Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Robicie baaaarrrrrddddddddddddzzzzzzzzo dużo :loveu:, ale nieszczęścia jest tyle (i ciągle przybywa :-( ), że trudno to wszystko ogarnąć, a na pewno nie w pojedynkę :shake::cool3:
  2. cd. ....obróżki :razz: [IMG]http://images40.fotosik.pl/1076/b54f5d58cc6e2daegen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1047/6c9da3dbe1b473a5gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1095/39df53175c62514fgen.jpg[/IMG]
  3. No niestety wstawię taksowe " ubranka" na raty :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1084/aacc9d5e6bc9894fgen.jpg[/IMG] ..dalej Tomiczek :fadein: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1058/6c0d87427492388cgen.jpg[/IMG] i Amanda..... [IMG]http://images45.fotosik.pl/1085/fc7881ae47090ca4gen.jpg[/IMG] cd. nastąpi ;):evil_lol:
  4. Jestem na zaproszenie, wspomogę kociaczki groszem ale w przyszłym tygodniu - nigdy nie widziałam takich chorych kociaczków :-(
  5. [QUOTE][quote name='Agucha']Superaśnie, że młoda nie grymasi :) W takim razie, [B]cioteńko Halizo[/B] - BARDZO, BARDZO PROSIMY O Beta Glukan :Rose: :) [/QUOTE] Postaram się przesłać jak najszybciej :gent:
  6. Denisku, myślę, że my wszyscy nie myślimy o niczym innym, tylko o najlepszym domku na świecie dla ciebie :lol::loveu:
  7. Ale cudne zdjęcia :loveu:, czy tak musi być, żeby tak cudowny pies musiał tyle wycierpieć że by na chwilę zaświeciło mu słońce :-(
  8. Bardzo fajna jest taka informacja o piesku w pigułce ;), ja kiedy brałam swoje, to po przeczytaniu tej wstępnej wiadomości zaczytywałam się w szczegółach :p - bo z góry było wiadomo, że pies nie może polować na koty ani nie znosić małych dzieci. To była pierwsza selekcja a później czytałam resztę ;)
  9. [quote name='Agucha']Hmmm, jeżeli wet uzna, że ten preparat co dostaje nie jest wystarczający można by jej kupić [B]Scanomune[/B] lub ewentualnie tańszy - "ludzki" [B]beta glukan[/B] [beta glukan firmy Laboratoria Natury] W kapsułce jest 250mg, kapsułek 60 i kosztuje w granicach najtaniej 22zł,najdrożej 33zł. Jak się w ogóle czuje Marusieńka? Nie ma innych zmian? Te co są - nie rozsiewają się? Ps. Doszły pieniążki za hotelowanie i weta? :)[/QUOTE] Jak będzie potrzebny beta glukan mogę zasponsorować :eviltong::lol:
  10. Zgadzam się z Tobą DZIR ;) wiek psa po przejściach jest bardo dyskusyjny :roll:, teriery to specyficzne pieski, ich radość życia nie odstępuje ich do starości :lol::evil_lol: to cudowne kochane futrzaki - mój 15 letni erdel chociaż brakowało mu zębów, miał przerzedzone futro ale gdy go coś zaintrygowało stawał na pazurkach i uszka na baczność :loveu: kocham teriery bezgranicznie i to ich przekrzywienie łebka i mina szczeniaczka zachowana do końca. Denisek musi znaleźć swojego ludzia i być szczęśliwy :thumbs: ( bardzo żałuję, że nie mam warunków ......:-(
  11. Cudne zdjęcia, cudny Kąsek ;):lol:
  12. No to Denisek nam zdrowieje i pięknieje ;) u opiekunki ZuziM :lol:
  13. Oby tak było, bardzo bym chciała wiedzieć, że jest bezpieczny a nie na poniewierce :-(
  14. [quote name='NightQueen']a dlaczego miałby się dla małych psów nie nadawać? ja preferuje zaciski (łańcuszkowe,z pętelką, czy takie jak na zdjęciu), lepiej prowadzi mi się psa w takich obrożach ;) A obwód mierzę normalnie, tak samo jak w przypadku dużego psa, czyli metr i w około szyi :evil_lol: Moli ma ok 32 cm więc na taki wymiar szyje obroże[/QUOTE] Dzięki, wiec skusiłam się na dwie :roll::evil_lol: - chociaż i tak mam wątpliwości co do wymiarów bo taks podaje max, ale nic w razie co będzie na prezent ;)
  15. Łoł no i się zaczyna rewia mody ;) - piękna widzę, że pół zacisk, a ja myślałam, że nie nadaje się dla małych piesków :roll: - a jak wtedy mierzyć obwód ?
