-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
leni356 replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dea']Jessssssu ciotki ale się rozkręciłyście!!!:lol: Dzięki. A ja już aktualizuję sytuację w schronie z wczoraj. Trzy psy pojechały do EMIRA do Żabiej Woli (wielkie dzięki szefowa:loveu:!) - bernardynka [B]Kama[/B] z chorymi oczami na leczenie, która do tego okazała się zaciążona, więc będzie miała sterylkę, [B]Fagi[/B], który okazał się być suczką, do tego bardzo już chorą. Czekamy na wyniki badań i zeskrobiny, ale w schronie już długo by nie pożył, i [B]Fifki [/B]którego sierść w schronie zaczęła być w katastrofalnym stanie. Psy będą leczone i doprowadzone do porządku, później szukamy im domów stałych, bo jak wiadomo w Fundacji przepełnienie, dobrze, żeby szybko znalazły domy. Mam osobę chętną na adopcję [B]Pepo[/B], pani jest z Rybnika, mają już jednego pieska ze schroniska. Na razie z wątkiem można się wstrzymać, sprawdzam dom. [B]Firek, Wenge, Holan nadal szukają domów![/B] Nie widziałam wczoraj w schronie Jancia, a najlepiej zorientowany pracownik jest na urlopie, więc nie wiem czy jest przełożony do innego kojca, adoptowany czy odebrany, czekamy na powrót pracownika... Podobnie bigiel. [COLOR=Red]Dzisiaj wstawiam na stronę schronu 8 nowych psów!!!:-([/COLOR][/quote] Jakie namiary można podawać chętnym na adopcję Fifki? -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
leni356 replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dea']Leni psiaczek już za bardzo cierpiał, trzeba było podjąć decyzję o eutanazji, on powoli umierał.[/quote] A czemu go nie było nawet na tym wątku? Nikt nam nic nie mówił, jak pojechaliśmy po niego to już go nie było :placz: -
[quote name='irysek']ja moge rozmawiac z ludzmi. niektorzy wydaja mi sie nieodpowiedni do tego, gdyz we krwi maja zniechecanie... moze byc tez luka. obojetnie. byle z dobrym skutkiem. ps. nie moge przebolec, ze ten domek z polkowic sie wycofal :([/quote] Irysku, to podaj Bubu swój numer tel. Będzie podawać ludziom którzy dzwonią w sprawie adopcji
-
[quote name='irysek']ja moge rozmawiac z ludzmi. niektorzy wydaja mi sie nieodpowiedni do tego, gdyz we krwi maja zniechecanie... moze byc tez luka. obojetnie. byle z dobrym skutkiem. ps. nie moge przebolec, ze ten domek z polkowic sie wycofal :([/quote] A czy oni w ogóle nie wzięli żadnego psa? przygotowali się na Majkiego, kupili tyle rzeczy, taka szkoda :-(
-
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']To znaczy gdzie on będzie przebywał teraz ? W jakimś przytulisku czy u kogoś w dt ?[/quote] W Fundacji, tyle wiem -
Biedna mała :-( Leki na serce są bardzo drogie - Vetmedin, Carsivan. Ona taka młoda i już ma problemy z sercem? Biedna :shake:
-
[quote name='_bubu_']podaj mi proszę namiary na jakie ma się kontaktować osoba zainteresowana jego adopcją.[/quote] Dowiem się i dam znać. Dzieki
-
Chociaż tyle.. Co robimy z Filipkiem? jemu domek potrzebny szczególny, bo to pies "specjalnej troski"
-
Ja się załamię. Czy dzisiaj jakieś dobre wieści będą, bo same złe :-(
-
[quote name='brazowa1']nie zdejmujemy banerkow...ugryzl i wrocił.[/quote] Cooooooo?? Wrócił??
-
Przyszywany brat Lolusia, Fifki pojechał wczoraj do Emira do Żabiej Woli
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Przepraszam za zwłokę w wiadomościach,ale niestety dopadła mnie grypa jelitowa i jestem ledwie zywa. Argos ma dobre wyniki jeśłi chodzi o badania ogólne. Z tego co mówił mi Szef,który będzie osobiście operował Argosa,to w zamierzeniach jest usunięcie ślinianki.Zabiegi które przeprowadzono Argosowi były mówiac oględnie,troche nietrafione.Usunieto mu przewod ślinowy a zostawiono ślinianki.Tym samym ślina zbiera sie pod skóra,bo nie majac odpływu nie ma gdzie uchodzic. To tak ogłony zarys,bo dopiero w trakcie operacji okaze sie czy cos jeszcze nie jest przyczyna takiego stanu rzeczy. W kazdym razie zabieg napewno dosc skomplikowany. Argos czuje sie juz dobrze pod wzgledem psychicznym,ma duzy kojec,chodzi na spacerki po Alejach,a raczej nie chodzi tylko biegnie ciagnac niemiłosiernie swojego opiekuna.Bo Argosik ma świetnych opiekunów z obsługi pomocniczej kliniki. Wczoraj niebyłam w stanie pojechać do niego,dzis tez zadzwonie,ale mam ndzieje ze jutro juz bede na tyle silna zeby pojechac,zwłaszcza,ze planuja zabieg.[/quote] O matko, co za wet go tak pochlastał :mad: Dzięki Bajko za wieści. Kuruj się -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Argos miał dzisiaj kompleksowe badania krwi.Przeprowadzono równiez konsultacje i podjeto decyzje co do zabiegu.Dokładne wyniki i ustalenia bede znała jutro,gdzy dzisiaj juz nie zastałam chirurga który prowadzi Argusia. Jako ze zawiozłam nasza Sambe do domku,chłopak bedzie miał znacznie większe lokum dla siebie.Na razie tęskni i jest troche wystraszony,nie bardzo chciał dziś jeśc.Mam nadzieje,ze to sie zmieni,bo ma dora i troskliwą opieke. W kazdym razie na kota maszerujacego mu bezczelnie przez klatka pomruczał:loveu:(w klinice mieszkaja na stałe dwa koty) [/quote] Jak tam Argosik? Czy są już wyniki badań może? -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Wpłynęła wpłata od Malicja przelew 20 CHF - 50,34 zł - dziękujemy :loveu: uaktualniam na pierwszej -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
leni356 replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Jeśli Pepo jest jeszcze w schronisku to zrobię mu osobny wątek. Proszę o info [IMG]http://schronisko.ustronet.com/images/stories/easygallery/590/1240577271_tn_P1150827.JPG[/IMG] -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
leni356 replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Fifki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudny-czarno-bialy-fifki-szuka-kochajacego-domu-142435/[/url] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/dffc5d4ba754eca83746c224ebf235dd,14,19,0.jpg[/IMG] -
Cudny czarno-biały FIFKI szuka kochającego DOMU
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fifki wczoraj pojechał do Fundacji EMIR do Żabiej Woli, potem będzie szukać domku. Trzymajcie kciuki za dobry domek -
[URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/07/mix-jamnika-szorstkowlosego-frania-szuka-domu/"]Psydoadopcji.pl - Frania[/URL] dodałam
-
[quote name='togaa'] [B]Leni[/B]...to cudo kosmate jest w Cieszynie? Toż to za miedzą...;) Kto wie, czy nie te same geny...? Ciekawe jaki ma charakter? Czy też takie słodko-dożarte..?;)[/quote] Powiem szczerze że też się nad tym zastanawiałam jak go zobaczyłam :evil_lol: Tak, w Cieszynie
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='admirabilis6']za 300zl/mc mozna juz znalezc platne DT. wkurzaja mnie dt czy hoteliki za 450zl. to jest naciaganie. realne koszty utrzymania to nie wiecej jak 200zl na sredniego psa.[/quote] Można, a znasz jakieś w którym są miejsca aktualnie i będą pracować z sunią? Na razie mamy miejsce w hoteliku za 13 zł/dobę, gdzie popracują nad jej socjalizacją -
A allegro ma? stamtąd chyba najwięcej domków się znajduje