Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. [quote name='arim']:) niespodzianka!!!! Przed chwilą zadzwonił szef tej firmy i przeprosił,że zaszło jakieś nieporozumienie i dlatego karma do pauliny nie poszła.Za to jutro dostanie 2 szt z tym,że to bedzie karma dla psów.Paulino myślę,że też Ci się przyda ta psia karma :)[B] Bardzo Panu dziękujemy! Mam taką małą propozycję :roll: jak kolejny raz będziecie zbierać na karmę chętnie się dołożę ;)
  2. Słuchajcie a gdyby zabrać malutką sunię a tę starszą chociaż wysterylizować :roll: ( bo przecież lada moment będzie znowu cieczka :-() - myślę, że na sterylkę się uzbiera, zawsze to jakieś rozwiązanie tymczasowe :shake: , ale tańsze niż hotelikowanie :roll:
  3. Nie martw się, znajdzie się domek na pewno :p tylko troszkę trzeba poczekać ;)( ale cioteczka naklepała ogłoszeń, musi któreś trafić na ten najlepszy)
  4. Śliczna dziewczynka :p
  5. Jaki piękny, tak ładnie wygląda :loveu:
  6. Powodzenia malutka :loveu:
  7. Cały czas podglądam dziewczynki, i aż dziw, że jeszcze nie w domku :roll:, wspomogę dziewczynki pod koniec miesiąca ale deklaracja jednorazowa, stałej nie mogę zadeklarować :oops:
  8. O rany, to się porobiło, jednak przegrało maleństwo :-(. Straszna infekcja je dopadła :-(
  9. O rany, ale tragedia :-(
  10. Wysłałam 40 zł i nie mam potwierdzenia (4 10 ), czy mam sprawdzić przelewy ?
  11. Bądź szczęśliwy Tobiaszku :loveu:, a Twoi opiekunowie niech znowu poczują tę radość z posiadania takiego futrzaka - POZDRAWIAM:loveu:
  12. Jak dobrze, że każdy dzień do przodu....
  13. Wysłałam pieniążki 2 dni temu - jeszcze nie doszły ?
  14. Wysłane ;) - pozdrawiam rodzinkę :lol:
  15. Pewnie, pewnie trzeba trzymać rękę na pulsie :lol:
  16. O, rany ale akcja :crazyeye::loveu:super, że maluszek już bezpieczny :cunao:- w naszej kulturze do ludzi czasami nie dociera, że to co robią jest złe i okrutne :shake:
  17. [quote name='ocelot']Bodajże 14 października. Tam na wizytę szykuje się wujek Ubocze. Domek brzmi bardzo rozsądnie. Ale zobaczymy. Ja zawsze jak się coś odwleka w czasie jestem zaniepokojona. Choć rzecz jasna domku nie skreślam. Na wirusówki na pewno nie była szczepiona, chyba, że jako szczeniak, ale tego nie wiemy.[/QUOTE] Różnie to bywa, jak to w życiu, ja po swoje pieski odwlekałam ze trzy razy :oops: i trwało to około 1, 5 miesiąca :oops: ( a to w pracy się zawaliło a to transport, a wiadomo, że niezbędny chociaż tygodniowy urlop macieżyński ;) żeby ogonki się zadomowiły) z Karusiem w przeciągu trzech dni bo wiedziałam, że jak go nie zabiorę to będzie czekał 2 miesiące (całe szczęście bo był u mnie 5 miesięcy :-()
  18. Ok, już zaglądam :oops:
  19. O rany, ale biedne maleństwo - trzymam kciuki :thumbs:
  20. [quote name='arielka186'] Mam jeszcze pytanie a propos bazarków które zorganizowałam dla Oczki i Kamy- jeden jest do 9.10, drugi do 10.10. Chodzi mi o kontakt z osobą odpowiedzialną za finanse Oczki i finanse Kamy- i tutaj właśnie nie wiem, jeżeli Kamusia już w domu, nie mam jej wątku żeby zobaczyć czy ma jakieś długi... Proszę o kontakt na pw, do kogo mam wysłać pieniążki? (Jest to pytanie na zapas, ale wolę wiedzieć wcześniej ;) ).[/QUOTE]Może nie powinnam się wtrącać, bo nie jestem sponsorem Oczki, ale bardzo obchodzi mnie los tej suni Zuziowej :shake:, ale skoro Kama ma domek to powinnyście rozdzielić ich finanse i wtedy była by jasność na wątku Oczki na czym stoi i na co możecie sobie pozwolić a na co trzeba dozbierać pieniążków :roll: Dogo cieszę się, że psiaki się dogadują ;)- generalnie kawaler z panienką zawsze się dogada :lol::loveu:
  21. Poproszę o konto, wyślę maluszkom i mamusi grosik, ale stałej nie mogę na razie zadeklarować :oops:
  22. Obiecałam pomóc Patynce w październiku, proszę o konto ;)
  23. Czyli czekamy na domek dla malucha ;):thumbs:
×
×
  • Create New...