-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
U nas ok, ale jakoś tak czasu brakuje :evil_lol:, Amusia dalej na leczeniu, musimy dotrwać na lekach do września a później testy i zobaczymy....Tomiczek bez zmian.... -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
haliza replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziadusia .... -
Fajny domek...
-
A co za dziewczyna :-o:loveu:, tyle serca dla tych bidulek, chociaż Dorotko u Ciebie też nie mało się przewinęło :p - dużo zdrówka cioteczkom a bianeczce szczególnie teraz :loveu::evil_lol:
-
Ale super zdjęcia :loveu: i tytuł optymistyczny :p, jeszze tylko domek i marzenia spełnione :razz:
-
....a co tu tak cichutko:crazyeye:
-
A to pecha ma Borysek :shake: ....oby szybko wyzdrowieli....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Akcja ,,dzidziuś " zakończona. Haliza została babcią zdrowej 3,5 kg dziewczynki. Dziękuję Dorotko, że mnie wyprzedziłaś, dopiero dotarłam do domu :mdleje::loveu: Gratulacje halizko :Rose:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Lili8522']I ja bardzo gratuluje :)![/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Bgra']Babciu Halizko serdeczne gratulacje:)a Maleństwu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Dzidzia urodziła się 9 07 o godz 21 i 50 min, 3,500 waga i 53 cm długa, nazywa się Iga i jest prześliczną małą laleczką :loveu:. Wróciły do domu w sobotę do starszej siostrzyczki ;). Na razie jest ok, pomaga mamie przy dzidzi, mocno to przeżywa, bo jest bardzo pobudzona i troszkę rozrabia. Oczywiście byłam z Tomikiem i Amusią, jakoś to zniosły :roll:, ale po powrocie do domu bardzo się cieszyły. Amanda to myślałam, że oszalała tak latała za zabawkami i turlała się na fotelu. Teraz wcale nie chce wychodzić na dwór, wynoszę ją na siłę (Dorotko, po powrocie od Ciebie nigdy się tak nie zachowywały :p, pomimo, że tutaj nawet nie musiały chodzić po schodach, jeździły windą :eviltong:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy, troszkę nas nie ma ale akcja dzidziuś:razz: -
[quote name='Lili8522']Dziękuję że jesteście :Rose: Moje Słoneczko czuje się już od wtorku zdecydowanie lepiej, wrócił humor i energia :) Boję się tylko co będzie kiedy steryd przestanie działać (w poniedziałek) czy napady wrócą... Mam nadzieję, że nie bo nie chce jej tym faszerować.... :shake:[/QUOTE] Może to było jednorazowe, trzymam kciuki ....
-
[quote name='Lili8522']Niestety :-( U Nas pada i pada i znów końca nie ma... Rinko na chwile na ogródek a tak to cała niedziela w łóżku :)[/QUOTE] Myślę, że nie jest nieszczęśliwy z powodu tego łóżka
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Pozdrawiamy drapacza :)[/QUOTE] My też pozdrawiamy cieplutko :loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']a mogę poprosić więcej danych:razz: gdzie kupujesz? u weta?[/QUOTE] Już piszę sprawozdanie :p - byliśmy u psiego dermatologa, po badaniu wstępnym Amusia dostała 2 rodzaje tabletek jedne na 8 dni drugie na 20 dni i szampon do mycia co 2 dzień ( tam co się drapała też pobrana zeskrobina, na szczęście wyłysienia z drapania). Oczywiście okazało się, że uszy też są do poprawki i mamy krople 1 raz dziennie. We wrześniu testy na alergię no i zobaczymy co dalej :roll:. Na ten czas drapania zero, czasami ciapanie pazurków, ale to chyba jako rozrywka :eviltong: -
LALKA teraz BAJKA już w swoim domku ze złotymi klamkami :)
haliza replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladyahia']Dziś Bajeczka pierwszy raz odkąd u nas jest odmówiła zjedzenia całej porcji obiadu:-o zostawiła połowę i sobie poszła:-) mięsko spowszedniało;-)[/QUOTE Tak to jest kiedy można pogrymasić ;) -
Ciocia skrzynka zablokowana, może przejrzysz troszkę wiadomości :mad:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Bgra, Twoja skrzynka zablokowana:placz: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Wprawdzie matka ratuje się elektronikiem :oops:, ale najważniejszego atrybutu już prawie 3 miesiące brak :) A pańcio już rok bez mała bez fajurki :multi:[/QUOTE] O, to nie jest źle, dzidzia zaprowadziła zdrowy tryb życia :thumbs:, zobaczymy jak będzie :roll:, pani powiedziała, że mamy porosnąć nowym futerkiem (my też po ostatnim strzyżeniu :cool3: dostałyśmy takigo zapalenia skóry jakby ktoś niunię podziobał igłą :placz:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']zdradzisz czym myjesz?[/QUOTE] Oczywiście, żadna tajemnica ;) firma Virbac a szampon Sebolityic - szampon dermatologiczny może wreszcie odbuduje się prawdziwe futerko :roll:, no zobaczymy, boję się zapeszyć :no-no-no: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A my właśnie rozpoczęłyśmy kurację :kciuki:.....nie wiem jak będzie dalej ale pierwsze mycie po którym skóra pod białym futerkiem się nie zaróżowiła i mała poszła spać bez drapania pssst, żeby nie zapeszyć....myjemy się co drugi dzień... U psiaków dużo ludzkich leków się sprawdza :smile: -
Wszystko będzie dobrze, nie ma innej możliwości, uśmiechy wybieleją , dupcie się wygoją i znowu zaświeci słońce....
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Nam tradycyjna karma z jagnięciną guzik dała. Jedno, po czym czochrała się mniej, to karma Ziwi Peak, ale tu koszty trochę zawrotne... Poza tym pyłki traw, skoszona trawa, brzoza, topola itp uczulają Siusinkę bardzo. Mamci na starość alergia osłabła, to może i córci przejdzie :diabloti:[/QUOTE] My nie bardzo wiemy na co :roll:, może to nie pokarmowa :roll: ostatnio się nasiliła a praktycznie wszystko już przekwitło :cool3: