-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
leni356 replied to Martali's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdina']To moja znajda LUCKY!!on nie ma 2 lat bo 2 lata temy to go znalazłam ,mysle ze ma ze 3 jak nic:) kochana morda[/quote] Robię mu ogłoszenia, śliczny :lol: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Kenny, przestań. Ty tu nic nie zawiniłaś. Kompletnie nic. Nie my decydujemy jak potoczy się życie. Ważna informacja! Dt byłby potrzebny na 2 tygodnie. 17.09. Kenny będzie go mogła wziąć do siebie (w nast. tygodniu ma ważny wyjazd) i będzie mógł u niej czekać na kochający, cierpliwy domek. [COLOR=Red][B]Potrzebujemy więc lokum na 14 dni! Ciotki z Krakowa, błagam, pomyślcie.[/B][/COLOR] Może jakiś hotel? Chociaż to dla jego psychiki niezbyt chyba dobre...[/quote] Mam dt awaryjny, w którym jest 3-miesięczny kotek, więc jeśli jamniś nie byłby chory to mógłby się tam zatrzymać - trzeba sprawdzić u weta -
TOFIK-młody TERIER mix-SZCZĘŚCIARZ jakich mało - ZOSTAŁ KRAKUSEM !!!
leni356 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A tu siostra-bliźniaczka Toffina: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/porzucona-szorstkowlosa-mala-sunia-potrzebny-dt-145692/[/url] -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Jaka to jest dzielnica w Krakowie? może będę miała kogoś kto go przewiezie -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Jeśli to jest babeszja to niestety każda godzina jest ważna :-( Może jakiś wet dojedzie do nich do domu? -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Trzeba szukać weta w okolicy i dzwonić czy dojedzie na wizytę domową -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A może udałoby się gdzieś zamówić wizytę domową weta? Ja kilkakrotnie zamawiałam, płaciłam 60 zł za dojazd weta, tylko znaleźć kogoś w jej okolicy -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie je i nie pije to prawdopodobieństwo babeszji jest bardzo duże. -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Trzeba by może jeszcze najpierw sprawdzić kliniki w Krakowie, może gdzieś go przyjmą - łatwiej byłoby zawieźć, może ktoś się znajdzie -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black] [B][COLOR=Red][/COLOR][/B] Jestem załamana... :placz: :placz: :placz:. Może udałoby się go umieścić na 3 doby w lecznicy na Brynowie w Katowicach. Tylko co potem? I jak go tu przywieźć? Moja mam obiecała pokryć koszty transportu jeśli znajdzie się ktoś, kto go do Katowic przywiezie. Najlepszy byłby jednak dom, w którym ktoś się nim zaopiekuje, okaże mu miłość. [SIZE=4][COLOR=Red][B]RATUNKU !!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] Może komuś uda się go zawieźć na Brynów? Tylko czy są miejsca? -
[quote name='maciaszek'] Z Ostrołęki (Różan jest 27 km obok) jest: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91748.html"]bebcik[/URL] Z Makowa Mazowieckiego (ok. 20 km) jest: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=33"]malagos[/URL] Jest zmotoryzowana. Na mapie dogo napisała, że do 50 km może jechać. A może te dziewczyny znają kogoś kto mieszka bliżej?[/quote] Można poprosić Malagos. To jest 46 km od niej, a sama wieś Różan jeszcze bliżej - 20 km
-
[quote name='maciaszek']Nie odzywałam się wcześniej, ale doszłam do wniosku, że jednak powinnam napisać co myślę. Z jednej strony rozumiem _Larę, bo wiem, że czasami trafiają się takie domki, że TO się czuje, ale z drugiej strony wolę dmuchać na zimne. Żeby mieć spokój wewnętrzny, że psina naprawdę dobrze trafiła. Nawet jeśli taka wizyta to ma być tylko czysta formalność. Poza tym też uważam, że Perełka powinna być wydana (gdziekolwiek) po sterylce. Zwłaszcza Perełka, która nie jest nijakim, szarym kundelkiem. Ludzie są tylko ludźmi i tak, jak napisała Joma, mogą się ugiąć np. za 2 lata pod presją sąsiadów, którzy marzą o takim ślicznym piesku. A resztę przecież się rozda/sprzeda. Poza tym nie mamy gwarancji, że państwo ciachną Perełkę, a to wieś i jak będzie miała cieczkę to zlecą się psy z okolicy, nietrudno o "wpadkę". Myślę, że jeśli państwu zależy na suni to poczekają aż znajdziemy kogoś na wizytę i ciachniemy sunię. Z Ostrołęki (Różan jest 27 km obok) jest: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91748.html"]bebcik[/URL] Z Makowa Mazowieckiego (ok. 20 km) jest: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=33"]malagos[/URL] Jest zmotoryzowana. Na mapie dogo napisała, że do 50 km może jechać. A może te dziewczyny znają kogoś kto mieszka bliżej?[/quote] Zgadzam się w całej rozciągłości. Bez sterylki ją wydać to duże ryzyko :shake: to jest pies w typie rasy.. I to nie tylko kwestia pseudo, ale ludzie często nie są w stanie dopilnować suni, nawet tej najbardziej pilnowanej. Miałam ostatnio taki przypadek, u weta pani mówiła że im się pies sąsiadów podkopał w ogrodzie i pokrył ich sunię. Calkiem niedawno kombinowaliśmy odnośnie sterylki Marinki, przecież to jest kwestia tylko kilku dni..
