Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Ajula']mój TZ jedzie do Sochaczewa w piątek 07.08. a będzie wracał do Poznania 09.08. :lol: jeszcze o tym nie wie, że zabierze psiaka, ale się napewno ucieszy :diabloti:[/quote] Orenek spokojniutki. Mam nadzieję że TZ przeżyje :) Jesteś wielka :loveu:
  2. [quote name='Wisełka'] w tajemnicy dodam że chcę zatrzymać Gucia, a fundusze zebrane z bazarku mają mi w tym pomóc :cool3:[/quote] O kurcze, ale news :multi:
  3. [quote name='Ajula']jak się wstrzymacie do 09.sierpnia to będziecie miec transport za darmo :cool3:[/quote] Pewnie że się wstrzymamy :) DZIĘKI CI :loveu: :multi:
  4. [quote name='Ajula']musiałabym się przekopać przez wątek, może mi ktoś odpowie: czy Oren ma jechać z Sochaczewa do Poznania? za prawie 3 stówy? dobrze to zrozumiałam? :hmmmm:[/quote] Tak, zaśpiewali za transport 265 zł :(
  5. Podobna do naszego Orenka. Cudowna
  6. Już poprawiam. Dzięki za pomoc :lol:
  7. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700324129]Jamnik szorstkowłosy Bugi SZUKA DOMU (700324129) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. Urocza mała :)
  9. [quote name='Poker']leni, pomieszały Ci się 2 sprawy. 1.Jakiś pan chciał pekińczyka - szczeniaka, 2. potencjalny domek Duni chce pieska młodszego , byle małego. Nie widzę niczego niestosownego w tym,że nie chcą 7 letniego psa.Nie każdy, szczególnie jeżeli ma mieć pierwszy raz psa,jest gotowy do wzięcia starszego, z którym pożegna się za 5 -6 lat. 3 lata temu , gdy szukałam dla nas psa, też stawiałam granicę do 4 lat.Nie byłam w stanie zaakceptować możliwości pożegnania się z psem po kilku latach. teraz inaczej na to patrzę.[/quote] Nie, nie pomieszały, pisałam do Malawaszki że ludzie mają różne wymagania. Przepraszam że zaśmieciłam wątek Duni
  10. Dzięki wielkie, Isadora
  11. [quote name='Piromanka']Potwierdzam. Dostałam z powrotem 100 zł. Napiszę do Leni356 i zastanowimy się wspólnie którą bidę wspomóc.[/quote] Poproszę o podzielenie kwoty z mojego bazarku po połowie na Orenka i Toffusię - jedno w dredach, drugie gryzione w boksie, obydwoje jadą do hotelików w przyszłym tygodniu, tylko funduszy brakuje: [U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zapomniany-kudlacz-oren-ratunku-pies-ginie-140943/index16.html[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zapomniany-kudlacz-oren-ratunku-pies-ginie-140943/?highlight=oren"][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazona-gryziona-mala-sunia-pilnie-potrzebujemy-pomocy-finansowej-hotel-141053/index16.html[/URL] Tak się cieszę że Misiek w domku :multi:
  12. Tak się zastanawiam w jaki sposób sformułowanie "Zastrzegamy prawo wyboru najlepszego domu dla psa" narusza ich zasady, bo nigdzie nie pisze że będziemy wybierać poza ofertami z allegro więc to już ich nadinterpretacja..
