-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
CoolCaty, czy on wyglądał tak przed strzyżeniem? Jeśli to ten to ja o niego pytałam :) Zrobię mu wątek osobny [URL="http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/SjVVinFm3sI/AAAAAAAACuA/cJhsr9cs3N4/s800/IMG_1768.JPG[/IMG][/URL] -
[B]Skarpeta Orenka:[/B] bazarek - 158 zł+ nadwyżki jeśli ciotki zaokrąglą :loveu: MagdaH - 20 zł miesięcznie :loveu: leni356 - 100 zł uzbierane :loveu: Poker - 30 zł :loveu: Maruda666 - 50 zł :loveu: [B]Razem wpłaty jednorazowe: 358 zł[/B] [B]Deklaracje miesięczne: [/B] 20 zł [B]Wydatki:[/B] Hotelik - 350 zł/miesiąc Transport Fryzjer ? Tabletki na odrobaczanie, środek p/pchłom - kupi leni Orenek bardzo dziękuje wszystkim cioteczkom :multi: Mamy dopiero na pierwszy miesiąc w hoteliku.. Brakuje jeszcze sporo [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/439/dscn3240x.jpg[/IMG]
-
Dzięki, Danko :multi: Brązowa, on chyba nie jest zbytnio pieskiem do dzieci czy się mylę? Kurcze, jakby było fajnie żeby się znalazł taki wymarzony domek dla niego, coby mu dali spokój i nikt go nie męczył :-( Trzymaj się Filipku
-
Bardzo dziękujemy, Poker :multi:
-
Jaka śliczna mordeczka, ma oczka jak węgielki
-
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
leni356 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
Chyba lepiej czekać, może już niedługo dadzą znać -
[quote name='Isadora7']Przez przypadek dopiero dzisiaj się dowiedziałam o tym wątku. Ech coraz gorzej z przepływem informacji.[/quote] Ja już wcześniej wklejałam link do tego wątku na Jamniki..
-
[quote name='Isadora7']Czy jest trochę więcej zdjęć suni (może nie takie miniatury) nie bardzo jest jak ją zaprezentować.[/quote] Wolontariusze powinni mieć więcej, nie wiem czy robili
-
[quote name='Maruda666']Mogę prosić nr konta? Zanim bazarek się skończy, to mały może będzie juz na wolności, to pewnie będą i koszty przejazdu itd - coś dołożę.[/quote] Wysłałam na pw. Bardzo dziękujemy - na razie w skarpecie Orenka jest niewiele, a wyjazd już tuż tuż. Cioteczki, może jeszcze ktoś parę grosikó dołoży?
-
[quote name='Maruda666']Zapraszam na mały bazarek - pewnie każdy grosz się przyda;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wlatcy-moch-emo-zeszyty-zawieszki-na-orena-do-5-08-2009-a-142746/#post12677727[/URL][/quote] Super, dziękujemy :multi:
-
[quote name='Malwi']E-S : psiaki są w schronisku w Ostrowie Wielkopolskim (100 km od Wro),a ja za bardzo do wro ich razem nie wezme bo u siebie we wro psiaka mieć nie moge :( a co dopiero dwóch ... byloby po mnie ... :lmaa::stormy-sad::boom: leni356: tak by było najlepiej bo w razie co oni są na bierząco, ale jakbyś mogła podaj tylko jeden nr - ten z 4 na końcu i godziny otwarcia schroniska - a pozniej ewentualnie kontakt do mnie :) nr tel do mnie : 663-37-37-87, mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Zaczęłam robić Bugiemu allegro, ale tak sobie myślę że jeśli podamy kontakt na schronisko to pies nam zniknie, możemy się nie dowiedzieć gdzie poszedł, kto go adoptował :-( Może jednak jakaś osoba mogłaby udzielać informacji o Bugim i wtedy ewentualnie kierować na schronisko, ale po sprawdzeniu przez nas domku.. Jeśli nikt się nie znajdzie to już chyba wolę podać kontakt na siebie Malwi, zgodzisz się?