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
leni356 replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Kasa sama Tuptusiowi z nieba nie spadnie. Gdyby nie fakt że poznałam Tuptusia osobiście i poszukałam jego wątku na Dogo sama to bym o nim w ogóle nie wiedziała, a to taki fajny psiak. Do tego leczenie potrzebne na tydzień temu. Dlaczego nie zapraszacie tu więcej ludzi? Niech każdy wyśle kilka pw to się więcej osób zejdzie. Z funduszy Majki zostało trochę grosza, będzie dla Tuptusia, postaramy się zostawić też coś po Orenie, ale to na razie krople w morzu potrzeb -
[quote name='anawa']Śliczna........... :loveu: i chyba kolejna do przedstawienia państwu "przegranym w wyscigu" o Orena i Majkę....... Sprawdzałaś tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-suczka-do-6kg-kudlata-puszek-okruszek-144066/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-pieska-malej-rasy-wroclaw-144811/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-pieska-malej-rasy-wroclaw-144811/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-z-ogrodem-czeka-na-mala-kudlata-suczke-leszno-144199/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/domek-z-ogrodem-czeka-na-mala-kudlata-suczke-leszno-144199/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-malej-suczki-warszawa-142634/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-malej-suczki-warszawa-142634/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-sunia-143892/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwana-sunia-143892/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-malego-sredniego-starszego-lagodnego-pieska-suczki-144021/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-malego-sredniego-starszego-lagodnego-pieska-suczki-144021/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/maly-piesek-do-gdyni-142505/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#606420]http://www.dogomania.pl/forum/f97/maly-piesek-do-gdyni-142505/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Może warto?[/quote] Dzięki anawa, przejrzę sobie
-
[quote name='Dogo07']A co za psiaczek ? Uroczy kudłaczek. No i co z tym allegro ? Nie można go przedłużyć, może faktycznie by przyniosło szczęście innym psiakom tak jak Majce i Orenkowi ?[/quote] Będziemy odnawiać, bo chyba się skończyło
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Chyba nie we wszystkich domach są kotki :placz: Moje dwa domki odpadły, bo są koty, a pan jeszcze nie dzwonił. Podam mu tel do Bajki -
Wszystkim wielbicielom kudłatych przedstawiam Niszkę: [IMG]http://www.psydoadopcji.pl/wp-content/uploads/2009/09/NISZKA2-300x225.jpg[/IMG]
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Będzie pani Maria ze Snupim, można poprosić ją -
Cudnie :laugh2_2::laugh2_2:
-
Tylko teraz Verter samotny :-(
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Dzięki Irysku za zainteresowanie i podanie linku. Rozmawiałam z Panią i chyba jednak się tam wybiorę, okazuje się, iż jest nastawiona na jedną z naszych suczek. Nie chciała za bardzo przez telefon rozmawiać o innej adopcji. Jej małżonek cały przyszły tydzień ma urlop i dlatego sprawa stała się pilna. Poinformowałam ją o tym, że sunie są energiczne i kopią dołki w ogródku, nie przeszkadza jej to. Jej pies robi to samo. Ogrodzenie ogrodu szczelne i wysokie. Nie ma niebezpieczeństwa, że pies wyjdzie. Zdaje sobie sprawę, że na początku może być różnie, trzeba nad pieskiem popracować i zniszczenia też mogą być. Nie wiem co robić, wszystko za szybko.[/quote] No to chyba dobrze gdyby jedna znalazła kochający domek i fajnych właścicieli.. Druga też szybciutko znajdzie dom, bo śliczne są obydwie. -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Tylko czy tu jeszcze ktoś zagląda? :lol: Super wieści o Majce, bardzo się cieszę i też nie mogę doczekać się fot :lol: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Super akcja :multi: Jamniś śliczny, ale taki smutny na pierwszych zdjęciach :-( Biedaczek -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Czy zgadzacie się aby pozostałą kwotę przeznaczyć po połowie na Tuptusia który nie ma funduszy, za to ma dziurę po wydłubanym oku, która trzeba leczyć oraz na jamniki 2 staruszki które zaraz zostaną wysadzone z ciepłej kanapy po śmierci ich właścicielki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-tuptus-bez-oczka-z-lancucha-do-hoteliku-u-jamora-potrzebne-pieniadze-dom-staly-140194/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/[/URL] 138 zł po połowie to wychodzi 69 zł[/quote] Tak sobie czytam wątek biednego Tuptusia i z kasą tam tak krucho że chętnie przekażę pozostałe Majusiowe pieniądze na Tuptusia, a na jamniorki będę zbierać, bo ich jest dwa, ale i tak mają coś niecoś w skarpecie, a Tutuś chory i jakoś marnie z funduszami :shake: Citki, zajrzyjcie proszę na oba wątki. Wasza pomoc potrzebna bardzo tym biedakom