Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. O, Tomiczku odwiedziła nas twoja mamusia :loveu: on uwielbia kokosić się w trawie i wymrukiwać, Amanda niekoniecznie, woli na równej powierzchni ;) broda troszkę wyjaśniała ale daleko jeszcze do doskonałości :roll::evil_lol:. Agusiu a widziałaś poprzednie zdjęcie Tomika z grubasem :evil_lol:
  2. Ale wiadomość, trzymaj się malutki.....
  3. Dzisiejszy spacerek ;) , u nas dzisiaj było cieplutko, ale komary masakra :cool3: ale spacerek i tak się udał :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/1056/72c77834b1584305gen.jpg[/IMG] To my :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1040/4d67dbb431fd30c2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1023/419a2650d2597cc2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1033/f5ac7196b1de783dgen.jpg[/IMG] Ale cieplutko.... [IMG]http://images38.fotosik.pl/1056/ab7c25dce575395dgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1066/8a0991fcd49aad26gen.jpg[/IMG] A ja sobie poleżę... [IMG]http://images39.fotosik.pl/1033/5c6ce2327bcb8f87gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1067/55ec05a0347a5fbagen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1033/7fbd23f706f7640fgen.jpg[/IMG] Padamy :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/1066/1b516286e986bb96gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1067/21176af16f72f71agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1067/317bf0ddb20ea209gen.jpg[/IMG]
  4. Ja miałam kiedyś pałeczkę ropy błękitnej u triera, leczenie trwało około miesiąca ale wyleczone i nigdy nie wróciło :p
  5. [quote name='Polari']:( Nie zdążyłam... :([/QUOTE] jeszcze się nie skończył, taks niektóre pozycje doszywa;)
  6. Jak dojdą przesyłki i tu się zakręci :razz::evil_lol:
  7. Mam propozycję - w załączniku do nowelizacji o ustawie o psach dodać punkt " zakuć na łańcuch właściciela w centralnym miejscu jego miejsca zamieszkania" chociaż na jeden dzień :cool3::mad:
  8. O rany :crazyeye::-( , a właściciel- bandyta zgłoszony na policję :cool3:
  9. Troszkę zostało :razz::evil_lol:
  10. No to trzymamy :p
  11. Biedne maleństwa, wreszcie wolne i myślę, że niedługo w nowych domkach.....
  12. Myślę, Mru, że on Tobie i Pawłowi wysyła uśmiechy cobyście się tak nie martwili bo on dzięki Wam odmienił swoje życie, może nie na 100 % jak byśmy chcieli ale na pewno jest po swojemu szczęśliwy :loveu:
  13. O rany, czy to zawsze musi się tak potoczyć :shake:, a taki radosny, że aż nie chce się wierzyć, że ciężko chory :loveu::-(
  14. Waderciu, nie poddaję w wątpliwość Twojej wiarygodności ani uczciwości :p, bo jak mówi Krystyna też Cię nie znam, ale uważam, że w kwestii skarbnika hotelik nie powinien się wypowiadać ( pomimo, że jest sponsorem) bo to brzmi co najmniej dziwnie i dwuznacznie.....i tylko to zaważyło na mojej opinii......
  15. [quote name='MaDi']Mogę ale nie chce reklamować salonu który i tak promocji nam nie zafundował;) Byłam niemile zaskoczona fakturą.[/QUOTE] A miałam zapytać o reklamę :roll:, tak zostanę przy swoim ;)
  16. Tak jest przy każdym bazarku :razz::evil_lol:
  17. Jakoś przetrwamy ;):eviltong:
  18. Ale Denisek piękny:lol: całkiem inny i taki radosny :loveu::evil_lol:
  19. [quote name='taks']Tak jest , dzis niestety laba się definitywnie skonczyła i trzeba brać się do roboty. Rzeczy przygotowałam jeszcze przed urlopem ale wszystko trzeba jeszcze pofotografować, pomierzyc, opisać - pare dni zejdzie. Ale co to juz na prawdę ostatnie chwile czekania i bazarro ruszy[/QUOTE] To super ;) - ale tak naprawdę to myślałam, że już :lol::evil_lol:, wskoczyłam na wątek jak poparzona :roll:, a tu zong trzeba jeszcze poczekać ha, ha ha ;):evil_lol: ale emocje.....
  20. [quote name='asl']Jezu... :( Biedactwo. Proszę o pw z nr konta. 5,00 zł jednorazowo chciałabym wpłacić. Więcej nie mogę niestety.[/QUOTE] Jest na pierwszej stronie ;):evil_lol:
×
×
  • Create New...