[quote name='taks']Tak jest , dzis niestety laba się definitywnie skonczyła i trzeba brać się do roboty.
Rzeczy przygotowałam jeszcze przed urlopem ale wszystko trzeba jeszcze pofotografować, pomierzyc, opisać - pare dni zejdzie.
Ale co to juz na prawdę ostatnie chwile czekania i bazarro ruszy[/QUOTE]
To super ;) - ale tak naprawdę to myślałam, że już :lol::evil_lol:, wskoczyłam na wątek jak poparzona :roll:, a tu zong trzeba jeszcze poczekać ha, ha ha ;):evil_lol: ale emocje.....