-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='maciaszek']A z allegro z nowymi fotkami nie ma żadnego odzewu ???!!! Załamka...[/quote] Urlopy :-( Może w sierpniu będzie lepiej. Frania jest urocza :loveu:
-
Słodki Filipek choruje w samotności ! MA DOM :)
leni356 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Może przez te problemy z dogo :mad: Ja sie melduje na watku -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB'] A co do Akselka,bo padło takie pytanie to zapewniam,ze osoba,od której odebraliśmy go dawno została usunieta z szeregów Emira i niegdy w nich juz nie bedzie..Zreszta w Czarnych Kwiatkach figuruje wpis co do niej. [/quote] Chwala Bogu. Dzieki Bajko jeszcze raz za przyjecie Agroska -
Wyslalam wczoraj mleko, dojdzie moze w poniedzialek. Na ulotce pisze ze mozna dawac tez suni karmiacej. Buziaki dla slodziakow
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Doszly wplaty: olga7 25 zl dziekujemy :loveu: daglo 150 zl dziekujemy :loveu: mru 200 zl dziekujemy :loveu: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Witajcie Wszystko juz ustalone.Rozmawialam w klinice dzisiaj,wszyscy czekaja na chłopaka. Argos przyjeżdza w niedziele,prosto do kliniki.Bedzie mial naprawde świetna opieke i leczenie A co do Akselka,bo padło takie pytanie to zapewniam,ze osoba,od której odebraliśmy go dawno została usunieta z szeregów Emira i niegdy w nich juz nie bedzie..Zreszta w Czarnych Kwiatkach figuruje wpis co do niej. A zatem czekamy na Argosa[/quote] Bardzo dziekujemy Bajko za przyjcie Argoska, wierze ze psiaka da sie wyleczyc, no i na Slasku sa wspaniali lekarze, wiec na pewno bedzie w dobrych rekach. Wszyscy jestesmy bardzo wdzieczni za pomoc temu pieskowi. Podaj prosze numer konta na ktore moge przelac pieniadze na niego - juz czesc doszla, zaraz zaktualizuje na pierwszej. Mam nadzieje ze dzisiaj Dogo bedzie dzialac :lol: -
[quote name='Poker']i pazurki też :evil_lol: Dama je na leżąco :roll: , dzisiaj spała między nami.Przez sen masowałam jej ten guz ,zaraz idę naświetlać. Robi się odważniejsza, zaczęła wychodzić do ludzi i się cieszyć. I poszczekuje, gdy jest dzwonek do drzwi.Słodyczka NASZA :loveu::loveu:[/quote] To co, Dunia zostaje? :evil_lol:
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ala123']Jest kolejna osoba - Pani Stanisława z Zamościa ,która deklaruje 100zł miesięcznie na hotelik. Mamy już 300 zł, więc nie wiele brakuje.[/quote] Super :loveu: -
LAKI, z Łodzi, historia niesamowita, jak z bajki, i wreszcie DOM :).
leni356 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Lakiego na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/laki-z-lodzi-zebrze-o-odrobine-czulosci-mial-dom-teraz-w-zimnym-boksie/"]Psydoadopcji[/URL] Jak Laki zachowuje się w stosunku do innych psów (samców)? -
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
leni356 replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam Dudusia na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/to-ja-zloty-cocker-spaniel-dudus-czekam-na-ciebie-w-schronisku-w-rzeszowie/"]Psydoadopcji[/URL] -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']hihi, ja zrobiłam BAZAREK, a piękny BANEREK zrobiła hop!, bardzo podobne literki w obu wyrazach :evil_lol:[/quote] Bardzo dziękujemy za bazarki i banerki :multi: a ja potrzebuję drugiej kawy, bo się chyba nie obudziłam :cool3: -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']a ile za dobe jamor bierze? mamy 200zł deklaracji miesięcznych... myslę że te jednorazowe pójdą i tak na odrobaczenie porządne, zabezpieczenie przed kleszczami i pchłami, no i doszczepienie na wirusówki (sunia którą zabrałam zamiast Toffusi była z tego samego boksu i miała potwooorne robale:shake:) trzeba posciągać wiecej osob na wątek...ktoś napewno robi bannerki[/quote] Dzisiaj się zabiorę za dozbieranie reszty. Ją trzeba odrobaczyć zanim trafi do hoteliku, bo nikt jej nie weźmie zarobaczonej. Tak więc pytanie - czy będzie dało się 3 dni przed odrobaczyć? Pewnie nie jest też zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym, ale w takim razie spróbuję ubłagać żeby to już zrobić w hoteliku. Koszt za Toffusię: 13 zł/doba, czyli ok 390 zł/miesiąc. Odrobaczanie - ok 15 zł, szczepienie p/wirusówce ostatnio płaciłam 60 zł. Tak więc brakuje jeszcze trochę.. -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]No własnie wczoraj się dowiedziałam że ta sliczna jamniczka jeszcze w schronie. Chciałabym zrobić jej allegro i pytanko na kogo kontakt?[/B][/quote] Ja w wolnej chwili zrobię jej osobny wątek -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Argosek dodany na stronę [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/potrzebne-wsparcie-na-chorego-szorsciaka-argosa/"]Psydoadopcji[/URL] - klikajcie na reklamę po prawej stronie - to też sponsor Argoska :) -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy dziewczyny. Poker, śliczny banerek. Olga, dzięki za koordynowanie z Bajką, bardzo jestem jej wdzięczna za przyjęcie go pod swoje skrzydła.. -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Nie mogę zrobić banerka bo strona nie działa :placz: Czy ktoś umie w photoshopie?? Przygotowałam rzeczy na bazarek dla Toffusi - brakuje nam chyba tylko około 120 zł/miesiąc żeby ją zabrać. U Jamora jest miejsce, zgodził się ją wziąć -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Nie mogę zrobić banerka bo strona nie działa:mad: Chyba że ktoś umie w photoshopie? -
Zmieniony tytuł :) a imię to jakie wolicie. Sunia śliczna, musi znaleźć domek. Martwi mnie to że schudła, robaki pewnie :( Może dało by się przemycić dla niej tabletki na odrobaczanie w jakimś jedzeniu?
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='kocyk']kurcze szkoda:sad:z resztą niepoważna kazać czekać psiakowi tyle czasu w schronie:angryy:... dziś wznawiam ogłoszenie Ząbka na allegro. będę robiła to do skutku. on będzie mieć kochający domek, czuję to:)[/quote] Też myślę że warto szukać innego domku - ktoś się na pewno zakocha. Można pani nie zniechęcać, tylko powiedzieć jaka jest sytuacja i że lepiej dla psa żeby mu szukać w międzyczasie domku, listopad jako ewentualność -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Tak, myślę że trzeba g przewieźć do Bajki. Jeśli możesz Olgo to ustal z nią dokładnie od kiedy go może przyjąć? Kazuka zaoferowała fundusze od siebie, brata i rodziców, więc na pewno Argosek będzie zabezpieczony. Zaoferowała też przewiezienie - byłoby super. Ja dalej zbieram fundusze dla niego. Koło Siewierza jest też klinika na Brynowie w Katowicach, a tam bardzo dobrzy weci. Trzeba zacząć u Bajki od wszystkich badań i posiewów. Ja z reguły raz w miesiącu jeżdżę do Krakowa i mogę go odwiedzać, zawieźć na Brynów jeśli będzie potrzeba. No i będziemy mu szukać domku, jak już zdiagnozują go. Dzięki wszystkim za pomoc -
Sunia przebywa w schronisku w Katowicach od 02.07.09. Nieduża, terierkowata suczka. Łagodna, spokojna, zrównoważona. Bardzo lgnie do ludzi. Przytula się, zastyga i tak tkwi obok. Strasznie to przykre :-( Ma półtora roku. Jej numer to 717/09. [COLOR=Red][B]Szukamy jej domku. Proszę o pomoc w ogłoszeniach[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-katowicach-pomozmy-im-znalezc-domy-75461/[/URL] [IMG]http://images6.fotosik.pl/502/4b899878112f64e8.jpg[/IMG]