-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']czy suka została interwencyjnie odebrana właścicielowi? czy znaleziono ja porzuconą na ulicy?[/QUOTE] Została znaleziona w przydrożnym rowie :-(:mad: -
Zaglądam do małej ale mogę tylko to zrobić :oops: nie mam domku do adopcji:oops:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Monika z Katowic']Dajże spokój, Waderciu, nie trzeba się tak złościć i pieklić. :) Teraz powinnaś pokazać się darczyńcom od jak najlepszej strony. Oczywiście nasze pw nie były o niczym ważnym - nie omawiałyśmy przecież teorii względności - ale to były miłe pw. :) Dla informacji - treści pw nie wolno publikować na forum, bo za to grozi ban. Najlepiej poczekajmy - niech pozostali darczyńcy zdecydują, kto ma prowadzić wątek i finanse Frania. Dla ułatwienia - zrobię to jeszcze swoim sposobem. :) [FONT=Comic Sans MS]Uprzejmie prosimy Darczyńców Stałych o wypowiedź bezpośrednio na wątku w sprawie kandydatury Waderci na prowadzącą wątek Frania i Jego skarbnika.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [SIZE=2]Wykaz Szanownych Darczyńców Franusia na dzień 20 sierpnia 2011:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]malibo57 - popiera kandydaturę Waderci[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]ranias - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]haliza -[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]wojtuś - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2] czerda - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [SIZE=2]avii - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS] kaikaicezar - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]iwka100 - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]DIF 10 zł - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]KrystynaS - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]magdus84 - nie popiera kandydatury Waderci[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Monika z Katowic[/FONT] - [FONT=Comic Sans MS]nie popiera kandydatury Waderci[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]transylwania - [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]jubu - popiera kandydaturę Waderci[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]magdyska25 [/FONT][FONT=Comic Sans MS](od września 2011, więc też ma prawo głosować) [/FONT]-[FONT=Comic Sans MS] popiera kandydaturę Waderci[/FONT] [FONT=Comic Sans MS] [/FONT] Nie popieram kandydatury Waderci, bo uważam, że osoba prowadząca finanse i wątek Franusia powinna być w poprawnych i neutralnych kontaktach z hotelikiem a tutaj tego nie widzę :roll:( rozliczenia i informacje powinny przepływać w obie strony rzetelnie i bez niedomówień, bo to jest płatny hotelik a nie BDDT:roll:) -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam biedactwo :-(, brak słów :shake: - Agusiu pomogę ale we wrześniu.... -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Jesli to pytanie jest do mnie, to nie dotarla druga przesylka. Jedynie ta, o ktorej juz pisalkam z Octeniseptem, za ktory bardzo dziekuje !!!![/QUOTE] Ok, Zuziu chodzi o oktenisept :roll::evil_lol:, oczywiście informację przegapiłam :oops:, a druga przesyłka nie była do Ciebie tylko razem były wysłane ;) -
Witam, miłośniczki maluszków :loveu:
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Czy moja przesyłeczka dotarła :roll:, bardzo bym prosiła o wiadomość, bo wysłałam dwie równocześnie i tamta już doszła przed niedzielą :roll: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podpisuję się pod tym obydwoma rękami - Franuś najważniejszy, a skrupulatność to zaleta a nie wada :p -
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
haliza replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AgataBar'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/p1120552m.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5240/p1120552m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Łoł a cóż to za mina - jestem u siebie ;):evil_lol: a co :loveu:- no to rodzinka w komplecie gratuluję :loveu::loveu::loveu: -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też bardzo żałuję, że los Franusia nie pozwolił zapomnieć o nieporozumieniach :shake:, jak to mówią do tańca trzeba dwojga :roll: ( a początek nie dawał żadnego znaku, że tak to wszystko się potoczy, bardzo żałuję, bo wątek na prawdę był prowadzony poprawnie i z wielkim sercem ) -
