[quote name='Agucha']Jak ten czas szybko leci... a jak szczęśliwie! ;)
Właśnie wertuję wątek w poszukiwaniu aktualnych fotek, ale nic nie widzę. Wnoszę o poprawę Mamcia! ;) :P[/QUOTE]
Nie ma faktycznie nowych zdjęć :roll: bo mam problemy z komputerem, postaramy się poprawić ;)
[quote name='Bgra']Wpadlam się przywitać:) szkoda,że nie ma nowych fotk,chętnie zobacze cos miłego oczom i sercu:)tesknie za moimi maluchami,na razie nie mogę ich tutaj,czyli do ojca zabrać: (ale są pod dobrą opieką mojego dziecka, tym tylko się pocieszam .Od dzisiaj mam stały dostęp do internetu,chociaż tyle,bo właściwie to ja też jestem pr[/QUOTE]
Strasznie nam miło, że znalazłaś chwilkę, wiem, że życie pisze swoje scenariusze i nie zawsze są one zgodne z naszymi oczekiwaniami :shake:, życzę wytrwałości i ślemy serdeczności. U nas spokojnie i bez większych zmian, z fotkami troszkę problem ale jak się uda wrzucimy :smile: