-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='__Lara']:loveu::loveu::loveu: Fafi, Ty potrzebujesz na już człowieka na wyłączność![/quote] No właśnie :p Szukamy domeczku. A czy ktoś wie może jak dać ogłoszenie do gazety? bo już wiem jak do metra, to dzisiaj to zrobię
-
Tylko żaden domek nie jest jeszcze sprawdzony, będzie wizyta przedadopcyjna [U]zanim[/U] pan pojedzie zobaczyć Orena
-
[quote name='luka1']wydaje mi sie że w schronisku nie przepadał za meską częścią załogi ;)[/quote] Jamora polubił od razu, mnie się bał, TZ-a nie, więc jest nadzieja że Oren pana zaakceptuje :kciuki:
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Szukam teraz lokum dla jamnika z lasu. Mam zaklepane miejsce w hotelu w Katowicach, od poniedziałku. Jeśli "mój" jamnik z niego nie skorzysta, możecie spróbować ulokować tam Fido i Figę. Myślę, że uda się wypertraktować jakąś sensowną cenę (w końcu 2 jamniory w jednym boksie). Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, dajcie znać. W niedzielę wieczorem powinnam wiedzieć co i jak. Hotelik - 20 zł/doba, z wyżywieniem. Tylko skąd tą kasę brać? Ale może jakoś by się uzbierało...[/quote] 20 zł za dobę to jest 600 zł na miesiąc - za jednego psa.. Cena dobija -
Malutka i młodziutka jamnikopodobna Per szuka domku w Warszawie
leni356 replied to kociabanda's topic in Już w nowym domu
[quote name='kociabanda']Ale jeśli opiekunka nie chce jej wydawać poza Warszawę, to co można zrobić? Rozmawiałam z nią i raczej zdania nie zmieni. :( To mocno starsza osoba i trudno ją będzie przekonać. Za tydzień czy dwa spróbuję znowu porozmawiać na ten temat. Może się uda.[/quote] To trzeba w ogłoszeniach zaznaczyć ze dom TYLKO w Warszawie poszukiwany :roll: Do mnie się ludzie zgłaszają jak ogłaszam psiaki, lepiej od razu jasność, po co tracić czas, lepiej zaproponować innego pieska w potrzebie, niestety ich nie brakuje -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Nie dziękuj na razie. Jeszcze nie wiadomo co z tego wyniknie i czy pani w hoteliku "łyknie" podwojenie jamników ;). Nie znam tego hotelu ani kierowniczki, to ktoś załatwiał to miejsce.[/quote] A czy to ten, bo tutaj złe wieści: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/czy-jest-zapotrzebowanie-na-hotelik-dt-kolo-warszawy-137165/index6.html[/url] -
[quote name='jamor']to facet bedzie musiał przejsc testy u mojej zonki. Oran wyjatkowo przypadł jej do gustu .[/quote] To dopisujemy do listy testy pani Jamorowej :lol:
-
[quote name='hop!'] Czy mam usunąć jego ogłoszenia?[/quote] Może jeszcze nie, niech sobie będą do soboty
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Szukam teraz lokum dla jamnika z lasu. Mam zaklepane miejsce w hotelu w Katowicach, od poniedziałku. Jeśli "mój" jamnik z niego nie skorzysta, możecie spróbować ulokować tam Fido i Figę. Myślę, że uda się wypertraktować jakąś sensowną cenę (w końcu 2 jamniory w jednym boksie). Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, dajcie znać. W niedzielę wieczorem powinnam wiedzieć co i jak. Hotelik - 20 zł/doba, z wyżywieniem. Tylko skąd tą kasę brać? Ale może jakoś by się uzbierało...[/quote] No musi się uzbierać. Dzięki, Maciaszku -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Kolejny dramat, czy macie jakieś namiary na hotelik i czy jest więcej miejsc? Dwa jamniki, nie dajmy im trafić do schronu :placz: Ja się podejmuję zbierać fundusze [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index7.html[/url] -
Śliczna sunia
-
Ciotki, dramat - może mieliście jakieś domki chętne na jamniki?? Te klusie oddają do schroniska :placz: :placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index7.html[/url]
-
[quote name='anawa']O rany, nie róbcie mi tego! :crazyeye: Właśnie jestem po rozmowie z panem, który "spóźnił się" na Majkę. Wczoraj wysłałam mu wszystkie dostępne zdjęcia Orena i właśnie otrzymałam telefon, że pan decyduje się na adopcję Orena. W sobotę mamy się spotkać u Jamora. Do dyspozycji dom z ogródkiem w Wolicy pod Warszawą. Pan przemiły, kulturalny, warunki kapitalne, wizyty przed- i poadopcyjne O.K. Co Wy na to?[/quote] Pan się zgłosił pierwszy i pamiętam o tym. Sprawdźmy warunki najpierw, bo brzmi genialnie, no i jeśli Orenek nie będzie miał problemu z akceptacją pana to byłoby super :multi:
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']No i dobrze trzymałaś te kciuki :multi:. Wysłałam wczoraj do pana wszystkie dostępne zdjęcia Orena i przed godziną pan zadzwonił do mnie z info, że decyduje się na przygarnięcie Orena. Warunki kapitalne:dom z ogródkiem, pod lasem, w Wolicy k/Warszawy. Piesek oczywiście będzie mieszkał w domu ale ogród do dyspozycji. Wizyty przed- i poadopcyjne O.K. W ogóle to przemiły człowiek. Jest chętny, żeby w sobotę pojechać do Jamora i poznać pieska :lol:. Ale jest pewien problem: pan spóźnił się raz na Majkę a teraz widzę na wątku Orena, że są jakieś trzy chętne panie :crazyeye: PIRANHA ratuj, zrobiłam panu nadzieję, nie chcę go zawieść :placz:[/quote] Pan zgłosił się pierwszy, ja o tym pamiętam. Jeśli domek będzie super i Orenowi pan też się spodoba ;) Trzymam kciuki za wizytę i spotkanie u Jamora -
[quote name='danka1234']Bedzie dobrze ,musi być.Juz czas by Filipek zaznał szczęścia. Tytuł trzeba zmienić.[/quote] Ostatnio jak zmieniłam od razu tytuł to Filipek wrócił :diabloti: Dajmy mu jeszcze kilka dni na zasiedzenie się w nowym domku :p
-
Wszystkie domki zgadzają się na wizyty przed i po adopcyjne
-
[quote name='hop!']Jeszcze jedna? Czyli są dwie panie zainteresowane Orenem?[/quote] TRZY :lol: Dzwoniła kolejna pani, z Warszawy. Mieszka na Ursynowie pod lasem kabackim, miała już pieska ze schroniska w Celestynowie, żył 17 lat i był podobny do Orenka. Pani z Łodzi ma domek z ogródkiem i sunię znajdę, sunia nie wysterylizowana, więc Oren musiałby być ciachnięty przed adopcją. Pani podoba się jeszcze Dżibi - czekamy co zdecyduje. Trzeci jest pan spod Warszawy, rodzina z dziećmi
-
Jest jeszcze jedna pani zainteresowana Orenem - z Łodzi
-
[quote name='MagdaH']Leni, czy doszedł mój pieniążek? :roll:[/quote] Doszedł, bardzo dziękujemy :loveu: 5X20ZŁ NA HOTELIK U JAMORA DLA ORENA = 100 zł - Magda H.
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A może ten hotelik gdzie jest jamnik ze Swarzędza? jeśli mają miejsce -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Wydaje mi się, jeśli wszyscy darczyńcy nie mają nic przeciw, można wziąć np. ze schronu następnego psiaka.[/quote] Może jakiemuś bezdomnemu pomóc? Np ten psiak cudny i błąka się po ulicach :-( :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/samotny-kudlaty-bez-domu-szuka-czlowieka-145006/[/url] -
W Warszawie jest dobry ortopeda o którym słyszałam, nazywa się Jacek Sterna - może ktoś kojarzy? Niestety nie wiem czy jest drogi Na SGGW też powinni mieć dobrych lekarzy[B] [/B]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
leni356 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'][SIZE=4][B]potrzebuję PILNIe telefon do CoolCaty - chodzi o transport karmy dla Brutusa Boguszyckiego [/B][/SIZE][/quote] Wysłałam na pw