Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Ciotki, zajrzyjcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index9.html[/url]
  2. Zajrzyjcie proszę na wątek, może ktoś zna dt choćby płatny dla którejś z klusek? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index9.html[/url]
  3. [quote name='Isadora7']Może jednak najpierw zapytać o kasę. Ja osobiście nie pytałabym o miejsce nie mając zaplecza w kasie. Leni zobacz tu nie ma takiego zaplecza.[/quote] Jest już 200 zł na miesiąc - to już prawie na jedną klusię. Ja się podejmuję zbierać fundusze, nie zostawiłam żadnego psa bez stałych wpłat Wolałabym uchronić je przed schroniskiem :shake:
  4. Jeśli ktoś zna ten dt gdzie jest jamniś ze Swarzędza to proszę spytajcie tam o miejsce
  5. Wysłałam zapytanie do 2 płatnych dt, może chociaż po jednym miejscu się znajdzie, bo dla dwóch na raz to ciężko będzie Po wakacjach ruszyły trochę adopcje
  6. [quote name='irysek']wejdz na swoje wiadomosci. napisalam ci tam ile wyniosl transport, kto ile wplacil i komu zostalo przelane. wszystko jest opisane (biorac pod uwage, ze koszt byl 50zl, a na oplacenie go zlozyly sie 2 osoby, takze duzo do rozliczania nie ma). ok, to moje juz wyjasnione, a poker potwierdzi ci w przyszly pon.[/quote] Ale nie chodzi o rozliczenia na pw, każda zbiórka kasy powinna być rozliczona na wątku danego psa
  7. Może przeszukajmy wspólnie forum, może jakieś płatne dt się znajdzie? Kilka psów idzie do adopcji, będziemy żebrać o deklaracje. Może gdzieś jest miejsce
  8. Jeśli każdy każe sobie oddawać kwotę którą przelał na Orena to zostanie mu zero, a część wydatków została już poniesiona. Rozumiem że nie chcesz partycypować w żadnych wydatkach, OK, przeleję Ci z powrotem kasę i jeśli Poker powie że mam przelać to też to zrobię. Jest masa innych psów w potrzebie - nie musisz się dokładać do tych na które ja zbieram. Jeśli chodzi o Majkela to osoba zbierająca fundusze na psa musi zrobić rozliczenie tych funduszy - zbierałaś na swoje konto, ale słowa nie ma gdzie poszło i do kogo. Jeśli będzie na wątku pełne rozliczenie to ja się nie wycofam, jeżeli tego nie ma to nawet nie jest zgodne z regulaminem
  9. [quote name='irysek']ok, ja nie poganiam. czekamy cierpliwie. (suni i tak jeszcze cieczka musi sie skonczyc, a po niej jeszcze 3 tyg trzeba odczekac)[/quote] Irysku, mogę Ci oddać te pieniądze które chcesz od Ciebie i Poker, czyli do wydatków Orena nie dokładacie się w ogóle. Chcę tylko odliczyć 30 zł które przesłałam Ci dla Majkela - na wątku nie było rozliczenia, więc mam prawo te pieniądze odzyskać z powrotem.
