wyrzucił :diabloti: Opis: "Doskonała aparycja, prawidłowa czaszka, prawidłowa jak na setera klatka piersiowa, mocna kość, dobrze opadająca górna linia, dobry zad i mięśnie, dobre ułożenie uszu, odstające łokcie w ruchu co może ustąpić gdy pies będzie starszy" :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. O, tam jest Pan! Ratuj mnie! [URL=http://img406.imageshack.us/i/p1180336.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1826/p1180336.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1180340.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2306/p1180340.jpg[/IMG][/URL] co mnie macasz Facet? :mad: [URL=http://img299.imageshack.us/i/p1180347.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4397/p1180347.jpg[/IMG][/URL] standardowy przykład, jak się biegać nie powinno... [URL=http://img512.imageshack.us/i/p1180377.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7963/p1180377.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1180402z.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8901/p1180402z.jpg[/IMG][/URL]
  3. Radom Brando wystawia się sam... na Promyka... [URL=http://img237.imageshack.us/i/p1180267.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7272/p1180267.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img99.imageshack.us/i/p1180288k.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4938/p1180288k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img252.imageshack.us/i/p1180292.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6536/p1180292.jpg[/IMG][/URL] [I]"ooo, baby!"[/I] Mina sędziego po usłyszeniu wieku Brando ;) [URL=http://img252.imageshack.us/i/p1180310.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2283/p1180310.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img406.imageshack.us/i/p1180315.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2323/p1180315.jpg[/IMG][/URL]
  4. U nas też sporo było, Brando dokładnie pooglądał, klatę mu obmacał i inne części ciała też ;) Jak będę zdjęcia dawać to przepiszę opis :) ps. Będziesz w Przemyślu? Bo ja sklerozę ostatnio mam i nie wiem, czy pytałam?
  5. Darianna

    Radom, 23.8.2009

    [quote name='McDzik']wlepiłam :evil_lol:[/quote] dziękuję :diabloti:
  6. i nawet widać cieszącego się pana w tle ;) a sędzia przygląda się i ocenia Brando w ruchu ;)
  7. Darianna

    Radom, 23.8.2009

    to wlep proszę do mnie, bo mój fotograf zdębiał i zapomniał, że pstrykać powinien ;)
  8. pięknie dziękuję, ja wkleję wieczorem kilka :) Nikt nie pstryknął uciekającego setera? ;)
  9. Darianna

    Radom, 23.8.2009

    uciekającego Brandulca nie masz może? ;)
  10. 1179423 :) będę kombinować, najwyżej będę wyciągać Pawła na spacery, on będzie ganiał z Presto, ja z Brando ;) No, istnieje szansa, ze Brando będzie Presto w biegu olewał, to będzie trzeba szukać innego psa ;) za czym w smakach szaleje Twoja Ginger? Bo mój na ringu wybrzydza i np. swojego kochanego żółtego sera nie tknie... o suchym smakolu nie wspominam, bo na to nawet nie patrzy...
  11. Mandziołek dusi pieska? ;) wygląda to groźnie... ja bym się bała o Pandziszona...
  12. No właśnie z tym drugim psem jest problem. Jak Brando jest na ringu sam, albo ćwiczymy na spacerze to jest ok... Jak jest drugi pies to sama nie wiem, co musiałabym mieć w ręce czy też robić, żeby się skupił na mnie. No i przy okazji tej wystawy odkryłam, że Brando w gruncie rzeczy mało się na mnie skupia - jak to wyćwiczyć? Jedziemy do Przemyśla, Wrocławia, Zabrza i na 90% do Kielc. Kombinuję nad Poznaniem, ale to daleko i musiałabym mieć transport - dołożyłabym się do paliwa... A Wy gdzie wyruszacie?
  13. Dziękuję za słowa otuchy ;) Z tego wszystkiego mam kilka fot z ringu, a ciapa nie uwieczniłam obecności Presto na wystawie -na usprawiedliwienie mam brak pogody -ciągle mżyło, oba psiaki wyglądały jak zmokłe kury... Jak w Przemyślu też będzie padać to chyba się powieszę...
  14. W końcu pies myśliwski - coś leci - gonimy!!!! zwłaszcza, że psiak uciekający mały jakiś był ;)
  15. Jaki Cynamon już duuuży chłopak!!
  16. Lala szał ciał i uprzęży... można do powozu zaprzęgać ;)
  17. Jimmi Hoogan :) Złapał go u nas na ringu ;) O filmiku nic nie wiem :P
  18. taaa, właśnie tak też podejrzewałam... Właśnie tak, podczas oceny, na szczęście nie podczas oględzin a podczas końcowego podsumowania i porównania ;) Wpadł do nas na ring jakiś uciekinier z ringu szpiców, Brando stwierdził, że to fajny pomysł, wyrwał głowę z ringówki i pogalopował za nim ;)
  19. Łoooo, Pandzisz zaszalał ;) Wyrazy współczucia ;)
  20. Wróciliśmy szybciej niż zamierzaliśmy, pogoda dała w kość, mały zmarzł i zmókł, wolałam, lecieć, zwłaszcza, że mój Brando i tak się nie popisał ;-) Jeśli ktoś widział galopującego po ringach luzem mahoniowego setera - to właśnie był Brando ;-) Złapał go sędzia :P Było miło, fajnie, nieletniego wpuścili bez problemów, posocjalizował się... gdyby nie ta pogoda... Przepraszam, że uciekłam bez pożegnania i dania znać, ale stres po Brandulcowej gonitwie mnie trzymał, i dopiero w samochodzie zdałam sobie sprawę, że nawet nie dałam znać, że już jedziemy.... ps. bym zapomniała: Brando: doskonały, lokata 2 z 2 ;-)
  21. Darianna

    Radom, 23.8.2009

    Wróciliśmy szybciej niż zamierzaliśmy, pogoda dała w kość, mały zmarzł i zmókł, wolałam, lecieć, zwłaszcza, że mój Brando i tak się nie popisał ;) Jeśli ktoś widział galopującego po ringach luzem mahoniowego setera - to właśnie był Brando ;) Złapał go sędzia :P Było miło, fajnie, nieletniego wpuścili bez problemów, posocjalizował się... gdyby nie ta pogoda... Przepraszam, że uciekłam bez pożegnania i dania znać, ale stres po Brandulcowej gonitwie mnie trzymał, i dopiero w samochodzie zdałam sobie sprawę, że nawet nie dałam znać, że już jedziemy.... ps. bym zapomniała: Brando: doskonały, lokata 2 z 2 ;)
  22. nikt tu nie pogardza schroniskowcami. Kupno psa z hodowli często poprzedzają wcześniejsze wizyty, rozmowy z hodowcą.. to nie hop siup. Szanujący się hodowca nie sprzeda psa każdemu - ważniejsze jest szczęście szczeniaka a nie pieniądze...
  23. [quote name='Ania!'][URL]http://img198.imageshack.us/img198/3965/p1180262.jpg[/URL] Serce pęka jak sie patrzy na te nieszczęśliwe miny :evil_lol: Ale mały chyba obmyśla zemstę :diabloti:[/quote] ano :diabloti: [I]"tylko zaśnij.. możesz się pożegnać ze wszystkimi kwiatkami w domu :angryy:"[/I]
  24. ale u Was zaprzęgowców.... śmieszny jest z tymi dwukolorowymi oczkami ;)
×
×
  • Create New...