Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Fenomenem jest dla mnie to że jedni ludzie psa wyrzucają jak niepotrzebny śmieć, a inni potrafią mu dać tak wiele - kochający dom. Megii, bardzo Ci dziękuję za nadzwyczajną opiekę na Fafim :calus: Odżył u Ciebie biedaczek i z dzikuska zrobił się fajnym psiaczkiem - to cała Twoja zasługa
  2. [quote name='anawa']Może ludziom chodzi o nową "fryzurę" Orena? :razz: Przecież nieostrzyżone to one wszystkie wyglądają tak samo :roll:. Jeśli tak, to załatwmy fryzjera, niech ciachnie wszystkie a wtedy hulaj dusza, piekła nie ma - i wszystkie do domków :multi:[/quote] No właśnie :evil_lol:
  3. Wiadomo :) Fafi ma nowy SUPER domek, czekaliśmy aż się zaaklimatyzuje z trójką dzieci, dwójka małych, ale Fafulec sprawuje się świetnie :multi: Państwo wzięli go nad wodę, bardzo lubi pływać i pilnuje się ich, ładnie słucha. Przyzwyczaił się już do terenu, dzieci zachwycone. Tylko pan mówi że bardzo nienajedzony - karma leży w misce, a on wyrywa dzieciom z rąk kanapki :roll: Oj, Fafulec :shake: Jadę do niego dopiero w sobotę, więc wtedy dopiero fotki wstawię. Niestety córka państwa miała wypadek, więc jeżdżą codziennie na zmianę opatrunku. Rodzina bardzo miła. Tak się cieszę że tak dobrze trafił :loveu: Fafi zamieszkał w Nowym Dworze Mazowieckim.
  4. [quote name='Isadora7'] Ja mam maila od Pani w któym dokładnie opisała warunki jakie oferuje, chce dać bezpłatny tymczas (ewentualnie jakaś pomoc w karmie i leczeniu gdyby byłą konieczność) będe dzisiaj wieczorem do niej pisała. Domek w okolicy Kielc. Pani ma 13-letniego jamnika. Oferta jest dość konkretna (a nie tylko zę chce i cena). Jakby Irma dzisiaj miałą jasnośc w trakcie rozmó z ewentualną chętną na Figę którą do niej przekierowałam, zaproponowałbym Figo Pani z Kielc. [/quote] Byłoby super, bo chłopczyk na razie nie ma miejsca nigdzie
  5. Nie dostałam adresu jeszcze, pan ma dzisiaj dzwonić
  6. [quote name='zuziaM']Dostalam PW. Ale nie pomoge :shake:. Nie mam miejsc, a przyjac moge jedynie wieksze psiaki do kojcow. Takie 18 do 25 kg. Kojce maja spore otwory. Przepraszam, ale jeszcze nie......[/quote] Dziękujemy, szukamy dalej :kciuki:
  7. Podnoszę Iskierkę :loveu:
  8. [quote name='Isadora7']Pozwolę sobie zacytowac fragment maila. Bo on da nam wszystkim "kopa" dodziałania. Maila wysyłam do niej rónież. Myślę że warto podjąć próbę. Nie ma się co raczej łudzić, by psiaki poszły razem. Pewnie nawet w hotelu by się nie udało. Jak widać ciezko z mijescami i trzebaby rozdzielać, bo są (jeżelisą) pojedyncze miejsca. Irmina poda wszystkie za i przeciw w mailu do zaiteresowanej Pani. Zobaczymy. Trzymajmy kciuki.[/quote] No to jest zawsze jakieś wyjście :cool2: Lepiej je rozdzielić niż żeby oba trafiły do schronu :shake: Łatwiej znaleźć 2 x 1 miejsce
  9. [quote name='monika083']oj ,to pewnie gdyby Argos sie tam wprowadzil dlugo by tam nie pobyly;) szkoda domku ,kurcze moze zaproponuj tym ludziom jakiegos innego psiaka z dogo...[/quote] Na pewno zaproponuję, ale najpierw w kolejce jest Argos. Ten pan który dzwonił też był bardzo miły. Może to ten domek dla Argosika..
  10. Mam fajny domek pod Krakowem z dużym ogrodem, warunki idealne. Pani chciała Argosa, ale Argos nie toleruje kotów, a pani ma jednego w domu, do tego bardzo ukochanego. Pomyślałam że zaproponuję jej Gronia. Co myślicie? Domek do sprawdzenia, ale pani jest tak miła ze aż chce się z nią rozmawiać. Dwa warunki domku: musi lubić koty i być wykastrowany
  11. [quote name='monika083']leni ,ja nie znam osobiscie Argosa,niech sie wypowiedza inni ,ale czytam watek od poczatku i moim zdaniem on sie do kotow nie nadaje ,jednak nie wiadomo jak te koty sa blisko ,czy beda wchodzic na ogrod ,czy sa gdzies dalej..trzeba jeszcze tych ludzi moze dokladnie popytac.[/quote] Są na terenie posesji.
