-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
zuziaM, przesyłka wysłana :roll:, myślę, że dojdzie do końca tygodnia ;) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przesyłka wysłana, myślę, że dojdzie do końca tygodnia ;) -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']może wreszcie się jakoś oswoi. Niestety, niedługo dziadowski bicz wróci do szkoły i znowu go mogą wystraszyć!!! Moja uczennica która tam chodzi, mówiła, że widziała jak go gonili gnoje i straszyli :( :([/QUOTE] Bo on na początku się nie bał :shake: dokąd go nie wystraszyli :-( - on mnie nie widzi :-( bo inaczej by uciekł :-(
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
haliza replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stinuś, zawsze pamiętam :-(:loveu: -
Nie widzisz go bo on przemieszcza się wewnątrz osiedla - od 3 dni noszę mu rano jedzenie i jest tu za sklepami, nadal się boi nie można na niego spojrzeć:-( , bo jak zorientuje się, że się patrzę na niego, odchodzi. więc podrzucam jedzenie podstępem - dzisiaj widziałam, że jadł ale wczoraj nie jestem pewna :shake: ( jest taki skudłaczony i zdredowany :-(:-(:-()
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Oby szybko wyzdrowiał i znalazł kochający domek, wakacje się kończą może ruszą adopcje ;) -
Już sierpień to może nie długo :lying:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franuś jest starszym psem i musimy liczyć się z jego różnymi dolegliwościami ale najważniejsze aby nie przysparzać mu nowych:roll: - encorton prześlę ;) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I dalej nic nie wiadomo :roll: -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Haliza jesli masz Octenisept i mozesz wyslac do Zuzi - serdeczne dzieki - zawsze sie przyda w dalszym leczeniu Deniska, adres ZuziM wysylam na pw[/QUOTE][/QUOTE] Wyślę po niedzieli i poniedziałku ;):evil_lol: -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Handzia - dzięki :) ech, dłuuugo już szukają sunie domków..[/QUOTE] Anitko, nasz psiak znowu wrócił w świerki :-( - domków więcej się gubi niż znajduje :cool3::-(
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skoro ustalono że Encorton podajemy nadal, mogę go wysłać jak najszybciej ale proszę o dawkę :roll: - Franusiowi dziękuję za kartkę :loveu::loveu::loveu: i także bardzo przydałyby się zdjęcia starszego pana :lol: plissssssss :p -
A chłopaki są cudne.....
-
[quote name='Ela&Puch']to Kotek Zuzia rasowy pers ale po wizycie u fryzjera hihihi[/QUOTE] Właśnie widzę, że wpadł w kosiarkę, chyba z czesaniem jakiś problem ;):evil_lol:
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Widziałam że haliza pisała kilka postów wyżej, że ma ten lek i mogłaby podarować go dla psiaczka.[/QUOTE] Oczywiście, oferta aktualna ;) -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Leki miałam weterynaryjne, ale przemywałam ludzkimi.... -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Chciałam się podzielić - ja kiedyś miałam swojego psiaka który nabawił się pałeczki ropy błękitnej, jak trzepnął łebkiem, bryzgał ropą po ścianach, nic nie działało a wręcz było gorzej :-( ( właściwie nie do wyleczenia :shake:) miał leczone ucho lekami ale zawsze przed wkropleniem leku vet kazał przemywać płynem dezynfekującym ( wtedy chlorhexydyna) teraz jest oktenisept. Robiłam to regularnie, ku zdziwieniu veta do którego chodziłam na początku, ucho się wyleczyło :loveu::loveu::loveu: i nigdy nie było nawrotu a dożył słusznego -wieku 15 lat :loveu:. Jeżeli byłaby potrzeba Oktenisept podaruję Deniskowi ;) -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Może też nie słyszeć przez chore uszy.ZuziaM pisała,że jedno uszko jest całe opuchnięte.Na pewno ma szum w uszach i bolesność.Słyszałam,że całkowite wyleczenie uszów trwa trzy tygodnie i może nawracać,a więc trzeba pilnować tych uszów i zaglądać,czy coś się nie dzieje po wyleczeniu aby nie dopuszczać do następnego stanu zapalnego.[/QUOTE] Właśnie ja też to czytałam, może faktycznie ten obrzęk blokuje słyszenie :roll: ale długi stan zapalny też może prowadzić do głuchoty :shake:, więc musimy czekać, najważniejsze, że jest bezpieczny i leczony:loveu: -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]EDIT: Haliza - wyczysc skrzynke - nie moge przeslac pw;)[/QUOTE][/QUOTE] Już wyczyszczona ;), może mi się uda wysępić jeszcze 10 zł ;) ale będę wpłacać jako dodatek a nie deklarację stałą ;):evil_lol: -
[quote name='wellington']U mnie wszystko mozliwe :lol: Ale mogl mnie przeciez ktos uprzedzic ze mam sie klaniac w pas i dopiero usiasc jak kooooot laskawie pozwoli....:oops:[/QUOTE] Po prostu olał Cię :cool3::evil_lol: i sobie najzwyczajniej wyszedł :roll::evil_lol::diabloti:
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Denisku, mogę zadeklarować 15 zł - tak się cieszę, że jesteś u ZuziM już miałam u niej podopiecznych, więc na pewno będzie dobrze - ktoś wcześniej pisał na wątku o Vagotylu może to dobra metoda ? -
No, przecież arystokracja ma swoje prawa :razz::evil_lol: - wiem coś o tym :p:evil_lol:, nie da się traktować jak pospolite ruszenie :cool3::evil_lol::diabloti:
-
[QUOTE]Koooooot nie byl zachwycony moim sposobem czochrania go, popatrzyl sie na mnie bursztynowymi oczami z podelba i....powoli kroczac wyszedl z pokoju :smile:[/QUOTE]Koty się głaska a nie czochra ;) a sesja chłopaków cudna :loveu::lol::evil_lol: