Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='lolka']Rozmawiałam z P.Robertem z Dzierżoniowa w sprawie hotelu ...dopiero jutro ewentualnie w sobotę będzie wiadomo czy znajdzie się jakieś miejsce....jeśli tak to doba kosztuje 35 zl przeslałam też P.Sylwi rózniez z dzierzoniowa dotychczasową diagnozę...może uda sie zdobyć jakąs konsultacje nie mam jednak pojącia czy w okolicy tego schroniska sa jakies kliniki ewentulanie dobrzy weci[/quote] W takim razie trzeba do Emira do Siewierza. 35 zł to za dużo, nie damy rady. Koszty leczenia też mogą być spore
  2. [quote name='ciborka']Jakbyś mogła byłabym wdzięczna :oops: [IMG]http://10.158.226.68/bmi/przytulpsa.home.pl/aktualnosci/2009-07/2009-07-13jamniczka/maluch2.jpg[/IMG][/quote] Wyślij adres na pw. Aha, i kociego nie dawaj piesiowi, może zaszkodzić
  3. [quote name='ciborka']Tymczas dla niej mamy - na razie jest u nas. Potrzebne są na pewno fundusze na leczenie - na razie był rentgen i konsultacja (75 zł), ale chcemy się wybrać z nią do jakiegoś specjalisty ortopedy, a z małym może do Garncarza (opadająca powieka) - na razie mamy w weekend wizytę kontrolną u naszego weta. W dalszej kolejności sterylizacja suni, szczepienia obydwu itd. Mały popija z cycusia od mamy ale je też sam - daję mu puszkę junior, ryżyk z mięskiem, czasem pożuje trochę drobnego suchego od mamy, dziś dałam mu się napić trochę mleczka dla kociąt - tak sie składa że mam na tymczasie też dwa 9 tygodniowe kociaki (wie ktoś czy można i ew. gdzie można kupić takie mleczko dla szczeniąt?)[/quote] Jeśli karmi to sterylka dopiero za 2 miesiące albo później. Mleko dla szczeniąt widziałam ostatnio w sklepie zoologicznym Kakadu. Jak chcesz to kupię i wyślę
  4. O rany jaka cudna :placz: Co potrzeba?
  5. [quote name='mru']proszę o nr konta :) mam zgodę darczyńców, znaczy uczestników szkolenia :multi:[/quote] Baaaaaaaaaaaardzo dziękujemy :loveu: wysłałam numer konta na pw z adresem i uzupełniłam deklaracje na pierwszej. Jeszcze nie sumuję, bo nie wszyscy zdeklarowali konkretną kwotę, ale się zbiera.. Czy ktoś nie dostał ode mnie pw z numerem konta?
  6. Uaktualniam wpłaty i deklaracje na pierwszej. Zaraz wyślę pw z nr konta Dopytam też o transport osobę która się tym zajmuje - za zwrotem kosztów paliwa, ale to tylko jedna opcja na razie
  7. olga7, dzięki! Jeśli Bajka go weźmie i ma miejsce na 100% to można by mu załatwiać transport. Deklaracje wpływają, będzie więcej.
  8. [COLOR=Red][B]SKARPETA ARGOSA[/B][/COLOR] [COLOR=Blue]leni356 - 100 zł bazarek - na razie 26 zł Kasia - 100-200 zł Lolka - x Malicja [/COLOR] [COLOR=Blue]agata51 - 10 zł/miesiąc[/COLOR] [COLOR=Blue]daglo - 150 zł olga7 - 25 zł[/COLOR] Prosimy o wsparcie choćby drobnymi kwotami i rozsyłanie wątku do znajomych, bo niestety tak mało ludzi jest - okres wakacyjny Zbieram na swoje konto Bardzo dziękujemy wszystkim
  9. [quote name='daglo'][B]leni365[/B] zbierasz juz kaske na szorsciaczka? Podaj nr konta na priv w tej chwili deklaruje 150 zl.[/quote] Zbieram, już wysyłam na pw nr konta. Ogromne podziękowania :loveu:
  10. [quote name='GoskaGoska']no z tego co czytalam to byl leczony[/quote] później, po odebraniu od niej, kiedy było już za późno :-(
  11. [quote name='olga7']BajkaB- to Emir Siewierz - znany na Dogo Emir ..można tam spokojnie polecic psa -ale brak im funduszy bo nie ma wplat i maja dlugi za leczenie psów .Muszą być wplaty - najlepiej stale deklaracje i Allegro -cegielki !!![/quote] Dobrze, a czy jest tam nadal ta baba która nie leczyła, zaniedbała i tym samym przez nią umarł westie Axelek? Nie wiem jak się franca nazywa.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/westi-axel-juz-za-tm-129294/[/url]
  12. [quote name='agata51']Jestem na prośbę madcat, a jej się nie odmawia. Ani terierkom w potrzebie. ;) Cudny psiak! :loveu: Wątek doczytam później, na razie deklaruję 10zł/mies. Jak któryś z "moich" pójdzie wreszcie do domku, może uda się więcej. Powodzenia. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_10v.gif[/IMG][/quote] Dzięki :loveu:
  13. Na kogo podawać kontakt w ogłoszeniach?
  14. [quote name='olga7']Jest taka sytuacja - BajkaB moze wziac Argosa jako oddzial Emira - ale pod warunkiem ,ze będą stale wplaty na pobyt psa !![/quote] Z jakiego to oddziału Emira?
  15. [quote name='daglo']Moze ktos umie i zrobilby szorsciakowi banerek?[/quote] Już robię..
  16. [quote name='monika083']leni356 i co dzwonilas do p Roberta?[/quote] Nie mam numeru jeszcze
  17. [quote name='Poker']słuchajcie . a może Uciechów by coś pomógł, jest pod Dzierżoniowem, nie trzeba by psa po całej Polsce wozić. Kto się czuje odpowiedzialny za psa? podam na PW numer do pana Roberta..[/quote] Poker, podaj proszę ten numer na pw
  18. [quote name='mru']słuchajcie, my zbieramy na kojec dla suki bezdomnej na razie mamy kase, suki jeszcze nie mogłabym przelać 200 zł :) o ile darczyńcy się zgodzą (juz pytam) biedny psiak :( potrzebuje szybko dobrego weta! :([/quote] SUPER byłoby, pytaj - wielkie dzięki
  19. [quote name='mala_czarna']Dziewczyny, tylko mnie tutaj nie zakrzyczcie, ale mam taka tycią uwagę, jeśli można. Pisząc: " [I]Zastrzegamy prawo wyboru najlepszego domu dla psa oraz [B]odmowy wydania go bez podania przyczyn",[/B] troszkę zniechęcacie potencjalnych chętnych na adopcję Frotki. :roll:[/I]Notabene śliczna sunia jest.[/quote] A to było skopiowane z allegro jakiegoś, zaraz się zmieni
  20. [quote name='lolka']Leni aniele ja też coś na pewno dorzucę.....zobaczę tylko ile mi zostanie po szczepieniu szczeniorów możesz też brać pod uwagę pieniążki od Kasi u której jest Argos ....mówiła coś o 100-200 zł ona cały czas nie może dokonać wpisu na dogomani....nie wiem dlaczego ....ale czyta nas:evil_lol: i bardzo dziękuje za pomoc, niestety tak jak mówiłam wczesniej ma straszne problemy związane z psiakiem ....walka z wiatrakami :-( .....[/quote] Znajdziemy mu domek. Teraz najważniejsza diagnoza i hotelik
  21. [quote name='malicja']poprosze w takim razie o numer konta wraz ze SWIFT CODEM, albo przynajmniej nazwa banku :p[/quote] Wysłałam na pw. Bardzo dziękujemy
  22. [quote name='Poker']słuchajcie . a może Uciechów by coś pomógł, jest pod Dzierżoniowem, nie trzeba by psa po całej Polsce wozić. Kto się czuje odpowiedzialny za psa? podam na PW numer do pana Roberta..[/quote] Co to jest Uciechów? nie słyszałam. na pewno im bliżej tym lepiej, tym bardziej że we Wrocławiu jest specjalistyczna klinika, która mogłaby go w pełni zdiagnozować - żeby chociaż wiedzieć co mu jest i jak go leczyć.. [COLOR=Blue] Lolka będziesz mogła zadzwonić do tego Uciechowa?[/COLOR] Ja się skupiam na zorganizowaniu finansów, bo bez tego ani rusz. Zbieram też poza Dogo, MUSI się znaleźć pomoc dla niego
  23. [COLOR=Red][B]SKARPETA ARGOSA[/B][/COLOR] [COLOR=Blue]leni356 - 100 zł bazarek - na razie 26 zł Kasia - 100-200 zł Lolka - x Malicja [/COLOR] [COLOR=Blue]agata51 - 10 zł/miesiąc[/COLOR] Prosimy o wsparcie choćby drobnymi kwotami i rozsyłanie wątku do znajomych, bo niestety tak mało ludzi jest - okres wakacyjny Zbieram na swoje konto Bardzo dziękujemy wszystkim
  24. [quote name='nescca']Ja mam swietny hotelik w radomsku. Warunki sa ekstra ....prowdzi go wet z synem...tez wetem. Pełna diagnostyka. Cena ok 20 zl dzien ale psy karmione royalem. Calidzienny wybieg na ogrodek...rodzinna atmosfera. Gdyby bylo trzeba.....piszcie. Będę rozmawiała.[/quote] Rozmawiaj, opieka wet bardzo potrzebna
  25. Zdjęcia obu jamniczek wysłane do osoby zainteresowanej jamniczką Szyszką, która wcześniej poszła do adopcji. Może się spodobają, bo cudne
×
×
  • Create New...