Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='anawa']To baaaardzo się cieszę, że "mój kandydat" zdał egzamin. Byłam tego pewna juz po rozmowach telefonicznych :multi:. Teraz jeszcze pozostaje "test Jamorowej" :evil_lol: To jakie są dalsze ustalenia? Mogę pomóc w transporcie :lol:.[/quote] Tak, państwo bardzo prosili o pomoc w transporcie. Chcieliby Orenka przyjąć 10 lub 11 września. Będziesz wtedy dostępna?
  2. Orenkowi to się chyba trafił los na loterii - główna wygrana :lol: Byłam w domku zainteresowanym, ludzie przemili, ciepli, spokojni, mądrze podchodzący do psów. Jakiś czas temu pożegnali swojego kudłacza w wieku 17 lat, też znajdę. Oglądałam dużo zdjęć. Teraz są gotowi na nowego pieska. To pani o nim marzyła. Dla Orena dostosowali swoje plany prywatne i zawodowe, teraz jadą na 1,5 tygodniowy urlop, a potem tydzień chcą być w domu z nim, bo wiedzą że to pies po przejściach, więc żeby się do nich przyzwyczaił. Domek z ogrodem, solidne ogrodzenie. Ja jestem na duże TAK :lol:
  3. [quote name='mgie']'Aida' to prawdopodobnie ta sunia [URL]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Si0Mt2i3cqI/AAAAAAAACSg/cvDsoJae7qw/s720/IMG_0324.JPG[/URL] Miałam już dla niej dom,jednak otrzymałam informacje ,że odeszła za TM [/quote] mgie, tak to ta sama. już kiedyś tu była wklejona na wątku, nie mogłam odnaleźć postu. Jaka szkoda :-(
  4. [quote name='Irma i Seagal']Isadora7 zgadzam się z Tobą, nierealne jest zebranie pieniędzy na hotel, zwłaszcza, jak się ma perspektywę długiego oczekiwania na dom. Jamniki są na forum 1 miesiąc i był jeden telefon, potem cisza. Jeszcze wczoraj jamniki były w domu, bratu trudno jest się zmobilizować, żeby pojechać do schroniska. Jutro będę u niego osobiście, "przycisnę go", bo mi trudno ustalać coś, jak nie wiem co się dzieje z psami. Pozdrawiam[/quote] Zrób zdjęcia nowe proszę
  5. [quote name='Jasza']Nie wiem gdzie jest Świdnica, ale założę się, że daleko... Jakoś tak jest, że piszą ludzie z odległych zakątków..[/quote] To chyba ta za Wrocławiem
  6. [quote name='Anna_33']Leni, skad wzielas te zdjecia? Aidy to ja w ogole nie kojarze.[/quote] Hm, kiedyś była na wątku pokazana podobna sunia, tylko miała inne imię, chyba Astra, może to ta sama. A zdjęcia ze strony ostatniej szansy
  7. FILIPKA: [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/filipka.jpg[/IMG] [B]Dziubdziusiek: [/B] [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/dziubdzius.jpg[/IMG] [B]Aida [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/45.jpg[/IMG] [/B]
  8. Czy są jakieś informacje o tych pieskach kudłatych? czy one nadal są w Boguszycach? PUSIA: [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/PUSIA.jpg[/IMG] SISI: [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/sisi_pierwsza.jpg[/IMG] NUSIA: [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/nusia.jpg[/IMG] KLUSKA: [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/kluska.jpg[/IMG] Frytka: [IMG]http://www.psiaszansa.pl/galeria/046.jpg[/IMG]
  9. Wieści z nowego domku: Noc przespał spokojnie, zdążył się już zakochać w nowej pani, bo chodzi za nią krok w krok, już się przytula i nawet chce się bawić. Uwielbia lodówkę :lol: Chyba będzie dobrze :multi:
  10. [quote name='malawaszka']łoohohooo w stałym domku? ale cudownie!!! szczęściarz z niego :loveu::multi:[/quote] W stałym :multi: Noc przespał spokojnie, zdążył się już zakochać w nowej pani, bo chodzi za nią krok w krok, już się przytula i nawet chce się bawić. Uwielbia lodówkę :lol:
  11. [quote name='Dogo07']Ja mam miejsce u Megii ale jestem chyba 4 w kolejce. U ZuziM Rumcajs jest zapisany, widziałam, ale też jest na którymś miejscu. Wszędzie w hotelikach są kolejki. Może jeszcze u Astaroth koło Warszawy. To jest to ketunia co podałaś post niżej.[/quote] Ja go zapisałam do ZuziM w miejsce innego psiaka, który znalazł dom, ale jest 4 albo 5 w kolejce :-( Chyba u Megii się szybciej posunie, może Fafi pójdzie do domku, Verter, bo to bardzo młode psiaki
  12. Jeszcze jedno: [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/malutki-kudlaty-bardzo-kochany-piesek-szuka-domu/"][URL="http://www.dogomania.pl/forum/Malutki,%20kud%C3%85%C2%82aty,%20bardzo%20kochany%20piesek%20szuka%20domu%20%7C%20Psy%20do%20adopcji"]Psydoadopcji.pl[/URL] [/URL]
  13. [quote name='Negri_2008']Serio serio ;) W razie nieudanej adopcji łatwiej jest odzyskać psa. Tak zdecydowała Pani Prezes Fundacji, która opiekuje się Bartkiem.[/quote] On już czeka 2 lata na adopcję i tak ograniczać :shake: Mam kilka domków które były chętne na Mohera, myślałam żeby jego polecać, ale żaden nie jest z Wwy, więc nie ma szans
  14. [quote name='Negri_2008']Pamiętajcie o tym, że dom dla Bartka może być tylko w Warszawie lub w najbliższej okolicy :roll:[/quote] Serio? Nic o tym nie wiem. A z jakiego powodu?
  15. [quote name='Molli'] Ja mogę wysłać ale potrzebowałabym nick tej osoby.[/quote] Ja już go dodałam na Jamniki do adopcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index111.html[/URL] Nick Danusi: danka1234
  16. [quote name='__Lara']W najbliższym czasie porobię ogłoszenia.[/quote] Bez nowych zdjęć to będzie marnie :-( Muszę jakoś znaleźć czas i tam podjechać Ja polecam Bartka osobom które szukają kudłaczy, ale na razie brak zainteresowania Trzeba ogłaszać
  17. No to szukamy dalej domku dla Bugiego
  18. [quote name='Malwi']nic mi nie wiadomo żeby ktoś dzwonił o Bugiego... chociaz dwa dni temu dzwoniła Pani , ale po 1 chciała Bugiego do polowań, po 2 mają 2 inne psy , po 3 mają jeszcze kota więc odpada..[/quote] No to szkoda. Do polowań to niekoniecznie. A z tym kotem jesteście pewni że nie lubi?
  19. Co mam zrobić z tym jegomościem który wylicytował Bugiego? :angryy: Usunąć ofertę na pewno, ale zgłosić go gdzieś do adminów allegro? na allegro pisze: Jeśli masz problem z kontaktem z powodu niepełnych bądź błędnych danych Kupującego, poinformuj nas o tym:
  20. [quote name='irysek']fuj, obrzydliwe te wasze rozmowy. a tego figla wkleilam specjalnie po to, zebys go wlasnie leni gdzies podrzucila, bo jako tako do orena podobny. tak sie smieje, ze oren do majki, potem ewolucja i figiel do orena, ale do majki juz nie bardzo ;) hihi[/quote] E tam od razu obrzydliwe. Oren o Majusi chyba zapomniał, adoruje teraz Anu, mówiliśmy mu że dzieci z tego nie będzie :evil_lol:
  21. No nic, nie traćmy nadziei. Może by tytuł zmienić na nowy? Może to coś ruszy
  22. Aniu, cudownie! Po prostu skaczę ze szczęścia :sweetCyb: :sweetCyb: Mam nadzieję że Pani Ula nie obrazi się że wstawię zdjęcie siostrzyczki Dżibiego: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/becf221b80167b7c3ff8777ab62e8504,14,19,0.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Weronia']Nie ma... na razie jest znany jako jamniś szorstkowłosy. Czy można prosić o pomoc w "rozreklamowaniu" jamnisia..?[/quote] To trzeba mu imię wymyślić i będę ogłaszać. Na razie dodałam na [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/piesek-w-typie-jamnika-szorstkowlosego-czeka-na-domek/"]psydoadopcji.pl[/URL]
  24. Sunie są bardzo interesujące: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b19e37b9d5cf2ca061cae80025503f27,14,19,0.jpg[/IMG] Mimo iż zdjęcie totalnie nieostre to zobaczcie jaka szczęśliwa morda: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6cb2a5ebc037cd110d3e7fbe1b7cddca,14,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...