Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='maciaszek']A z allegro z nowymi fotkami nie ma żadnego odzewu ???!!! Załamka...[/quote] Urlopy :-( Może w sierpniu będzie lepiej. Frania jest urocza :loveu:
  2. Może przez te problemy z dogo :mad: Ja sie melduje na watku
  3. [quote name='BajkaB'] A co do Akselka,bo padło takie pytanie to zapewniam,ze osoba,od której odebraliśmy go dawno została usunieta z szeregów Emira i niegdy w nich juz nie bedzie..Zreszta w Czarnych Kwiatkach figuruje wpis co do niej. [/quote] Chwala Bogu. Dzieki Bajko jeszcze raz za przyjecie Agroska
  4. Wyslalam wczoraj mleko, dojdzie moze w poniedzialek. Na ulotce pisze ze mozna dawac tez suni karmiacej. Buziaki dla slodziakow
  5. Doszly wplaty: olga7 25 zl dziekujemy :loveu: daglo 150 zl dziekujemy :loveu: mru 200 zl dziekujemy :loveu:
  6. [quote name='BajkaB']Witajcie Wszystko juz ustalone.Rozmawialam w klinice dzisiaj,wszyscy czekaja na chłopaka. Argos przyjeżdza w niedziele,prosto do kliniki.Bedzie mial naprawde świetna opieke i leczenie A co do Akselka,bo padło takie pytanie to zapewniam,ze osoba,od której odebraliśmy go dawno została usunieta z szeregów Emira i niegdy w nich juz nie bedzie..Zreszta w Czarnych Kwiatkach figuruje wpis co do niej. A zatem czekamy na Argosa[/quote] Bardzo dziekujemy Bajko za przyjcie Argoska, wierze ze psiaka da sie wyleczyc, no i na Slasku sa wspaniali lekarze, wiec na pewno bedzie w dobrych rekach. Wszyscy jestesmy bardzo wdzieczni za pomoc temu pieskowi. Podaj prosze numer konta na ktore moge przelac pieniadze na niego - juz czesc doszla, zaraz zaktualizuje na pierwszej. Mam nadzieje ze dzisiaj Dogo bedzie dzialac :lol:
  7. [quote name='Poker']i pazurki też :evil_lol: Dama je na leżąco :roll: , dzisiaj spała między nami.Przez sen masowałam jej ten guz ,zaraz idę naświetlać. Robi się odważniejsza, zaczęła wychodzić do ludzi i się cieszyć. I poszczekuje, gdy jest dzwonek do drzwi.Słodyczka NASZA :loveu::loveu:[/quote] To co, Dunia zostaje? :evil_lol:
  8. [quote name='ala123']Jest kolejna osoba - Pani Stanisława z Zamościa ,która deklaruje 100zł miesięcznie na hotelik. Mamy już 300 zł, więc nie wiele brakuje.[/quote] Super :loveu:
  9. Wstawiłam Lakiego na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/laki-z-lodzi-zebrze-o-odrobine-czulosci-mial-dom-teraz-w-zimnym-boksie/"]Psydoadopcji[/URL] Jak Laki zachowuje się w stosunku do innych psów (samców)?
  10. Wrzuciłam Dudusia na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/to-ja-zloty-cocker-spaniel-dudus-czekam-na-ciebie-w-schronisku-w-rzeszowie/"]Psydoadopcji[/URL]
  11. [quote name='Poker']hihi, ja zrobiłam BAZAREK, a piękny BANEREK zrobiła hop!, bardzo podobne literki w obu wyrazach :evil_lol:[/quote] Bardzo dziękujemy za bazarki i banerki :multi: a ja potrzebuję drugiej kawy, bo się chyba nie obudziłam :cool3:
  12. Dodałam Figusię na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/mix-spanielka-przez-4-lata-w-oborze-szuka-domu/"]Psydoadopcji[/URL]
  13. [quote name='sacred PIRANHA']a ile za dobe jamor bierze? mamy 200zł deklaracji miesięcznych... myslę że te jednorazowe pójdą i tak na odrobaczenie porządne, zabezpieczenie przed kleszczami i pchłami, no i doszczepienie na wirusówki (sunia którą zabrałam zamiast Toffusi była z tego samego boksu i miała potwooorne robale:shake:) trzeba posciągać wiecej osob na wątek...ktoś napewno robi bannerki[/quote] Dzisiaj się zabiorę za dozbieranie reszty. Ją trzeba odrobaczyć zanim trafi do hoteliku, bo nikt jej nie weźmie zarobaczonej. Tak więc pytanie - czy będzie dało się 3 dni przed odrobaczyć? Pewnie nie jest też zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym, ale w takim razie spróbuję ubłagać żeby to już zrobić w hoteliku. Koszt za Toffusię: 13 zł/doba, czyli ok 390 zł/miesiąc. Odrobaczanie - ok 15 zł, szczepienie p/wirusówce ostatnio płaciłam 60 zł. Tak więc brakuje jeszcze trochę..
  14. [quote name='Isadora7'][B]No własnie wczoraj się dowiedziałam że ta sliczna jamniczka jeszcze w schronie. Chciałabym zrobić jej allegro i pytanko na kogo kontakt?[/B][/quote] Ja w wolnej chwili zrobię jej osobny wątek
  15. Zmienione imię
  16. Argosek dodany na stronę [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/potrzebne-wsparcie-na-chorego-szorsciaka-argosa/"]Psydoadopcji[/URL] - klikajcie na reklamę po prawej stronie - to też sponsor Argoska :)
  17. Bardzo dziękujemy dziewczyny. Poker, śliczny banerek. Olga, dzięki za koordynowanie z Bajką, bardzo jestem jej wdzięczna za przyjęcie go pod swoje skrzydła..
  18. Nie mogę zrobić banerka bo strona nie działa :placz: Czy ktoś umie w photoshopie?? Przygotowałam rzeczy na bazarek dla Toffusi - brakuje nam chyba tylko około 120 zł/miesiąc żeby ją zabrać. U Jamora jest miejsce, zgodził się ją wziąć
  19. To że nie jest miła dla ludzi nie znaczy że sunia ma źle, czasami ludzie wolą rozmowy ze zwierzętami niż z drugim człowiekiem :(
  20. Nie mogę zrobić banerka bo strona nie działa:mad: Chyba że ktoś umie w photoshopie?
  21. Zmieniony tytuł :) a imię to jakie wolicie. Sunia śliczna, musi znaleźć domek. Martwi mnie to że schudła, robaki pewnie :( Może dało by się przemycić dla niej tabletki na odrobaczanie w jakimś jedzeniu?
  22. [quote name='kocyk']kurcze szkoda:sad:z resztą niepoważna kazać czekać psiakowi tyle czasu w schronie:angryy:... dziś wznawiam ogłoszenie Ząbka na allegro. będę robiła to do skutku. on będzie mieć kochający domek, czuję to:)[/quote] Też myślę że warto szukać innego domku - ktoś się na pewno zakocha. Można pani nie zniechęcać, tylko powiedzieć jaka jest sytuacja i że lepiej dla psa żeby mu szukać w międzyczasie domku, listopad jako ewentualność
  23. Śliczności :loveu: I niestety - pies musi zapomnieć wcześniejszą panią, jego małe serduszko na pewno tęskni
  24. Tak, myślę że trzeba g przewieźć do Bajki. Jeśli możesz Olgo to ustal z nią dokładnie od kiedy go może przyjąć? Kazuka zaoferowała fundusze od siebie, brata i rodziców, więc na pewno Argosek będzie zabezpieczony. Zaoferowała też przewiezienie - byłoby super. Ja dalej zbieram fundusze dla niego. Koło Siewierza jest też klinika na Brynowie w Katowicach, a tam bardzo dobrzy weci. Trzeba zacząć u Bajki od wszystkich badań i posiewów. Ja z reguły raz w miesiącu jeżdżę do Krakowa i mogę go odwiedzać, zawieźć na Brynów jeśli będzie potrzeba. No i będziemy mu szukać domku, jak już zdiagnozują go. Dzięki wszystkim za pomoc
  25. Sunia przebywa w schronisku w Katowicach od 02.07.09. Nieduża, terierkowata suczka. Łagodna, spokojna, zrównoważona. Bardzo lgnie do ludzi. Przytula się, zastyga i tak tkwi obok. Strasznie to przykre :-( Ma półtora roku. Jej numer to 717/09. [COLOR=Red][B]Szukamy jej domku. Proszę o pomoc w ogłoszeniach[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-katowicach-pomozmy-im-znalezc-domy-75461/[/URL] [IMG]http://images6.fotosik.pl/502/4b899878112f64e8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...