  10. Ostateczne rozliczenie wydatków i pieniędzy Orena będzie [B]dopiero jak Oren będzie bezpieczny w DS.[/B] Tak jak było w przypadku Majki - rozliczenie dopiero po znalezieniu się psa w nowym domku
  11. [quote name='hop!']Przygotuj mi tylko roboczy tekst informacyjny i prześlij na maila + fotki oczywiście.[/quote] Oki. Dzięki
  12. [quote name='anawa']Sprawdziłam swój grafik pracy, 10 i 11 września mam wolne (co za zbieg okoliczności :lol:) więc jestem do dyspozycji. Leni, jaki plan? Pan bedzie się ze mną kontaktował czy Ty dasz znać, kiedy mamy odebrać Orena? Masz mój nr tel, w razie czego dzwoń. Wymyśliłam sobie, że zaproponuję panu wycieczkę ze mną do Warki. Chciałabym, żeby zobaczył też inne pieski, może ma kogoś znajomego, równie miłego, jak on sam i może pomoże uszczęsliwić jeszcze jakąś sierotkę? :evil_lol:[/quote] Dzięki :) Dam znać, pan teraz jedzie na urlop. Jutro zadzwonię do Jamora i ustalę szczegóły co do Orena. Pan się może da namówić na wycieczkę do Warki, pani od razu mówiła że ona jest zbyt wrażliwa i wolałaby żeby Orenek do nich przyjechał, ją by serce bolało oglądając inne pieski i gdyby Oren płakał w samochodzie to już w ogóle dla niej dramat. Tak więc Orenka trzeba państwu zawieźć, chyba że pan da się namówić na odwiedziny w Warce
  13. [quote name='sacred PIRANHA']leni po rozliczeniu Majki pozostałość postanowiłam przekazać Tobie (138zł mam je jeszcze na swoim koncie), jeśli chcesz to z tych pieniędzy możesz przekazać coś na Tuptusia, ja jestem jak najbardziej za;)[/quote] Oczywiście. Jeśli darczyńcy nie mają nic przeciwko to na leczenie Tuptusia przekażę. Tuptusia poznałam i to jest super piesek, nie ma oczka, ale zawsze wesoły, oby szybko znalazł się dobry domek dla niego
  14. [quote name='sacred PIRANHA']doszło 20zł od p.Anety zatem mamy na plusie 288zł na moim koncie i 91zł (za opłacone nadliczbowe 7 dni pobytu)na koncie jamora z powodów osobistych robię sobie chwilową przerwe z działalnością na dogo, będę zaglądać oczywiście, podrzucać wątki, może jakiś bazarek zorganizuje ale nie moge sobie pozwolić na wzięcie na swoje barki aktualnie żadnego psiaka schroniskowego, odpisywania na tysiące maili/odbieranie milonów telefonów itd więc chciałabym się rozliczyć ze wszytskich pieniążków które mam i je odesłać z mego konta żeby mi nikt nie zarzucił że na lokate wpłaciłam i zarabiam;) zatem: 91zł wpłacone na konto jamora zostało przekazane na pobyt w tymże hoteliku Orena- psiaka bliźniaka Majki zakochanego w niej po uszy:loveu: 50zł - przekazałam na pobyt w hoteliku Gronia - ślicznego sznaucera średniego wyciągniętego ze schroniska- sznaucery to moja miłość niespełniona i nie mogłam nie pomóc choć tak:oops: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-sredni-piekny-czarny-gron-szuka-domu-krk-145106/[/URL] rozmawiałam z Murką którą szanuję wyjątkowo na temat najbardziej zadłużonych psiaków u niej w hoteliku i postanowiłam po 50zł przekazać na Remka- psiego kudłatego staruszka który po śmierci pana szuka swojego nowego miejsca na końcówke życia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/remek-starszy-sznaucer-mix-po-smierci-pana-czeka-na-nowe-zycie-u-murki-143531/[/URL] i Rufiego - psiaka z mieleckiego schroniska który ma wyjątkowego pecha i nie dośc że już długo domku szuka i znaleźć jakoś nie może to jeszcze teraz wylazła prostata, trzeba opłacić odjajczanie, planowały dziewczyny ogłaszanie w MP i ciągle bidak jest na minusie [U][COLOR=#810081][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-rufi-w-hoteliku-u-murki-potrzebne-fundusze-102788/[/URL][/COLOR][/U] pozostałe 138zł przekazuję leni356 bo wiem, że spożytkuje je dobrze na jakiegoś psiego kudłacza:loveu: i wiem,że jak kiedyś zgłosze się do niej po pomoc z kudłatym nieszczęściem to nie odmówi i coś wymyśli:diabloti: dziękuje serdecznie WSZYSTKIM którzy pomagali Majce w jakikolwiek sposób (transport, bannerki, podrzucanie wątku, odwiedzanie jej u jamora, masa ogłoszeń, pieniążki, wizyta przedadopcyjna Poker:loveu:) obiecuje zamieszczać w miare regularnie nowiny z domu od Majki i oczywiście wklejać foty[/quote] Piranha, wielkie dzięki. Dzięki Majusi dom znalazł też Orenek :loveu: Poszukam jaki kudłacz jest w największej potrzebie
  15. Intensywnie szukamy, Argosek będzie w gazecie - czy ktoś mógłby pomóc w napisaniu jakiegoś fajnego, krótkiego tekstu? Może uda się jeszcze do Metra.
