-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Siu też alergik. Na sterydach :( Inaczej zadrapałaby się i zalizała łapki na śmierć ... Strasznie to uciążliwe. Wiem coś o tym :shake: A Siu, jak na prawdziwą córcię przystało, ma skłonność do alergii po mamusi :evil_lol:[/QUOTE] My mamy leczyć się troszkę lekami troszkę kąpielami :roll:, we wrześniu testy i karma z jagnięciną...( a może przejęła od mamusi :eviltong:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
Łoł, jaka królewna, my też tak byśmy chciały, ale musimy poprawić stan skóry... -
[quote name='Bgra']:razz::evil_lol: [QUOTE]tak ciocia,słuch...tyle,że Aleś głuchy jak pień:-( ważne,że Tomiś sobie radzi,dzielny chłopak:loveu:[/QUOTE][/QUOTE] Wiesz ciocia, zupełnie o tym zapomniałam :oops:, jakoś tylko skupiłam się na oczkach :-( - Tomiczek bardzo lubi jak mam głośne buty i wtedy trudno go oszukać :evil_lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']ja źle znoszę te upały,Aleś nagle zaczął dyszeć,posadziłam go na parapecie,przy mojej asekuracji,po paru chwilach było ok,posiedzieliśmy tak z 15 min i poszedł spać do chłodniejszego pokoju śpi już z godzinę nic się nie dzieje,więc chyba tylko było mu gorąco[/QUOTE] No to faktycznie nie dla Was taka pogoda :roll:, ja z Amusią zaliczyłam dermatologa i zaczynamy leczenie, uszy do poprawki i oczywiście skóra do leczenia, duże prawdopodobieństwo, że alergia, teraz leczenie, we wrześniu testy.Zaczynamy od jutra bo musimy zebrać komplet leków :p -
Zaglądamy do Was, myślę, że troszkę się poukładało ;)
-
Oprócz węchu to mają wyczulony słuch, Pamiętam Stinusia jak wiedział co się dzieje a teraz Tomiś też z tego korzysta, słabe ma to drugie oczko ale sobie radzi ;)
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
U nas pomalutku leci, miśki w porzo....ale taki upał, że ledwie wyrabiamy... -
Takie dobre wieści, gratuluję :buzi:( a u mnie w lipcu będzie dziewczynka :roll: :multi:), Aliś też super, że ustawiony na leki, teraz tylko się cieszyć :Cool!:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']a wakacje?mam nadzieję,że wypoczęłaś:) o matlulu Tomisiu słodziaku:-( coś poważnego?[/QUOTE] Musiał mi mózg odparować :shake:, odejście Asika bardzo mnie przygnębiło :-(. Tomiś już dobrze, wziął serię zasrzyków, pańcia wnosi po schodach i jakoś radzimy sobie :smile: ( mam problemy z wejściem na dogo :cool3::mad:, chyba mnie trafi...) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nie było nas, ja wyjeżdżałam na 2 tygodnie, Tomi i Amusia były na wyjeździe u Dorotki. Już jesteśmy w domku. Tomiczek chorował, kregosłup odmówił mu posłuszeństwa ale na razie jest dobrze... -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
haliza replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='siekowa']Ojej bardzo mi przykro, zbyt szybko te nasze zwierzaki odchodzą :([/QUOTE] Był ze mną 16 lat,to taka długa chwila, ale bardzo chciałabym go zatrzymać na dłużej :-( -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
haliza replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stinusiu zaglądam do Ciebie żebyś zabrał Aresika pod swoją opiekę, odszedł dzisiaj i bardzo chcę wierzyć, że jest już szczęśliwy. Tęsknił za swoją mamą Finusią i dlatego nas opuścił -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Niestety mamy złą wiadomość, przegraliśmy tę walkę z Asikiem :-(, odszedł dzisiaj za TM, do wszystkich naszych kochanych futerek a szczególnie do Finusi za którą bardzo tęsknił :-( -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Wizyta u pani Kasi to balsam na duszę. Uwielbiam jej salon :) I uwielbiam zapach Siu po :)[/QUOTE] SUPER, niestety Amusia po ostatnim strzyżeniu ala sznaucerek :roll:, czekamy aż odrośnie.... -
Widocznie to jeszcze nie ten ludź i nie ten dom, musi go ktoś pokochać :loveu:
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
Ale macie fajnego stylistę, p. Kasia robi cuda z tych dziewczynek :p, trudno oczy oderwać :lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Będzie dobrze, ciocia, na pewno. Miziaki dla czworonogów :)[/QUOTE] Jakoś mnie to wszystko przybiło :shake: walka z nieuniknionym to ciężkie zmaganie, ale nic się na to nie poradzi. Wszystko wymyziane dziękujemy :loveu: -
Jak vet dobrze ustawi go na leki to częstotliwość się zmniejszy i mogą być mniej uciążliwe dla Alisia. Te ataki bardzo wyczerpują organizm, wywołują przykurcze mięśni i dlatego tak płacze :-(, ale on tego nie pamięta i później potrzebuje odpoczynku, trzymam za Was kciuki i musi być dobrze :p
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']tak na szczęście mają swoją maminkę:loveu: może to od cięcia,polecam mąkę kartoflaną,delikatnie rozprowadzić na brzusiu oby nie alergia:mad: ale to zaczęło się dopiero po obcięciu?[/QUOTE], Akurat zbiegło się z cięciem, ale i tak zawsze mamy problemy ze skórą, sama nie wiem co to jest :roll:, Asik biedniutki :shake:,a co by jeszcze było mało Tomik jakiś smutny, ogonek do dołu :shake:. Masakra jakaś :mad: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Witaj Halizko:loveu:ale się ucieszyłam,że jesteś:multi: bałam się o Asika ale widzę,że chłopak chce żyć a to najważniejsze,że się nie poddaje! przyjdzie kiedyś ten czas...ale miejmy nadzieję,że jeszcze długoooo będzie cieszył swoich bliskich i nas:loveu: ściskam mocno!!!kusiole[/QUOTE]:loveu: Troszkę dzisiaj się zachrzaniłam, skończyłam obsługę Asika dość późno, najbardziej to maminka się nie poddaje, ale ma wzloty i upadki :oops:.Jeszcze z Amusią mam problem, przyciełam jej włoski i albo drażni ją krótki włos albo jakieś uczulenie - ma czerwone kropki na brzuszku, vet mówi że to odczyn kontaktowy :shake:. ale skórka pod białym futerkiem też jest zaróżowiona.... -
Zaglądamy do białych pieszczoszków :loveu:, pięknie tam u Was :lol:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nie opuściła :p, przepraszamy, że nie zaglądaliśmy :roll: , kiedy dostawał zwykłe kroplówki po prostu brakowało mi czasu a później coś mi komputer szwankował , więc co u nas......Asik nadal walczy, jest stabilny ale biedniutki. Wczoraj byłam bliska załamania , mocno mnie nastraszył ale kiedy pojechaliśmy do veta tak mu się spodobało chodzić po ogrodzie, że nie widać było po nim choroby.....i tak jest u nas.Pozostałe towarzystwo bez zmian, jakoś sobie radzimy w tej sytuacji i dziękujemy, że pamiętacie o nas a kciuki dalej aktualne :p