Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='irysek'] szukamy majkelowi nadal super domu. czy pisalas bubu juz pw do bianki w sprawie nr telefonu? czy zgodzilaby sie, zeby ludzie do niej w sprawie majkela dzwonili?[/quote] Znajdziemy domek. Może więcej ogłoszeń porobimy, może w końcu trafi na kogoś kto się w nim zakocha i weźmie do siebie
  2. [quote name='irysek']panstwo, ktorzy mieli wziac majkiego, kupili na allegro pekinczyka i maja go u siebie od tygodnia. troche jestem zawiedziona takim podejsciem, ale co zrobic. ich wola, a glownie pana, bo to on wyszukal psa na portalu i za niego zaplacil... [/quote] :mad::shake: Szkoda słów. Podeślij pani i panu lekturę do czytania: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-dramat-zlikwidowana-pseudohodowla-pekinczykow-pomozcie-134056/[/URL]
  3. [quote name='Ninka']Pani czyta dogo..:loveu: Pytala o Maksia, oraz Orena. Tak wyszlo, ze obydwa sa jakos powiazane ze mna. Podejrzewam, ze nie bedzie miala nic przeciwko wizycie przedadopcyjnej, ale upewnie sie, jak juz Oren u mnie bedzie, i zobacze co to za chlopak w domowych warunkach:loveu:[/quote] To super. Oj kudłatku, już niedługo manele spakujesz :multi: Tylko co z transportem, rzeczywiście bardzo drogo.. może założyć wątek na transportowym? jakiś łączony może by się znalazł?
  4. [quote name='Ninka']Hej, mialam juz telefon w sprawie Orena ;) Pani jest chetna ale po socjalizacji... Odnosnie transportu-drogi bardzo!! Maksiu pojechal Poznan-Katowice za 35zl... Co do fryzjera- 'moj' bierze 50zl za schroniskowe biedy. Jestem otwarta na inne propozycje.[/quote] 50 zł to nie jest dużo, tylko błagam niech go nie ogoli na łyso :shake: A skąd ta pani wie o Orenku? trzeba będzie sprawdzić domek najpierw. Orenek śliczny, wybierzemy najlepszy domek :)
  5. [quote name='wtatara']Asiorku masz bardzo przystojnego syna[/quote] Zgadzam się :lol: i drugi też przystojniak rośnie :lol:
  6. Psiak jest cudny. Przypomina mi jednego pieska na moim osiedlu, który jest mixem yorka i jamnika szorstkowłosego (mama była szczotką, tata yorkiem) - wygląda baaardzo podobnie. Żal kudłaczka :-( Żeby tylko szybko domek znalazł
  7. Hmm, można chyba porównać. No bo Dunia wyjątkowa :loveu: :loveu: A Zdrapeczka, taka do Duni podobna, znalazła super domek właśnie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-pon-dandie-dimont-terier-piekna-zdrapka-czeka-na-dom-136437/index4.html[/URL]
  8. Zdrapka była w schronisku 8 miesięcy i przez ten czas nie chodziła na smyczy. Musi się przyzwyczaić od nowa. Słodziutko wygląda w swoim łóżeczku
  9. [quote name='maciaszek']Możesz zadzwonić, ale co ja pomogę? Skąd wziąć kasę na hotelik? A jeśli Wiewórka nie będzie mogła jej wziąć po powrocie? Co wtedy? No chyba, że szybko dom znajdzie. Ech...[/quote] 3 miesięczny szczeniak to powinien szybko domek znaleźć
  10. Jakby byly nowe zdjecia to moge allegro mu wystawic
  11. Dzien dobry Argosku. jak sie dzisiaj czujesz?
  12. [quote name='marlenka']Wiecie co ?? Rozmawiałam z Alą i chyba Norka zostanie na stałe w tym hoteliku w którym jest na tymczasie. Pani prowadząca hotel tak się przywiązała do norki i jej dziecka i szkoda jej suni że tak dużo przeszła i żeby jej nie rozdzielac z maluchem , postanowiła ją zatrzymać u siebie, ale jak Ala oficjalnie to potwierdzi to będzie zajefajnie co nie??? :multi::multi::multi::multi: Koniec tułaczki i cierpienia dla Norki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ojejku, byloby cudownie :multi:
  13. [quote name='irysek']dobrze mi sie wydawalo gdzie sochaczew. ale zaskoczeniem bylo dla mnie ze z poznania do sochaczewa jest 265km (w jedna strone). patrzac na mape wyglada jakby mniej... no trudno. (265zł za paliwo wychodzi).[/quote] O PANIE duzo. No coz, trzeba zbierac na transport
  14. [quote name='Asior']aleś jest jeNdza :evil_lol: dzieki za komplimenty ;)[/quote] No ja sobie żartuję z tym golaskiem :lol: A gdzie Alicja? leci?
  15. Zapisuję sobie wątek
  16. [quote name='Asior']ooo przepraszam.. wcale nie był goły :eviltong: NIE SYPIAM Z GOŁYMI FACETAMI :eviltong: Drugi syn wygląda tak ;) [/quote] Półgoły :evil_lol: :evil_lol: Fajny synek
  17. [quote name='E-S']Zaznaczyłam sobie tą piękność. Podobnie jak Bugiego. I pomyślę ... Ewa[/quote] Moreczka jest cudowna. Zdrapce przydałaby się koleżanka ;)
  18. [quote name='irysek']leni, a maruda wpisana jest bez kwoty... moze podsumuj pod kreska ile jest tej kasy, no i ze 350zl ma byc na hotel napisz pod spodem, zeby juz wszystko bylo widoczne.[/quote] zaktualizowałam
  19. [quote name='irysek']leni, a maruda wpisana jest bez kwoty... moze podsumuj pod kreska ile jest tej kasy, no i ze 350zl ma byc na hotel napisz pod spodem, zeby juz wszystko bylo widoczne.[/quote] Dopóki nie wpłynie na konto to nie będę wiedziała ile jest, nie wszyscy deklarowali konkretnie, jeszcze coronaa się dołoży do Orenka też, pewnie w pon-wtorek będzie można podliczyć ile jest w skarpecie do tej pory
  20. [quote name='Maruda666']Bez kwoty, bo nie napisałam ile :oops: i dopiero przed chwilą przelałam - poszło 50 zł.[/quote] Dzięki :multi:
  21. [quote name='olenka_f']i rodzice się zdenerwowali że zabawka pogryzła :angryy: pluszaka gówniarzom niech kupią , jesuuuuuuuuuuuu jak bym w łeb dała :mad::mad::mad:[/quote] No właśnie :placz: Biedny Filipek :placz:
  22. [quote name='Asior']taaa to co mam ja poowiedzieć?? 27 m mieszkanie dwa psy, dwójka dzieci i dwójka dorosłych???:cool3:[/quote] Asiorku, a ja myślałam że masz jedno dziecię, to które na fotce kiedyś było z psiaczkiem i gołym mężem :lol: Cudne dziecię tak a propos
  23. Czyli szczoteczka jedzie do dt?
  24. To ja się zajmę wątkiem Dżibiego i może Balbinki, bo ona też taka kudłatka. Wygląda na młodszą niż 9 lat, oglądałaś jej ząbki?
×
×
  • Create New...