  16. [B][COLOR=RoyalBlue]Rozliczenia:[/COLOR][/B] [U][B]Wpłaty:[/B][/U] bazarek - 200 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] MagdaH - 5X20 zł 100 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 - 100 zł uzbierane dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 60 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 20 zł miesięcznie dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Irysek/Pani Ania - 30 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 i Piromanka bazarek - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 40 zł dziękujemy :loveu:[COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Asia - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Razem wpłat - [B]750 zł [/B] [COLOR=RoyalBlue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy[/B][/COLOR] :multi: [B][U]Wydatki:[/U][/B] 50 zł strzyżenie 35 zł szczepienie 6 zł odrobaczenie 221 zł hotel do końca sierpnia (17 dni) ----- [B]312 zł[/B] [B][U]Zostało:[/U][/B] [B]438 zł[/B] sacred PIRANHA przekazała 91 zł, które zostały po Majce na koncie hoteliku na pobyt Orenka - dziękujemy bardzo :loveu: Oren ma opłacony hotelik przeze mnie do 31 sierpnia + 7 dni po Majce, więc do 7 września. Przeleję jeszcze za dodatkowe dni. [COLOR=Red]Edit:[/COLOR] zapomniałam o wpłacie mojej koleżanki Asi, więc dodałam do rozliczenia. Proszę umieście na pierwsze stronie. Można też zmienić tytuł - Oren czeka na domek
  17. [quote name='mgie']Ja również ją ogłaszałam..zresztą jak wszystkie szczeniaki.[/quote] jeszcze została jej siostrzyczka Mela, czas na domek dla niej też..
  18. [quote name='mgie']Która to sunia? Na wątku nie były podawane imiona.[/quote] Czarna kudłata szczeniaczek. Ja robiłam ogłoszenia, więc zdejmę
  19. Świetnie, Guciowi się też udało
  20. [quote name='GrubbaRybba'] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i937258.jpg[/IMG] [/quote] Melduję że sunia jest u mnie
  21. [quote name='anawa']Jestem juz po wakacjach, więc generalnie dostępna. Nie mam jeszcze planu pracy na wrzesień i nie jestem pewna, czy akurat 10 lub 11 będę miała wolne ale myślę, że jeden, czy dwa dni różnicy w którąś stronę nie będą stanowiły wielkiego problemu. Jutro dam odpowiedź, jak pracuję w tych dniach i oczywiście z radością pomogę :lol:[/quote] Super :multi:
  22. [quote name='Isadora7']Leni szukałaś, szukałaś i wyszukałaś cacko :)[/quote] Ano jakoś mi tak zaczęło być żal tych kudłaczy wszystkich, futerka mają biedaczki straszne :-(
  23. [quote name='sacred PIRANHA']jaka śliczna! ona ma juz domek zaklepany czy moge ją dorzucac do maili? na początku września ma się odezwac ta miła rodzina z warszawy o której Ci wspominałam:cool3:[/quote] Nie, nie ma nic zaklepanego. Na razie za tydzień zdjęcie szwów, póki co jeden sobie zjadła.. ale już ma ubrane to wdzianko, więc będzie ok. Potem odrobaczenie i szczepienie p/wirusówkom. I nowy fryz, bo kołtunów masa
  24. A to moja urocza tymczasowiczka (od dzisiaj) :lol: Ma na imię Nelly Poker, ona chyba troszkę do Dunieczki podobna? [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3f1a41624614b4a2b1ee7f26ef1f867a,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1d877d0e8b2ff635da33590103769cbd,14,19,0.jpg[/IMG]
  25. [quote name='sacred PIRANHA']Maja naprzyciągała fajnych domków...super:loveu::loveu:[/quote] Maja działa jak magnez :lol: A Oren do niej bliźniaczo podobny
×
×
  • Create New...