-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
haliza replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='arim']:) niespodzianka!!!! Przed chwilą zadzwonił szef tej firmy i przeprosił,że zaszło jakieś nieporozumienie i dlatego karma do pauliny nie poszła.Za to jutro dostanie 2 szt z tym,że to bedzie karma dla psów.Paulino myślę,że też Ci się przyda ta psia karma :)[B] Bardzo Panu dziękujemy! Mam taką małą propozycję :roll: jak kolejny raz będziecie zbierać na karmę chętnie się dołożę ;) -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie a gdyby zabrać malutką sunię a tę starszą chociaż wysterylizować :roll: ( bo przecież lada moment będzie znowu cieczka :-() - myślę, że na sterylkę się uzbiera, zawsze to jakieś rozwiązanie tymczasowe :shake: , ale tańsze niż hotelikowanie :roll: -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nie martw się, znajdzie się domek na pewno :p tylko troszkę trzeba poczekać ;)( ale cioteczka naklepała ogłoszeń, musi któreś trafić na ten najlepszy) -
Śliczna dziewczynka :p
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Podglądam :p -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny, tak ładnie wygląda :loveu: -
Powodzenia malutka :loveu:
-
O rany, to się porobiło, jednak przegrało maleństwo :-(. Straszna infekcja je dopadła :-(
-
O rany, ale tragedia :-(
-
Wysłałam 40 zł i nie mam potwierdzenia (4 10 ), czy mam sprawdzić przelewy ?
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że każdy dzień do przodu.... -
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
haliza replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Ale historia.... -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
haliza replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wysłałam pieniążki 2 dni temu - jeszcze nie doszły ? -
Wysłane ;) - pozdrawiam rodzinkę :lol:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
haliza replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Pewnie, pewnie trzeba trzymać rękę na pulsie :lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
haliza replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Bodajże 14 października. Tam na wizytę szykuje się wujek Ubocze. Domek brzmi bardzo rozsądnie. Ale zobaczymy. Ja zawsze jak się coś odwleka w czasie jestem zaniepokojona. Choć rzecz jasna domku nie skreślam. Na wirusówki na pewno nie była szczepiona, chyba, że jako szczeniak, ale tego nie wiemy.[/QUOTE] Różnie to bywa, jak to w życiu, ja po swoje pieski odwlekałam ze trzy razy :oops: i trwało to około 1, 5 miesiąca :oops: ( a to w pracy się zawaliło a to transport, a wiadomo, że niezbędny chociaż tygodniowy urlop macieżyński ;) żeby ogonki się zadomowiły) z Karusiem w przeciągu trzech dni bo wiedziałam, że jak go nie zabiorę to będzie czekał 2 miesiące (całe szczęście bo był u mnie 5 miesięcy :-() -
Ok, już zaglądam :oops:
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
haliza replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='arielka186'] Mam jeszcze pytanie a propos bazarków które zorganizowałam dla Oczki i Kamy- jeden jest do 9.10, drugi do 10.10. Chodzi mi o kontakt z osobą odpowiedzialną za finanse Oczki i finanse Kamy- i tutaj właśnie nie wiem, jeżeli Kamusia już w domu, nie mam jej wątku żeby zobaczyć czy ma jakieś długi... Proszę o kontakt na pw, do kogo mam wysłać pieniążki? (Jest to pytanie na zapas, ale wolę wiedzieć wcześniej ;) ).[/QUOTE]Może nie powinnam się wtrącać, bo nie jestem sponsorem Oczki, ale bardzo obchodzi mnie los tej suni Zuziowej :shake:, ale skoro Kama ma domek to powinnyście rozdzielić ich finanse i wtedy była by jasność na wątku Oczki na czym stoi i na co możecie sobie pozwolić a na co trzeba dozbierać pieniążków :roll: Dogo cieszę się, że psiaki się dogadują ;)- generalnie kawaler z panienką zawsze się dogada :lol::loveu: -
Poproszę o konto, wyślę maluszkom i mamusi grosik, ale stałej nie mogę na razie zadeklarować :oops:
-
Obiecałam pomóc Patynce w październiku, proszę o konto ;)
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Czyli czekamy na domek dla malucha ;):thumbs: