-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Co słychać u Norki? Jakieś wieści?
-
[quote name='__Lara']Co do charakteru yorków/ terrierów to też bym uważała. Yorki niestety są złośliwe, i to bardzo, charakterne jak to się mówi, mimo, że słodko wyglądają. Zadziwiające, ale to właśnie często duże psy mają o wiele pokorniejszy charakter. Co do zostawania na 8 h to ja nie uważam tego samego Jaaga, lepiej dla psa żeby miał dom niż siedział non stop w schronisku. A to chyba niemożliwe żeby wszystkie psy miały przy sobie non stop swojego właściciela, z czegoś trzeba żyć i trzeba pracować, uczyć się, etc. :) jeśli psem się odpowiednio zajmie to nie będzie niszczył. Mój jamniś np. był wyszkolony, mimo, że większość czasu spędzał z mamą, to nawet gdy wychodziła np. na zakupy to dostawał komendę, że Pani idzie na zakupy i sobie spał wtedy. A potem jak mama wróciła to się bardzo cieszył i do wszystkich siatek zaglądał :D Jeśli piesek będzie miał poświęcone wiele uwagi, będzie dobrze wyprowadzony i wybawiony to nie będzie niszczył. Co do sterylki to się w pełni zgadzam. Wolę wydać więcej kasy na hotel niż oddać Marinkę nie będąc w 100% pewnym, czy czasem nie trafi do "pseudo".[/quote] Ja też jestem za sterylką jeśli tylko by się udało. Zrzucimy się na szpitalik - to tylko parę dni.. albo hotelik. Sunia Norka, która była za młoda na sterylkę, po adopcji skończyła tak: masakra :-( [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/DSC069081.jpg[/IMG]
-
**** CHART - suczka - u AMBRY - SOSNOWIEC !! - szuka domu. ma dom
leni356 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Czy charcica nadal szuka domu? mam jednego chętnego, ma już jedną sunię charcicę przygarniętą. Jakby co proszę o info na pw -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='kazuka']Ogromne podziękowania dla BajbkiB - to taka osoba emanująca dobrem, że jak się ją widzi to chce się przytulać :calus: (..) Łza do oka napłynęła, nie ma co ... z jednej strony, że skończyło się happy end'em (co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niemożliwością wręcz), a z drugiej znam Argosa i wiem że jest wystraszony i pewnie ma doła :( bo to pies i nie rozumie, że to dla jego dobra. No ale to jego szansa i wiem teraz, że lepiej trafić nie mógł. Czekamy zatem na wieści o jego stanie zdrowia i przebiegu leczenia. Pozdrawiam![/quote] Będzie dobrze, Kasiu. Zrobiliście dla niego bardzo dużo -
[quote name='__Lara']Jak to po co, teraz niejednemu się piękny, słodki york marzy...[/quote] Serio? u mnie na osiedlu wszystkie yorki gryzące, każdy na nie patrzy z grymasem na twarzy :evil_lol: Hm, co tu zrobić żeby Marince się trafił dobry domek :hmmmm:
-
[quote name='Glutofia']Asieńko nam brakowało tego promiennego usmiechu, człowiek przy was wszystkich odpoczywa banda oszołomów- oczywiscie w tym pozytywnym znaczeniu Przypominam ze za tydzien powtórka z rozrywki tym razem w Będzinie[/quote] W którym miejscu? Chętnie się włączę do pomocy, tylko dojeżdżam z Kr
-
Ceny są takie: Hotel 13 zł/doba. Musi być zaszczepiony i odrobaczony wcześniej. Odrobaczanie - ok 15 zł, szczepienie p/wirusówce 60 zł. A co z Wandą? Przyjmie go?
-
[quote name='__Lara']Do mnie też dzwoniła jedna Pani,ma się zastanowić. Chociaż nie powiem, że mnie te telefony nie irytują :angryy: pytanie w stylu: czy ona jest jak york wielkością...:angryy:[/quote] moŻe do małego mieszkania :roll: no bo nie wiem po co takie pytania by zadawali
-
Cudnie :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/164/44f3fc82d8f3fc26med.jpg[/IMG]
-
Czyli mam zmienić tytuł wątku czy jeszcze nie?
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
leni356 replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dea']Był, niestety psiaczek jest już za TM[/quote] A wiadomo dlaczego? co się stało? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście będziemy szukać mu domku. Czy ta masakra z działaniem dogo może się skończyć wkrótce czy tak się będziemy męczyć już na wieki? :roll: Nie wiem po co pytam bo pewnie nikt nie wie :-( -
Dogo działa tak że :grab: Fafi zachowuj się grzecznie :) Pani robi ogłoszenia, może zdążę dzisiaj. Ja znowu w Krk, wracam dzisiaj
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Argosik już pewnie w drodze.. trzymam kciuki :thumbs: Szerokiej drogi, Kasiu -
[quote name='danka1234']deer,dzieki za link do jego wątku.nie wiedziałam ze go ma. pomoge w ogłoszeniach.[/quote] Ooops, przepraszam, podawałam na wątku że ma swój własny wątek, ale chyba tylko na Trójmiejskim wątku
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
leni356 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIŚKA']I zobacz-jamniczy charakter!!:razz: Moja ZINKA łapie za palce jak czegos chce prowadzi np,do lodówki, lub pokazuje ,że wody nie ma.. SASANKA łapie za spodnie ,spódnice i ciagnie i pokazuje aby jej dać!!! I jeszcz warczeniem-mruczeniem potrafi powiedziec co chce:multi::multi: Tak jamniki mówią:multi:[/quote] To prawda, jamnik wszystko wytłumaczy i pokaże, wymusi jęczeniem. Pytam petita co chce, żeby pokazał, a on nie umie :shake: -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Leni, o ile pamiętam, to zabierałam go ostatnio ze schronu, i ma super dom z ogrodek k. Pabianic, ale nie jestem pewna czy to ten, bo dziadziusiów jamników nie brakuje... :shake:[/quote] To może porobisz jakieś zdjęcia? Mogę wątki porobić i ogłoszenia -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam wątek Avie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jamniczka-ava-czeka-w-schronisku-w-lodzi-na-nowy-dom-142280/[/URL] Jakiś jamnik nie ma jeszcze wątku? -
[IMG]http://images39.fotosik.pl/146/cdf396c6928a84ff.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/150/a383bf3ce007f4e5.jpg[/IMG] [URL="http://images39.fotosik.pl/146/cdf396c6928a84ff.jpg"][/URL]
-
[B]AVA, nr 706[/B] numer: 706 numer chip: 953000005133450 imię: Ava płeć: suka wiek: ok. 9 lat wielkość: mala rasa: JAMNIK data przyjęcia: 2009-06-04 kwarantanna do 2009-06-18 przebywa w boksie: BIURO opis: Ava jest śliczna jamniczka w średnim wieku. Ava jest troszkę nieufna w stosunku do nowo poznanych ludzi. Jest bardzo czysta, posłuszna, ślicznie chodzi na smyczy, potrzebuje tylko trochę czasu na to aby poznać i zaufać człowiekowi. Ava została wysterylizowana, jak również poddana zabiegowi usunięcia guzków przylistwowych. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/89308126.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/89308129.jpg[/IMG]
-
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś']Mamy kolejnego "dziadzia jamnika" który bardzo potrzebuje naszej pomocy. Dziadzio jest określony na ok 8 lat ale ma zupełnie siwą mordkę i może mieć więcej.Jest miłym starszym panem który bardzo żle znosi pobyt w schronisku. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d8166511ed76a9a7.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/438/d8166511ed76a9a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f44fdeb495fea59.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/50/3f44fdeb495fea59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b523015ac113b799.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/313/b523015ac113b799.jpg[/IMG][/URL][/quote] A ten jamniś jest jeszcze w schronie? -
Jamniki z łódzkiego schroniska nadal w potrzebie!
leni356 replied to saskia's topic in Już w nowym domu
[quote name='b_b']Jamniczka Ava wcale nie jest ślepa, nie ma zaćmy, a oczka tak wychodzą na zdjęciach jak się fleszem psiakowi błyśnie. Zmian skórnych sunia także nie ma, ma ślad na zadku po usunięciu guzka. Ava jest bardzo słodka, lubi leżec na kolanach, jak ma na to ochotę, to podchodzi i wspina się przednimi łapkami i prosi, żeby ją podnieść. Sunia faktycznie czasem wkurza się na swojego kolege z pokoju, Ava po prostu ma charakter, jak prawdziwy rasowy jamnik.[/quote] To może zmieńcie na pierwszej, bo tam jest info że ona jest prawie ślepa.. Dopieor mi dogo zaczęło działać :mad: -
[quote name='__Lara'];) ona jest bardzo ładna. Trzeba uważać przy jej adopcji.[/quote] Ona nie jest po sterylce?