  12. [quote name='CoolCaty']dzięki, będe miec biedactwa w pamięci - nietety więcej zrobic nie mogę :-([/quote] To i tak wiele, dzięki
  13. [quote name='monika083']ja bardzo watpie ,ze on do kotow przywyknie ..jego instynkt jest silniejszy[/quote] Kurcze, taka szkoda :-(
  14. [SIZE=2][FONT=Garamond][SIZE=3]Astaroth nie odpowiada[/SIZE][/FONT][FONT=Garamond][SIZE=3], napisałam jeszcze do ZuziM. [/SIZE][/FONT] [/SIZE]
  15. [quote name='CoolCaty']Na szybko podmieniałam aukcję Loni na Pinokia: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=722798530"]Pinokio - jamniorek z psiego piekła szuka domu. (722798530) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Później dopracuję tekst i jak będę w Boguszycach spróbuję mu zrobić nowe fotki. Leni, masz link?[/quote] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index14.html[/url]
  16. Miałam jeszcze 2 telefony w sprawie Argoska: pani z mężem na emeryturze, budują dom i tam się przeprowadzają, mają dużą działkę. Jakiś czas temu pochowali owczarka, bardzo spodobał się pani Argos. Problem w tym że na ich działce gdzie niedługo się przeprowadzają mieszka 5 kotów, oni je dokarmiają. Mówiłam o wyczynach Argosa wobec kotów, pani się zastanawia że może Argos przyzwyczaił by się do kotów gdyby z nimi stale przebywał? No ja nie mogę dać gwarancji :-( Ma zadzwonić jutro po rozmowie z mężem. pan z Krakowa, niestety nie mogłam wtedy rozmawiać, więc umówiliśmy się na telefon jutro. Pan chciałby zobaczyć Argoska - jutro mam mu podać adres i telefon do DT. [B]Bajko, wyślij mi proszę na pw. [/B]
  17. Cudowne wieści :multi: Czy nie było więcej telefonów w sprawie jamniczków? Mamy dwa biedaczki jamniki po śmierci właścicielki
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-potrzebna-pomoc-sliczny-szorsciak-z-legnicy-141645/index27.html[/url]
  19. Proponuję wznowić allegro Majki i Orena i umieścić info że one mają domy, ale cała reszta kudłaczy czeka na swoje - tam umieścić po jednym zdjęciu i krótki opis. Może się znajdą domki kolejne.. Majka i Oren działają jak magnez
  20. Szukamy też pilnie domu dla Argoska z mojego podpisu. Miałby super domek o mały włos, tylko pacjent nie znosi kotów :-(
  21. Piątek 11 września
  22. [quote name='Kisiaraf']Niestety bardzo mi przykro ale od strony DT nie jestem w stanie pomóc :-( zawiadomiłam też kilka dogomaniaczek może ktoś się odezwie. Chętnie jednak go poogłaszam tylko pytanie czy na pierwszej stronie jest wszystko aktualne? No i czy jest jakiś tekst do ogłoszeń? Jak nie to poprosze o info o psiaku. Narazie wyczytałam, że przyjazny do ludzi gorzej z kotami i psami, ogólnie spokojny. Co jeszcze można napisać?[/quote] Na pierwszej są aktualne ogłoszenia. Fotki też Hop napisała fajny tekst, możesz wykorzystać. I bardzo dziękujemy [SIZE=4][FONT=Arial]Argos – kochany i radosny przytulak… Argos to śliczny, średniej wielkości psiak o rozbrajającym spojrzeniu. Nie za młody, nie za stary – w sam raz. To wspaniały, radosny, kochany i niezastąpiony przyjaciel na czterech łapach. Lubi spacery i zabawę. Uwielbia towarzystwo dzieci. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Czeka na prawdziwy dom – taki na zawsze, w którym będzie kochany i przytulany. [/FONT][/SIZE][FONT=Arial] Jeśli ktoś może przygarnąć Argosa - proszony jest o kontakt: tel. 791 949 077, e-mail: [COLOR=#0000ff][U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/[email protected]"][email protected][/URL][/U][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Dogo07']Leni, bo ja znalazłam taki wątek, gdzie jest kilka biednych kudłaczy szukających domki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wybrany-dzibi-dziekuje-za-pomoc-144992/[/URL]. Tam ta sunia Aza taka w typie Orenka trochę jest: .[/quote] OK, dzięki, będę polecać
×
×
  • Create New...