  13. Głupich nie sieją.. widać w zespole allegro też się znaleźli. Jutro zrobię Bugiemu nowe allegro, z innego konta może
  14. Jutro zrobię Moreczce allegro. Ona jest taka śliczna i kochana - do domku musi, a nie w schronie :-(
  15. [COLOR=blue]Dostałam odpowiedź w sprawie usunięcia aukcji:[/COLOR] Uprzejmie informuję, że Pani aukcja została usunięta z powodu naruszenia zasad Serwisu. W jej opisie użyto frazy: "Zastrzegamy prawo wyboru najlepszego domu dla psa", która narusza nasze zasady. Allegro jest serwisem handlowym, a nie ogłoszeniowym bądź reklamowym, i pod żadnym pozorem nie może służyć promocji produktów/zwierząt, które nie są przeznaczone do sprzedaży w naszym serwisie. :mad: :mad: [COLOR=blue]We wszystkich aukcjach które przegladałam jest to sformułowanie [/COLOR]
  16. [quote name='irysek']nie ma tu co ludzie mieszac z blotem. chca mlodszego i tyle. maja do tego swiete prawo. wazne, ze chca byle jakiego, zeby byl maly i mlody. nie przesadzajcie z tym pisaniem na nich, jacy to nie sa zli, bo 7 letni to dla nich za stary. taka ich decyzja i trzeba to uszanowac. wazne, ze pomoga jakiejkolwiek biedzie z dogo.[/quote] Ja nikogo nie mieszam z błotem. Poza tym to ze chcą jeszcze nic nie znaczy, dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło. Irysku, jak znasz do oddania sunię - koniecznie pekińczyka i koniecznie szczeniaczka to daj znać - ja wymiękłam. W każdym bądź razie domek dobry
  17. Gapa wczoraj poszła do adopcji :multi:
  18. Czy ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić? Może Isadora pomoże, tekst w Uwadze jest standardowy jaki się umieszcza w aukcjach charytatywnych
  19. Tekst opróćz informacji o Bugim, był taki: [SIZE=3]Uwaga: zwierzę nie jest rzeczą, a adopcja nie ma nic wspólnego z zakupem! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnego (zainteresowanym wzór prześlemy e-mailem). Zastrzegamy prawo wyboru najlepszego domu dla psa. [/SIZE] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3]Aukcja jest charytatywna i ma na celu znalezienie nowego domu dla psa. Zanim zalicytujesz - zadzwoń lub napisz Jeżeli nie możesz, nie chcesz adoptować - NIE OBSERWUJ - w ten sposób wzbudzasz niepotrzebne nadzieje. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3]Aukcja wystawiona jest przez wolontariuszy, którzy nie pobierają z tego tytułu żadnych opłat. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. [/SIZE][/FONT]
  20. [COLOR=blue]No chyba się uwzięli.. Wklejam co dostałam na maila. Ciekawe dlaczego innych nie usuwają - teksty są IDENTYCZNE.[/COLOR] Na Allegro niedozwolone jest zamieszczanie informacji o możliwości sprzedaży towaru "poza Allegro" w żadnej formie, w tym: - oświadczeń o możliwości sprzedania tego lub innych towarów ,,poza aukcją" (np. ,,towar wystawiony w innych mediach /ogłoszeniach, aukcjach, w gazecie, w sklepie, w sklepie internetowym, itp."), - sformułowań zachęcających do dokonania transakcji pomimo formalnego nierozstrzygnięcia aukcji: ,,jeśli aukcja nie osiągnie ceny minimalnej, to rozważę najwyższą propozycję", ,,sprzedam, nawet jeśli cena minimalna nie zostanie osiągnięta" - informacji wskazujących, że część kwoty z tytułu kupna przedmiotu zostanie uiszczona poza serwisem Allegro, przykładowo: ,,licytujesz cenę za sztukę, ale sprzedam tylko i wyłącznie w komplecie", ,,wylicytowaną kwotę pomnóż razy trzy", itp. - sformułowań zachęcających do ustalenia ceny poza licytacją, w tym zastrzeżeń w postaci: ,,nie chcesz czekać na zakończenie aukcji - skontaktuj się", "przez zalicytowaniem skontaktuj się", ,,propozycje cenowe proszę składać na maila (GG)", ,,cena od ręki (bez licytacji, poza aukcją) wynosi...", ,,cena do negocjacji", "sprzedam tylko poprzez mój sklep internetowy", ,,na życzenie wystawię opcję ,,Kup Teraz" (proszę pamiętać, że nie ma możliwości dodania opcji ,,Kup Teraz" gdy złożone zostały już oferty w licytacji) itp. Niedozwolone jest wystawianie aukcji umożliwiających ominięcie opłat związanych z wystawieniem oferty oraz prowizją Allegro.
  21. [quote name='eliza_sk']No śliczny i kochany w dodatku - baaardzo milusia i grzeczna psina :loveu:[/quote] No to gdzie jest domek dla niego :-( powinien się grzać w domku. Nie widziałam czy ma ogłoszenia? allegro potrzebujesz?
  22. [quote name='malawaszka']no to musiałam nie doczytac, że taki mają wymóg, no to niech się ugryzą :obrazic: 7 letni pies i to mały to juz do piachu :angryy:[/quote] Wiesz jacy są ludzie. Mnie czasami już opada wszystko, łącznie z tym czego nie mam :shake: Ostatnio pan chciał przygarnąć pekińczyka, bo ma już jedną sunię i drugą chciał wziąć, no więc mu szukałam - ostatnio nawet była zlikwidowana pseudo, ale pan powiedział że chce szczeniaka.. No może ja jestem jakaś dziwna - rasowego psa za darmo i to jeszcze szczeniaka się marzy :roll:
  23. Allegro Dżibiego: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700109791]Kudłaty Dżibi z BOGUSZYC szuka DOMU (700109791) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...