  16. Może i tak, nie pamiętam :shake: dostałam od veta, pewno tak jak u ludzi, lek działa a produkcja zakończona :-(
  17. Przepraszam, ale nie widziałam pytania :oops:, był leczony robionym lekiem (taki pomarańczowy) i krople z antybiotykiem czeskimi + roztwór hibitanu ( myślę, że teraz można zastąpić octeniseptem) wszystko 3 razy dziennie - przemyć dokładnie płynem, 1 lek i za chwilę drugi lek i tak przez kilka tygodni ( nigdy nie było nawrotu przez 14 lat:p)
  18. Powodzenia pieseczku :loveu: od razu się połapałeś, że to Twój domek ;):lol:, a swoją drogą masz szczęście do Magduś które spotykasz na swojej drodze :loveu: przynoszą Ci szczęście i radość :loveu::loveu::loveu:
  19. Jeszcze my troszkę poczarujemy :loveu::loveu::eviltong: [SIZE=2][B]CZY ONA PAMIĘTA O MOJEJ MISECZCE :cool3: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1044/28a451851740669dgen.jpg[/IMG] CIEKAWE, CZY PAMIĘTA :roll: [IMG]http://images39.fotosik.pl/1037/bf686ac09ebdeb80gen.jpg[/IMG] DAŁA :multi::multi::multi: [IMG]http://images41.fotosik.pl/1037/05616d9061e710d1gen.jpg[/IMG] ALE PYSZNE :lol::evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/1037/61a896e8f3554631gen.jpg[/IMG] No i ja Tomiczek, poznajecie, fajnie mi u pańci [IMG]http://images35.fotosik.pl/883/3249302a75453fe3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1032/c19fddea2e5894dbgen.jpg[/IMG] TAK TEŻ LUBIĘ :loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/1071/940c2549d822b2ccgen.jpg[/IMG] A JA TAK :loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/1070/8d668a1663d75e48gen.jpg[/IMG] No i tyle na dzisiaj :lol::evil_lol: [/B][/SIZE]
  20. Niestety od chmielaków nie widać go , znowu gdzieś się ukrył - dzisiaj rozmawiałam z panią co mieszka na tym osiedlu i miała się dowiedzieć o tym niby jego domu, nic więcej na razie nie mogę zrobić :shake::-(
  21. Ja też tylko mogę odwiedzić małego i trzymać kciuki za domek - muszę przyznać, że brak ogonka nie odjął mu urody ale ulżył w cierpieniu ...
  22. [quote name='Agucha']O matko i córko. Prawdziwy Garfield :lol: :lol: :lol: Rudzielec to kawał ciacha do przytulania! [QUOTE] Ja też chcę takiego KOTA! Moja Kava to takie liche, małe. Rąk Ci nie braknie, żeby go podnieść? :lol: Amanda śpi tak jak Zuzka :)[/QUOTE][/QUOTE] No muszę przyznać, że branie go na stojąco jest nie lada wyczynem :lol:, zdecydowanie wolę jak sam do mnie wejdzie :evil_lol: ( gwoli ścisłości to krem nie rudy ;)) Amanda wwaliła mi się do łóżka od strzyżenia i chyba nie ma zamiaru zrezygnować :roll::evil_lol:
×
×
  • Create New...