-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Myślę, że sesja baaardzzzzzo udana ;):loveu:, psiaki wyglądają cudnie :loveu: i na portretach i przy pracy z krążkiem :p
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale piękna sunia na zdjęciach :loveu: - widzę, że tylko ja zalegam z płatnością :oops:, ale zapłacę po niedzieli za dwa miesiące :roll: -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
haliza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam do malutkiej, widzę, że tydzień to dla niej ratunek, oby znalazła kąt na ten tydzień .... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
haliza replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Troszkę chyba potrwa jeszcze zanim się dogadają :roll: ja przywiozłam dwa naraz więc przez jakiś czas był tylko problem z miską :p ale później poszło jak z płatka - trzymam kciuki :) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Przepiękne zdjęcia, aż miło popatrzeć na tak zadowolone zwierzaki. :) :) :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu::p -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nie Ferbi jest tylko jeden, ale Asik też ładnie wygląda i na zbliżeniu można się oszukać ;) tylko nigdy nie mogę zrozumieć, że nie widać , że jeden jest kremowy a drugi bi -kolor, kremowo - biały :shake: ( to nie tylko Ty nie zauważyłaś to już reguła :roll::diabloti:) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][quote name='Agucha'][URL]http://images47.fotosik.pl/1120/98e01ab52464603fgen.jpg[/URL] jejejej, mój ulubieniec... zaraz po Tomiku! :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [U]O nie byłabym tego taka pewna :razz::diabloti:, a przyjrzałaś się dobrze :crazyeye: no, no no chyba ktoś się oszukał [/U] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1122/7bf9826356e17743gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/934/1596ad8ca803a7efgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1088/c0351ec0b3d5e6f8gen.jpg[/IMG] :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No, co to mój fotel :roll: [IMG]http://images35.fotosik.pl/934/fcc47c0d2804b85egen.jpg[/IMG] ...a ja ciebie kocham [IMG]http://images35.fotosik.pl/934/0690e4ad610207b5gen.jpg[/IMG] ...daj trochę...:razz: [IMG]http://images38.fotosik.pl/1111/c17ba9dd15d66a3bgen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
pięknie [IMG]http://images50.fotosik.pl/1130/26313c305920eda1gen.jpg[/IMG] i jeszcze my [IMG]http://images47.fotosik.pl/1120/98e01ab52464603fgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1112/d916163a36ef5a16gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
U nas taka piękna pogoda, że nie chce się wracać do domu, pieski szczęśliwe i pozdrawiają ( Amanda szykuje się do odfutrzenia ;)) [IMG]http://images40.fotosik.pl/1112/edf45cc824da2e91gen.jpg[/IMG] -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Kąsek to Kąsek :eviltong:, skądyś to się przecie wzieno :cool3::loveu: - super malutki tak trzymaj :loveu: -
[QUOTE] Ps. "Moja" Wercia znalazła już swój domek! Ciesze się niemiłosiernie! :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] No to powodzenia :loveu:[/QUOTE] - może Patusi się powiedzie ;)
-
Moja sunia też uwielbia szafę kiedy strzela focha :cool3::evil_lol:
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość, niech się dobrze doleczą i będzie zdrowiutki :loveu: -
Mambunia wszystkiego dobrego w nowym domku ;):loveu:
-
No to czekamy :thumbs:
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak Tola, stała -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajnie czytać takie wieści o Franusiu :loveu: -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Masz rację mam dwa [COLOR=navy][B][SIZE=3]LENIE[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2] :mad: - Tomik idzie jak czołg albo ślimak, Amanda damesa lata, lata a w pewnym momencie[/SIZE][/SIZE][/COLOR] [COLOR=navy]hop na kolano - ja już nie idę, bierz mnie [/COLOR]:mad:. [COLOR=black]A na łąkę mam kawałek, więc czasu brak. Wypuszczam się czasami na rowerze ale to nie to[/COLOR]:roll: A gremlinek cuuudddnnnyyyy :evil_lol: ( mnie to wkurzają pomalowane pazurki lub futerko np. na zielono, te wymyślne ubranka w których psiak nie może się poruszać, ale irokez czy pędzelek :evil_lol: dzisiaj jest a za kilka tygodni nie będzie:evil_lol:) a widok zniewalający:evil_lol: -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja jestem z zaproszenia, witam malutką - mogę zadeklarować 15 zł :oops: Po prostu mnie złamała);) -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Teraz nie mam z kim chodzić na takie krajoznawcze spacery, ale kiedyś z Cezarem wypuszczaliśmy się na długie spacery, na łąki, pod las, widziałam kiedy odchodzi zima a przychodzi wiosna. Rosę jak brylanty na trawie wczesnym rankiem, ptaki zaczynające nowy dzień, gałązki nad brzegiem rzeki iskrzące się w słońcu bryłki lodu- eh to było już tak dawno....chyba się rozmarzyłam..... -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Piękne te zdjęcia, takie ciepłe i nostalgiczne zarazem w przededniu tej jesiennej szarugi która zbliża się powolutku.....dobrze, że udaje się zatrzymać takie chwile :loveu: -
Kolejna dogomaniaczka :-(