-
[quote name='__Lara']:roll: Wiewiórko, a Frania gdzie będzie w tym czasie? :cool3:;)[/quote] Jak to gdzie? nad morzem :) :)
-
[U][COLOR=#810081][URL]http://allegro.pl/item700100259_jamniczka_ava_czeka_na_nowy_dom.html[/URL][/COLOR][/U] [URL="http://www.allegro.pl/item696841708_jamniczka_ava_czeka_na_nowy_dom.html"][/URL]
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
leni356 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola^^']Przepraszam ale ana prosiła mnie o zdjęcia jamników czarnych bo jakiś prawdopodobnie pójdzie do domu ! A dodałam na ten wątek fotki bo nie umiem wysyłać zdjęć wiadomościami prywatnymi! I wiem że to jego wątek ale innym psom też trzeba pomóc to są przyjaciele Ząbka ze schroniska!![/quote] Wklej jamniczki jeszcze na wątek Jamników do adopcji - może je tam ktoś wypatrzy. Tu link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index93.html[/url] -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Rozumiem, że problem z DT macie już załatwiony.[/quote] Raczej tak, pierwsze wolne miejsce chcemy wykorzystać, bo sunia była gryziona w boksie :-( -
[quote name='irysek']jak kupisz to mozesz wyslac do niny i ona sobie odlozy dla orena :) ja mam wakacje od 8 sierpnia 2 tygodnie :) takze mnie wtedy nie bedzie. od 1 sieprnia cie nie bedzie, a wtedy bedzie sie dzialo najwiecej... najwyzej kase przelejesz ninie ostatniego dnia lipca, albo po powrocie, jak juz oren trafi. bo tu tfu, ty przelejesz, a oren jakims cudem nieopusci schronu i co by bylo...[/quote] tfu, tfu! Musi opuścić
-
[quote name='irysek']ale super leni z ta kasa :) jak z transportem robimy? masz cos na oku, czy mam poszukac? sa w poznaniu takie dziewczyny, ktore za 50gr za km psy woza. moge ich spytac? transport potrzebny na niedziele 2 sierpnia, wtedy nina wraca do domu :)[/quote] Zapytaj proszę, ja dozbieram resztę kasy. Wyjeżdżam 1 sierpnia na tydzień na urlop. Mogę zakupić rzeczy dla Orenka - tabletki na odrobaczanie, środek przeciw kleszczom i pchłom, itp. i przekazać komuś. W następnym tygodniu jestem w Kr, nie wiem jak będzie z dostępem na dogo, czasami stamtąd mam problemy z logowaniem
-
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/fd5ee2300fe6875a9f763eec1afb06cd,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/24bc22fcdabe7da91a5ca58d906dadd6,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f6fbd56fbd416e98de791de46ee87014,14,19,0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/16653e118c742395dac17e78bd371640,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a293f54d7b2ea542419bee842da3db24,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/dc70b3544956ea41bfa4948ce44d4951,14,19,0.jpg[/IMG]
-
[quote name='MagdaH']Bossshhhe:shake: że taka cudna malizna i bez domku. Ciotki, co zrobić żeby troskliwe domki rozmnażały się równie łatwo jak zwierzaki?:-( Aaaa, no i nr skarpety poproszę na PW;)[/quote] Już wysłałam, bardzo dziękujemy :lol:
-
Z nowym kolegą z osiedla, wpatrzeni w nagrodę :evil_lol: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/11c69e0738144e75f7b657b0ecb55b48,14,19,0.jpg[/IMG]
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przelałam na konto Emira wpłaty dla Argoska od: kazuka 300 zł, taks 100 zł, malicja 55,34 zł. Powinien przyjść przelew na 455,34 zł (w tytule: datki na Argosa). Trzymam kciuki za operację :thumbs: