Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Oren i Ola: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/71e30b70d54cf8fde5f2bf74470f7647,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e06a5a0616c5e24456ad6a920edcdcd2,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fee0445756189175d068656c3c1cd830,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2a2b84f64521f3676e2b0ebe75cbf753,14,19,0.jpg[/IMG]
  2. Oren i Tuptuś: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3655dc83d0453e70238647b43f5c84f5,14,19,0.jpg[/IMG] Siku ;) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/366edd4bec9400490e790af6e35ec8ad,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b20df3e3d10ee79beeadd76522dc9697,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1e76b78571f2be363f47b57c37bad112,14,19,0.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Weronia']Nowy, piękny jamniczek w Przytulisku !!! Trochę nie przepada za innymi pieskami, dla ludzi wspaniały, około 3 lat (na moje oko)... [URL="http://img220.imageshack.us/i/p1140529.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5561/p1140529.jpg[/IMG][/URL][/quote] A czy ma jakieś imię już to cudo?
  4. [quote name='Molli'] Lucky [CENTER][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/33228.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] Śliczny :lol: Coś więcej o nim?
  5. Dzięki za nowe zdjęcia :multi: Dodam do ogłoszeń. I wybieram się do Fafiego, dam znać wcześniej żeby Wam pasowało :lol:
  6. Dostałam już kilka kudłaczy, dopiszę do listy tego też
  7. Trzeba by zadzwonić i podać numer - po numerze sprawdzą czy jest
  8. Dżibi jest już z CoolCaty :multi:
  9. Dżibi kochany kudłaczek :multi:
  10. Ale biedaczek :-( Dobrze ze znalazł się jakiś kąt
  11. [quote name='ewelinka_m']Bambi i Dolly nadal czekają tak, jak byłyśmy w poniedziałek w schronie było coś foksiowatego[/quote] Ja w sprawie Bambi i Dolly - czy znalazły domy? Dostałam zapytanie o ich adopcję
  12. [quote name='Jagoda1']Julia jest, wróciła z adopcji "bo 0 3.00 nocy piszczała". Iskierka jest zarezerwowana.[/quote] Dzięki, już podesłałam pani. Na razie jest zdecydowana na Dżibiego
  13. [quote name='olga7']Oj ,Oren to chyba jednak bardziej byl oswojony i mieszkał przedtem z ludzmi-od urodzenia ,a Lenka -to pewnie gdzieś z dala od ludzi urodzila się -może w polu ,lesie czy norze w stodole i cale życie boi się czlowieka -albo takich krzywd doznawala od ludzi-potworów od maleńkeigo ,że unika czlowieka jak ognia ...:shake:. Myślę,że i jedno i drugie .Pewnie bezdomna sunia oszczenila się gdzieś na dziko i male byly od urodzenia dzikie-a może i sunia też byla taka sama wpierw ? Kto wie ...? Obawiam się ,że Oren to lagodny baranek przy Lence ..;) i bez kennela nie da rady zabrac suni do samochodu a szkoda jej na walkę i szarpanie narażać w takiej sytuacji. Dobrze ,jak to przetrwa wszystko.Tych kilka godzin -dla niej to będzie i tak szok ogromny:auto,jazda,klatka i ludzie tuz przy niej.tyle strachu i przerażenia naraz.[/quote] Oren raczej z ludźmi nie mieszkał, a na pewno był bity i przeganiany. Został znaleziony pod hurtownią, ileś tam czasu spędził dokarmiany przez ludzi, rzucali mu jedzenie, ale nie miał człowieka. Dzikusek
  14. [quote name='irysek']tylko czy lucynie nie peknie serce jak sunie pojda osobno do domow? nawet jesli faktycznie tak bedzie dla nich lepiej.[/quote] Będzie mogła odwiedzać dwa domki ;) Żal mi brązowej, bo ona jest przygaszona przy siostrze. Brązowa siedziała przy mnie i Orenie cały czas, była taka szczęśliwa że ją ktoś głaska i tuli, jak wpadała siostra to się kończyło Czy możecie mi powiedzieć jeszcze raz która ma jak na imię? Wolę je nazywać po imieniu :p
  15. U dorosłego psa takie zachowania trudniej oduczyć. Pewnie w schronie nabył takich nawyków. On jest fajny, tylko w mieszkaniu może ludziom przeszkadzać że podsikuje. Ja go bardziej widzę w domku. Futrzak z niego fajny :lol:
  16. Malwi, czy ktoś się kontaktował w sprawie adopcji Bugiego? Na jego allegro pojawił się licytujący :crazyeye: Mam usunąć tą ofertę? miał ktoś może taka sytuację? [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=715365504]Jamnik szorstkowłosy Bugi SZUKA DOMU (715365504) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  17. [quote name='MyrkurDagur']Dodzwoniłam się do Pani z TOZu. Jej syn jedzie w ten piątek, przy czym on do Warszawy jeździ często, więc jeśli teraz się nie zdecydujemy, to może następnym razem Lenkę zabrać. Rozmwiałam także z Panią z przytuliska. Lenka jeszcze nie za bardzo pozwala się dotykać, i może nie tyle gryzie, co trochę dziwnie jej pyszczek się zachowuje... Choć Pan z przytuliska ma parę drobnych ranek na dłoniach po wcześniejszych próbach jej dotykania :roll: Wysłałam sms'a do Megii. Będzie mogła rozmawiać koło 14.00 - wtedy do niej zadzwonię. Proszę, napiszcie, czy teraz wysłać Lenkę do Megii, czy jeszcze poczekać tydzień czy dwa, aż jeszcze lepiej będzie z jej zachowaniem... może pozwoli się już dotykać. Proszę, napiszcie, co sądzicie.[/quote] Jeśli chodzi o kłapanie to Oren też kłapał, nie dawał się złapać, też taki dzikusek. W hoteliku przestał.. Wierzę że będzie dobrze, bo widzę zupełną przemianę w Orenku
  18. Wczoraj spędziłam trochę czasu z bliźniaczkami - zakochałam się w każdej z osobna :loveu: Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to też uważam że domki powinny być dwa - dla każdej z osobna. Każda jest super przytulaśna i domaga się czułości, ale czarna jest wszędzie zawsze pierwsza (do głaskania, na kolanka) i zabiera całą swoją uwagę człowieka. Jeśli pójdą razem to brązowa zawsze będzie zepchnięta na drugi plan :-( Przepraszam, ale pomyliły mi się imiona bliźniaczek ;) Rzeczywiście dziewczynki nie interesują się sobą w ogóle, biegały w różnych kierunkach, każda miała co innego do zrobienia. Brązowa bawiła się z Orenem - chyba się polubili. Czarna biegała wszędzie i wszędzie jej było pełno, łącznie z naszymi kolankami :lol: Ale dopiero jak siostra gdzieś odbiegała to brązowej udawało się dopchać do przytulania, głaskania i buziaczków. Jest przesłodka
  19. Ja wpłacę swoje dzisiaj, przepraszam za spóźnienie - zapomniałam sobie. Wczoraj głaskałam Baranka - fajniusi jest, tylko nadal sika u siebie, ogłady musi jeszcze trochę doszlifować :cool3: No i na kanapę to się raczej nie nadaje Szukajcie mu domku z ogródkiem gdzie by się wylatał i mógł jeszcze popilnować terenu i poszczekać na intruzów :razz:
  20. Trzymam mocno kciuki za Witusia :kciuki: On jest cudowny. Mam takiego na osiedlu, tylko czarnego, też jedno oko niebieskie drugie ciemne - najłagodniejszy pies na całym osiedlu, wszystkim ustępuje
  21. Pani się nie odzywa już :diabloti: Pani miała jamnika wcześniej, ma syna 12 letniego. Argos bardzo im się spodobał, ale nie była pewna czy chcą większego psa
  22. Hop dzięki za zdjęcia i filmik :lol: Ja też mam trochę, wrzucę jak zgram z aparatu (poszukiwania kabelka :cool1:) Orenek CUDO. Nie tylko z wyglądu, ale też z zachowania - szczęśliwy, wesoły piesek. Biega, skacze, macha ogonkiem, przybiega na zawołanie. Bardzo przyzwyczaił się (z wzajemnością) do żony Jamora - daje się głaskać, brać na rączki. Obcych nadal się boi. Podchodził do mnie od tyłu i wąchał, ale nie dał się pogłaskać i odskakiwał przy wyciąganiu ręki. Myślę że to kwestia czasu żeby się przyzwyczaił. Niestety panicznie boi się smyczy i to jest duży problem. Dom z ogrodem byłby dla niego dużo lepszy niż mieszkanie, tak żeby stopniowo dochodził do siebie. Jak na razie smycz to trauma Poza tym na pewno był bity :-( Co ten biedak przeżył w swoim życiu :placz: A taki radosny psiak z niego
  23. [quote name='a.piurek']Strasznie drogo... Na 1 miesiąc może jakoś byśmy się zrzucili, tylko co jeśli w ciągu miesiąca mimo ogłaszania nie znajdzie się dla nich domek.[/quote] Trzeba się liczyć z tym że mogą nie znaleźć domku tak szybko, więc deklaracje muszą być stałe, no i miejsce dla nich. Ale 600 zł stałych deklaracji to nie ma szans uzbierać :shake: Ja rozpowiadam wszędzie, pytam ludzi, dziś powieszę ogłoszenia w lecznicach, ludzie czasami muszą uśpić swoje starsze psy, może komuś wpadnie w oko ogłoszenie u weta
×
×
  • Create New...