-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Loluś cudny :loveu: I nie tylko łóżeczko ładne, ale też kołderka Lolusiowa w łóżeczku śliczniasta :) A gdzie jest Bubu? Czyżby się ukrywała przed Komitetem Obrony Lolusiowych Klejnotów (w skrócie KOLK)? Komitet działa. Będzie trzeba to i do Bielska pojedziemy
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
leni356 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fifek_Miśki']Leni ja pierwsze słyszę żeby schron wydawał psy na tymczas :roll: ale może skoro jet nowy kierownik to się pozmieniało :roll: w przypadku brania psa dawało się dowód osobisty -ew. prawo jazdy do spisania danych, pani wypisywała kp na daną kwote - płacisz i pies jest twój - to wszystko.[/quote] a wiesz może w jakich godzinach można adoptować? dzieki za info -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
leni356 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fifek_Miśki']Leni ja pierwsze słyszę żeby schron wydawał psy na tymczas :roll: ale może skoro jet nowy kierownik to się pozmieniało :roll: w przypadku brania psa dawało się dowód osobisty -ew. prawo jazdy do spisania danych, pani wypisywała kp na daną kwote - płacisz i pies jest twój - to wszystko.[/quote] do hoteliku ani na tymczas u was psy nie wychodzą? :-o -
Pati jedzie jutro rano po sznaucerka. [B]Rozumiem że psy do adopcji są wydawane w godzinach 8-17? [/B] Aha, i jak zmienić tytuł? bo nie potrafię :mad: może ktoś chciałby jeszcze jakiegoś zwierzaka dokoptować [B]No i zbieram deklaracje pomocy - na hotelik, transport i fryzjera[/B] bo on zakołtuniony :( Kochana Malawaszka obiecała 50 zł - podtrzymujesz? dzięki za pomoc
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
leni356 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
W jakich godzinach są wydawane psy w Sosnowcu? bo znalazłam takie info: Czynne przez całą dobę. W celach adopcyjnych: w godzinach 8-17 I jeśli wydają psa na dt to jakie papiery osoba wyciągająca ma podpisać? -
[quote name='majqa']Daj znać jamnisiowym ciotkom, pisz do Isadora7 i danka1234.[/quote] wiedzą :) Filipek już jakiś czas w schronisku, ale nie miał wątku. Może teraz uda mu się znaleźć dobry domek
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
leni356 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Założyłam Filipkowi wątek, bo nie wiedziałam czy już ma. Rzućcie okiem na info czy coś mam zmienić? poprawić? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamniczek-filipek-w-schronisku-w-trojmiescie-szuka-domu-141375/[/url] -
Informacja od wolontariuszki: Jamniczek Filipek ma okolo 2 lat. Gdy był małym szczeniaczkiem jego pani sądziła, że dożyje setki - miała 80 lat, więc zafundowała sobie młodziutkiego pieska.. Filipek jakoś nie ma szczęścia - już dwa razy wrócił z adopcji. Za pierwszym razem rodzina twierdziła, że pies jest agresywny...a on jest tylko jamnikiem.. Za drugim razem ludzie mieli żal do psa, że nic nie chce jeść...prawda jest taka, że kupili mu Puffi - 15 kilo za 30 zeta...już lepiej jada w schronisku. Filipek jest typowym jamnikiem. Nie jest agresywny, z ekscytacji podszczypie, coś tam usiłuje wymusić, ale nie jest wielce trudnym psem. [B][SIZE=2]Pies jest naprawdę fajny, sympatyczny, taki do lubienia. [/SIZE][/B] [SIZE=3][B][COLOR=blue]Szuka kochającego właściciela.[/COLOR][/B][/SIZE] [U][B][COLOR=green]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/B][/U] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sopocie ul. 1 Maja 32 81-828 Sopot tel. 551 24 57 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] adopcje: pon.-niedz. 10:00-17:00 [B][COLOR=royalblue]Ogłoszenia Filipka:[/COLOR][/B] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2046907_filipek_szuka_odpowiedzialnego_domku.html"]alegratka[/URL] [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=144531992&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ144531992MXGuidMZ122b1f40-5190-a20b-2752-7b02ffffd712&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200005%3B9131%3B144531992%3B24405733%3B%3B&secev=AQAAASKk6EAAAM0AAAABACIxMjJiMWY0MGIwZS5hMjBiMjY5LjFjZDQxLmZmZmZhNmI3AAAAAQAAAAAInWIYAKy3jKlWIbn%2FkP5ewEYlzD%2BFgenB&wmid=144531992"]gumtre[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/49810"]kokosy[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id134817.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5854,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLEphbW5paywscDAuaHRtbA==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=43754"]kupie psa[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Filipek+szuka+odpowiedzialnego+domku++.html,140970"]aleokazja[/URL] [URL="http://www.ofertownia.pl/oferta/1228940/2_letni_filip_szuka_domu.html"]ofertownia[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/64/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/19274_Jamniczek_Filip_czeka_na_domek_.html"]petsy[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/filipek-szuka-odpowiedzialnego-domku_1667.html"]nasi pupile[/URL] [URL="http://sopot.olx.pl/2-letni-jamnik-filip-szuka-domku-iid-37381180"]ogłoszenia olx[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,969100,,,,,,,,2/jamniczek_filipek_czeka_na_odpwiedzialny_domek_"]interpress[/URL] [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/jamniczek-filipek-w-schronisku-w-trojmiescie-szuka-jamniczego-domu/"]psydoadopcji[/URL] [IMG]http://images46.fotosik.pl/121/955d7b3014c2101dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/121/d98311e75876cb34med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/117/3c2cf8fd8bd76f1dmed.jpg[/IMG]
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
stare czy nowe, ważne że tu wchodzą.. -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
leni356 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Co z pierwszym kudłaczkiem tym z jasnymi łapami? -
W schronisku została jeszcze jej koleżanka :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/starsza-mix-jamniczka-szuka-pilnie-domku-jelenia-gora-140921/[/url]
-
Podnoszę jamnisię
-
Jak tam wizyta przedadopcyjna dla Beti - udało się umówić? Ania się nie odezwała, więc Bounty pojedzie
-
[quote name='Wisełka']A ja dopiero tu 1y raz zajrzałam, no po prostu wstyd :oops:[/quote] To zajrzyj jeszcze do jamniczka Maksia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-jamniczek-rak-bezdomnosc-co-jeszcze-prosze-o-pomoc-na-leczenie-141034/[/url]
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
leni356 replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Mnie to kazali kupić jak mój pies wyżerał ziemię, normalnie z doniczek się częstował :roll: I po tym przestał, widocznie mu coś brakowało. Świetny ten Mikser :lol: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
leni356 replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']A zapomniałam się zapytać o ten Rumen :roll:[/quote] To można w zoologicznym kupić -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Zdjęć to za wiele nie ma na wątku, tylko pojedyńcze. Teraz wychodzę, będę potem na dogo to podeślę -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='kocyk']Ząbeczku- skacz do góry:):multi: jeśli Ząbek nie ma allegro to ja z chęcią wystawie jego ogłoszenie:) on musi mieć dom!!![/quote] To zrób mu allegro proszę. On taki bidulek w tym schronisku :-( A fajnie się prezentował na wystawie psów - grzeczniusi, milusi, taki do podusi -
[quote name='reksio7']ktos pytał o jamniki. Są w schronisku, właśnie znalazłam jedna sunie jest na stronie [B]AVA[/B][B], nr 706[/B][/quote] Tak, Ava już jest na wątku Jamniki do adopcji, tylko ona ma problem ze skórą i nikt mi nie sprawdził co to jest :( Czy ktoś mógłby się tego dowiedzieć? Jeśli ma iść do adopcji szybciutko to jest to bardzo ważne..
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Za duży dla mnie niestety :shake: :-( Jak ma taki fajny charakter to może szybko się dt znajdzie -
Podnoszę Celestynów i mojego ulubieńca Pucka :lol:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa'][B]NASZ ULUBIENIEC STRACIŁ DOM, WŁASCICIELE NIE DAWALI SOBIE Z NIM RADY :crazyeye: PIES UCIEKŁ, NIE ZROBILI NIC ABY GO SZUKAĆ :shake: DALIŚMY OGŁOSZENIA i SIĘ ZNALAZŁ... NA PALUCHU. PIĘKNE DZIĘKI DLA KORYZA WIADOMOŚĆ :loveu: PILNIE SZUKAMY DT LUB DS. [/B] [B]CZY DZIDZIUŚ MA WRÓCIĆ DO BOGUSZYC ??? :shake:[/B][/quote] Który to jest? -
MIX jamnika szuka domu!!![Będzin] Już w nowym domu!
leni356 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
Napisz do Himena007 z prośbą o ogłoszenia jamnisi, na pewno pomoże