Wiesz on w piątek około 17 szedł koło małego kościółka :roll: i nawet zatrzymał się na trawniku przy aptece, tej na rogu. Przechodzi koło ludzi, ale nie można zwrócić na niego uwagi ani zaszeleścić woreczkiem. Muszę dotrzeć do osoby co podobno znała jego właściciela, może on wraca w tamto miejsce :-(
-
Te sunie to genetycznie chyba mają skłonności do zapasania ;):evil_lol: - rany jak dobrze, że już bezpieczne :p
-
[quote name='Poker']nic się nie dzieje.Wolę się upewnić ,że sytuacja jest czysta zanim wpłacę kasę.Za dużo złego dzieję się na dogo, więc wolę dmuchać na zimne. Odpowiedź MaDi uspokoiła mnie , więc ogólnie jest OK. czekam tylko na rachunki i wpłacam kasę. Czyli na szczęście chociaż tyle ,że " właściciel" ich nie głodził? Nie musisz mi wysyłać na PW tylko wklej je tu.Zdjęcia po metamorfozie z pewnością też chętnie wszyscy obejrzą.[/QUOTE] Pokerku przepraszam ale ja wczoraj z Franusiowego wątku weszłam tutaj i wystraszyłam się, że znowu coś nie tak :shake: - mnie też czasami ręce opadają, a przecież psiaki powinny być [B]NAJWAŻNIEJSZE :-([/B]
-
Niestety akcja nie udana :shake: - u nas są chmielaki i myślę, że wszystko jest przestraszone :-(
-
Litości dziewczyny :shake: co się dzieje :shake: - a psiaki w strasznym stanie :-(
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Monika z Katowic']Dziękuję Julio! Tak - czuję się zaszczuta, zmieszana z błotem. Jednak postaram się zachować godność do końca. Wiem, że los Franusia będzie mi leżał na sercu i duszy ciężkim kamieniem do końca życia i jeden dzień dłużej. Wierzę jednak, że Franuś jest hotelikowany u porządnych i troskliwych ludzi. Poszło nam o coś innego - o zasady współpracy, wzajemny szacunek i ... obraz życia psa staruszka. Bo ja opowiadam się za spokojną psia starością. To nie ciągłe wyjazdy do co rusz to innych wetów, co chwilę jakieś badania, diagnozy... A Franuś jest skromny, nie lubi podróżować, stresuje się nowymi sytuacjami. Tak sobie myślę gdybym ja zobaczyła po raz pierwszy wątek opieki nad starszym psem, ilości wyjazdów do veta ciągłe nowe diagnozy i leki to na pewno nigdy nie zdecydowałabym się na przygarnięcie staruszka - w normalnym domowym budżecie nie ma szans na utrzymanie staruszka :shake::-( -
[quote name='ala123']a gdzie ten pies ostatnio przebywa najczęściej w Krasnymstawie? SM zapyta mnie o to jak zwykle,a ja nie potrafię wskazać miejsca na odległość... dobrze by było,gdyby ktoś z Krasnegostawu udzielił wskazówek,gdzie go szukać[/QUOTE] Do tej pory był w Świerkach pilnował suni w cieczce ;) był tam codziennie - dowiedziałam się o tym w piątek:shake:
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Halinko, kochana, leć do mojego pw :) :) tam Ci napisałam o Nowodworze.[/QUOTE] Już poleciałam ;):smile:
-
Słuchajcie dziewczyny, on nie ma stałego pobytu tylko się przemieszcza, ale ja bym chciałabym żeby on wylądował w hoteliku bez przejścia przez schronisko.Jest za połową sierpnia a jego trzeba ostrzyć a zimno już nie długo, czy w schronisku ostrzygą go ? czy dalej będzie siedział w dredach, czy zapewnią mu opiekę weterynaryjną, bo nie wiadomo jak wygląda skóra pod tą skołtunioną sierścią :shake: ( ja miałam takiego psiaka, miał rany od łopatek po ogon :-(:-(:-() Jutro spróbuję go obfocić bo mam wolny ranek :p
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że skupmy się na Franusiu bo to najważniejszy cel tego wątku. Piesek jest wiekowy i wiadomo było, że opieka będzie długoterminowa i szanse na znalezienie domku dla tak schorowanego psiaka są jakie są wszyscy wiedzą. Albo mamy jakieś zaufanie do veta albo nie.A ciągłe zmiany niczemu nie służą ....Fajnie, że są informacje na bieżąco i fajne zdjęcia facecika ;):evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ale Tomik wyciął mi dzisiaj numer, sprzątam dzisiaj u kotów a tam :crazyeye: coś na szufelce aż się przestraszyłam a Tomiczek zagrzebał sobie kosteczkę w żwirku na potem :evil_lol: ( wczoraj przyszły z zooplusa). Wczoraj go wygoniłam bo grzebał, a dzisiaj się wszystko wydało :cool3::evil_lol: -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
I super, będzie bezpieczna :loveu: -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Odwiedzam Deniska.[/QUOTE] Super, wymiziaj go mocno :loveu::evil_lol: -
U ludzi się mówi, że dzieci dzielą się na czyste i na szczęśliwe :loveu: - myślę, że do psiaków też się to sprawdza ;) :eviltong::evil_lol: